Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god


Gost

#2176

2016-01-04 19:56

Као љубитељ и заштитник животиња ,желим да похвалим петицију коју сте покренули.Такође се надам да ће надлежни предузети неопходне мјере ,како би се привели правди актери овог немилог догађаја,и тако показали потенцијалним мучитељима свих живих бића да не могу проћи некажњено ...То би било у најкраћим цртама,иако за разумног човјека има много разлога да потпише вашу петицију ...


Gost

#2177

2016-01-04 19:58

DA SE STNE NA PUT UBIJNJE ZIVOTINJA.DUSA ME BOLI STA LJUDI RADE.PA ZAR I ONI NISU ZIVA BICA.I JA IMAM PSA KOKA MNOGO VOLIM .KAD JE SLOMIO KUK POZAJMILA SAM PARE SAMO DA NJEMU BUDE DOBRO ZA OPERACIJU I UVEK PRITEKNEM U POMOC KADA NA ULICI VIDIMBOLESNOG I IZNEMOGLOG PSA.ZELIM DA MONSTRUME PRONADJU I DA ODGOVARAJU KAO I ZA LJUDSKO BICE KAZNE.NEZNAM NEMAM RECI DUSA ME BOLI DANIMA MISLIM NA OVOG JADNOG PSA


Anonymous

#2178

2016-01-04 20:03

VOLELA BI DA DOBRO KAZNITE TAKVE LJUDE KOJI NAPRAVE PSIMA I DRUGIM ZIVOTINJAMA MUCENJE I TAKVE VELIKE BOLOVE.NAMA JE ZA BOZIC NESTAO PAS ISTI KAO STO JE NA SLICI KOJOU SU NAMUCILI SA ZICOM I SA PETARDOM.VOLELA BI ZNATI DALI SU SLUCAJNO PROCITALI CIP.BIO JE NAS CIPOVAN I UOPSTE NIJE AGRESIVAN.UNAPRED HVALA AKO MI NEKO ZNA DATI INFORMACIJU.POZDRAV LJUDIMA KO VOLI PSI I ZIVOTINJE.TAJ KO NE VOLI ZIVOTINJE NE VOLI NI SEBE

Gost

#2179

2016-01-04 20:03

Uvesti u zakon pod hitno najstroze kazne za pocinitelje koji zlostavljaju i ubijaju zivotinje..sramota za ljudski rod!!

Gost

#2180

2016-01-04 20:05

Ne prihvaćam i ne opravdavam pogrešno ponašanje čovjeka, kada sve oko sebe podčinjava i eksploatira čineći pri tome nepravde prema životinjama i uopće zemljinim resursima, umjesto da je postojao i živio u skladu sa prirodom i životinjama.

Gost

#2181

2016-01-04 20:07

Mislim da je komentar suvisan, ali hajde reci cu- nijedno normalno bice ne moze tako nesto da uradi i sokirana sam tim cinom, tj. ne razumem sta je to u mozgu da tako funkcionise.Treba uvesti zakon kao u nekim zemljama, bilo je to na tv-u ko prati, da se kazne i za lose cuvanje zivotinja a kamoli za ovako nesto.

Gost

#2182

2016-01-04 20:10

Boze, ovo je prestrasno sto se desilo! Uzasnuta sam i zgrozena cinjenicom kakvi sve ljudi postoje!

Gost

#2183

2016-01-04 20:14

Ljudi koji su ovo ucinili nezasticenoj i slaboj a verovatno po slikama staroj i iznemogloj zivotinji ucinili bi to i ljudima da mogu. VOLEO BIH DA IH NADJEM PRE POLICIJE . Videli bi i doziveli kako izgleda biti sa nekim ko je MNOGO JACI. Ucinicu sve svojim uticajem da urgiram kod MUP -a PS Zvezdara da ovaj slucaj ima prioritet. A ja cu ih licno sa svim svojim momcima potraziti na svoj nacin. Najbezbedniji bi bili u pritvoru. Dugo.

Gost

#2184

2016-01-04 20:16

Ubiti jedno nevino i predivno bice na takav monstruozan nacin je neoprostivo. Onaj ko je to ucinio treba da bude kaznjen i da zavrsi na psihijatriji. Takvo bice je bolesno (posto ga ne mogu nazvati covjekom) i ne treba da bude na slobodi.


Gost

#2185

2016-01-04 20:17

Mene je strah takvih ljudi. Strah me je monstruma bez ikakvih osjecaja, empatije, savjesti i humanosti .To sto su uradile ove tri moralne nakaze je prestrasno. Kazne su sitnice za takve .

