Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god


Gost

#2276

2016-01-04 23:04

Muka mi je od INFATILNIH i INFERIORNIH psiho tipova koji muce neduzne zivotinje...Pozivam ih da pokusaju mom psu staviti petardu u usta ukoliko im to podje za rukom..Upucala bi ih bez ikakvog razmisljanja.."Napali su me njih trojica a ja sam bila sama"

Gost

#2277

2016-01-04 23:04

Monstruozno...Najstroza kazna za bolesnike...RIP ANDJELE, sada si svakako na boljem mestu...

Gost

#2278

2016-01-04 23:09

sto sam je potpisa??? zato sto neki retard koji je tataraa u glavu ide ulicom i ubija pse pa treba njemu nabit petardu u dupe, ok bačajmo petarde al moramo li pse mučit??? Srbijo dokle si stigla propalice

Gost

#2279

2016-01-04 23:10

Ko ne voli zivotinje nevoli ni ljude.samo bolestan um moze nesto tako strasno da uradi psu il bilo kojoj zivotinje. Toliko bola naneti zivom stvorenju to strasno ta trojica moma treba strogo da se kazne

Gost

#2280

2016-01-04 23:12

Potpisav zatoa sto gi sakam zivotnite mnogu i nemozam da svatam kakvi lugje mozat ova da go napravat so kakvo srce ama ova ne se lugje ova se monstrumi ,,,gospod da im vrati so ista mera da stradaat kako kucenceto so stradase,,,ccc psihopati odete lecete se nekade ne besot da go isfrlate na zivotnite bolni umovi

Gost

#2281

2016-01-04 23:14

Volim pse, bolji su i odaniji od ljudi.

Gost

#2282

2016-01-04 23:15

Zato sto smatram da bi nakazu trebalo kazniti ali ga prvo unakaziti tako sto mu treba vratiti istom merom...Da se ja pitam (a ne pitam se) vrlo rado bi uvela zakon za te monstume...Vratiti istom merom i cao zdravo

Gost

#2283

2016-01-04 23:16

Peticiju sam potpisala iz revolta, gneva, besa i ostalih emocija koje se rečima ne daju iskazati, a ne zato sto će ova peticija zaista pomoći da se učionici kazne ili da se promeni svest ljudi, i onih koji sami sebe nazivaju ljudima u ovoj promašenoj zemlji i svetu, o životu i životinjama. Prema nacionalnom zakonodavstvu najstroža kazna zaprećena za ovaj nezamislivi zločin je godinu dana zatvora. Ali i ta kazna nikada neće biti izrečena, jer će sudija uvek naći čitavu listu tzv. olakšavajućih okolnosti. Eliminacija nam nažalost nije dozvoljena, a za prevenciju je potrebno mnogo, mnogo truda, rada, borbe i protesta, vrištati i proliti krv, baš kao ovo nesrećno drago božije stvorenje, koje je nadam se svom dušom i bićem otišlo na neko lepo, srećno mesto gde će biti voljeno, ali nikako nije dovoljno pokrenuti peticiju.
Mi nemamo zakone koji štite životinje na pravi način, a i ono malo odredbi koje imamo nemaju primenu u antropocentričnom društvu. Kako onda mislite kazniti?
Gandi je rekao: "O progresu nacije se može suditi po tome kako postupa prema životinjama". Progresu?
Naša deca odrastaju u ovom društvu. U tom istom društvu žive i roditelji, staraoci i vaspitači koji obrazuju tu decu. Kako je porodica jedan od ključnih faktora kriminaliteta, nažalost, neki od njih stvaraju čisto zlo. I zlo rađa zlo. Dakle, rukovodeći se time, i ja sam zla ako bih rekla da se nadam da će učinioce ovog neizrecivog zla i one koji su isto na bilo koji način omogućili zadesiti mnogo strašnija sudbina nego ovo nedužno stvorenje. I neka sam. Ali to nije ni pravda za ovo jadno biće niti solucija za prevenciju. Zbog toga se molim da će se društvo probuditi i osvestiti, ili da će neke sposobne, savesne i plemenite grupe pojedinaca svom svojom voljom delovati na narod i državu da to učine. Bol, šok, strahota i užas ovog čina zla uteruju mi pesimizam i strah u kosti, ali i motiv i nagon da se protiv istih borim. Molim vas, borite se sa mnom.



Gost

#2284

2016-01-04 23:18

NEMAM RECI ZA ONO STO JE URADJENO !!!!