Gost

#2186

2016-01-04 20:18

Pocinioce ovakvih kaznenih dela, procesuirati i strogo kazniti!
Ovakva monstruozna dela moze da ucini samo monstrum,koji ce sutra i nad ljudima ciniti ista dela. Znaci najrigoroznija kazna, dozivotna zatvorska psihijatrija ili bar nekih par desetina godina!

Gost

#2187

2016-01-04 20:22

treba ih javno lincovati stoka.....

Gost

#2188

2016-01-04 20:30

Razmisljam o zadovoljnim licima momaka kako odlaze..smeju se..dusa punih...sto su psu kojiim ne verovao...dozvolio da ga vezu..uradili neato...za sta nemam reci...Iako seplasim da nece biti kaznjeni zelela bih. jako bih zelela da peticija postigne avoj cilj...za ubuduce...A adekvatna kazna...ovim licima..bicima..nzm ni kako bi ih nazvala jer ljudi nisu..adekvatna kazna bi bila kavez...dva sa dva metra..a unutra sva trojica i jdan recimo za borbe obucen pit bul..sve sa people petardama koje pucaju oko njih...pa dq vidim da li bi i koliko bili hrabri......ps.nijednopijanstvo nitidroga..ma bas nista ne opravdava ma ni najmanje ovakve postupke...

Gost

#2189

2016-01-04 20:30

monstrumi! Toliku surovost i sadizam treba najstroze kazniti!

Gost

#2190

2016-01-04 20:30

Zlikovac koji je ubio psa na tako neljudski i mucki nacin se mora neizostavno kazniti a njegovo ime javno objaviti. Taj gad od coveka nema ni malo saosecanja u sebi i ne zasluzuje da se naziva ljudskim rodom. Sugradjanima a posebno deci koja uce od odraslih i drustva u kome zive se mora pokazati da za ovako gnusna dela u civilizovanom drustvu postoje sankcije i posledice.Ne moze svaka budala svoje licne komplekse i mentalne probleme da iskazuje na neduznima u ovom slucaju ovog jadnog psa cija je jedina krivica to sto je bio ziv i verovatno niciji.

Gost

#2191 Re: Moja podrska...

2016-01-04 20:32


Gost

#2192

2016-01-04 20:33

Nemam drugi komentar, sem da bi svoj trojici uradila isto.Nadam se da ce policija dati sve od sebe da ih nadje a tada...u sve telesne otvore po petarda.

Gost

#2193

2016-01-04 20:36

Potpisala sam peticiju da bih mogla da spavam. U nadi da makar nesto moze da se uradi da se zlocinci kazne da bi ovaj grozni cin makar imao nekog odjeka i spreci da se ovakvi bestidni slabici/nasilnici sprece da se osecaju slobodnim da iskazuju svoje odsustvo ljudskosti duha i duse.

Gost

#2194

2016-01-04 20:37

Da bi se kaznili kreteni koji su unakazili neduznog psa i koji bi verovatno mogli da to urade i ljudima samo kada su u grupi. Tu dobricu od psa su vezali zicama. Treba ih sto pre naci i kazniti i smestiti u ludnicu.

Gost

#2195

2016-01-04 20:38

Zašto sam potpisala?? Pa ovo nije normalno ovo je tako gnjusno i ogavno da se opće sramim ljudske rase..fujjj neka odgovaraju sa najstrožom kaznom da se ovo više nikad ne dogodi...Gamad neodgojena

Gost

#2196

2016-01-04 20:39

Zato sto sam se potresla kada sam videla psa, i ne mogu ni da zamislim jadnicka kako mu je bilo, treba kazniti odgovorne.

Gost

#2197

2016-01-04 20:40

Zato sto budala ima previse na ulici i neverujem u to da cete ga naci jer takvih budala ima na milione necete prepoznati pravog pocinioca ( Ako me razumete ) 


Gost

#2198

2016-01-04 20:43

Molim Boga da peticija urodi plodom :( Jadne male duše su predmet nečijeg iživljavanja . Ništa novo nemam da kažem ... TUGA !

Gost

#2199

2016-01-04 20:44

Ko normalan ne bih potpisao...

Gost

#2200

2016-01-04 20:45

Zato shto smatram da niko nema prava da muchi neduzhna bica, i tako neshto treba istinski pravno regulisati. I dok gledam ove tuzhne slike dusha me boli za ovim neduzhnim bicem. Plachem i da molim Gospoda da im se slichno desi jer su monstrumii bolesni za dozhivotnu hospitalizaciju bez prava na pomilovanjee