Gost

#2285

2016-01-04 23:28

Sve te olose od ljudi treba kazniti na taj isti nacin , cak i goree !

Gost

#2286

2016-01-04 23:28

Nadam se da ce ova peticija pomoci da monstrumi od ljudi budu kaznjeni zbog ubistava pasa petardama, ali i bilo kakvog zlostavljanja zivotinja. Mozda kada budu kaznjeni bude uticalo na to da ukapiraju da su i psi ziva bica, ciji zivot nije nista manje vrijedniji od ljudskog.

Gost

#2287

2016-01-04 23:28

Ker si tisti debili zasluzijo kazen. Vse najslabse zelim tem izmeckom

Gost

#2288

2016-01-04 23:28

Stop nasilju.Zaštitimo životinje.Ima li ova država institucije da se pozabave sa počiniocima ? Razumeo bih da je pas iz znatiželje potrčao za petardom...Ali da mu je namerno,vezanom ubace u usta...Upaljenu?Da eksplodira!?Ovo se ne sme tolerisati! Onda je krv i patnja ove nesrećne životinje nama na dušu...Po zakonu!

Gost

#2289

2016-01-04 23:28

Diese Psychopathen gehören bestraft!

Gost

#2290

2016-01-04 23:29

VREME JE DA SE KAZNE SVI KOJI MALTRETIRAJU ZIVOTINJE
TA DIVNA STVORENJA I NASE NAJVERNIJE PRIJATELJE !!!
ZAHTEVAM STROGU KAZNU, ZATVOR ZA IZVRSIOCE OVOG
MUCKOG UBISTVA !

Gost

#2291

2016-01-04 23:30

Jer zelim da se poremeceni kazne!

Gost

#2292

2016-01-04 23:30

Dieser Psychopath Gehören bestraft!


Gost

#2293

2016-01-04 23:31

Za ovakvo delo i dete bi trebalo da odgovara!

Gost

#2294

2016-01-04 23:31

Jednostavno takvu kaljužu u ljudskom obliku skloniti iz društva. Na ovim prostorima najdjelotvornije je oko za oko,zub za zub. Bagri petarde u labrnje i teško da bi se više netko usudio to uraditi. Svaka druga kazna je luk i voda.

Gost

#2295

2016-01-04 23:34

Kad bi moglo monstrume kazniti istom merom...
Babadook_dook_dook (I'm coming for you)
Gost

#2296

2016-01-04 23:35

Zašto, ali zašto je ova jadna, bespomocna, nezaštićena, nedužna životinja morala da strada zbog vaše poremećene pameti i psihe??!! Zašto je ona morala da bude predmet vaše poremećene zabave, isvor vašeg nenormalnog smeha??!! Zbog čega je ona stradala, u najtežim, dugotrajnim i bolnim mukama jer je vama bilo dosadno i niste imali čime da se zabavite, zato što ste niko i ništa u ovome svetu, nikoga ne zanima vaše postojanje i vaše prisustvo!! Zato da biste osetili da ste iznad nekoga tj. nečega, da osetite tu ''snagu'', ''nadmoć'', bespomoćnost, njegovu patnju i njegov bol!! I on ima osećanja i oseća i bol i zadovoljstvo,i ima pravo da se oseća nezadovoljnim, uplašenim, srećnim i ima pravo da ide gde hoće i da radi šta hoće, I KO STE VI TO NJEMU DA ODUZMETE??
Pravda za ovo nedužno, nevino i prelepo biće!!


Gost

#2297

2016-01-04 23:39

zlikovci zaslužuju kaznu, a takođe i dugogodišnji društveno koristan rad sa natpisom na leđima šta su uradili
sutra će nekom detetu da urade isto...a onda?
po slici se vidi da je pas otrgnut sa lanca
dosta je divljanja sa petardama i vatrometima

Gost

#2298

2016-01-04 23:41

Uzas. Jadan pas. To samo mogu da urade ozbiljni psihijatrijski bolesnici, koji uzivaju u patnji neduznog bica. Treba ih zatvoriti do kraja zivota.

Gost

#2299

2016-01-04 23:48

Zato sto ovakvim monstrumima treba stati na kraj jednom zauvjek,zato sto nitko nema pravo muciti niti jedno zivo bice.

Gost

#2300 Re:

2016-01-04 23:48

#2283: -  

 šta da radite kad smo u zemlji u kojoj je glavna tema rijaliti farma i ona druga na happy, gde talog zabavlja bazu, a kriminalci postaju glavni junaci, dajući omladini obrazac kako se treba ponašati