Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god


Gost

#51

2016-01-01 17:32

Osobe koje su uradile ovako nesto strasno ce sledeci put to ponovi na drugom zivom bicu
U kakvom mi to svetu zivimo kada se ovako nesto desava I dopusta
Prestupnike treba kazniti I staviti kao primer drugima
Svugde u svetu se ovako nesto ostro kaznjava

Gost

#52

2016-01-01 17:34

Potpisala sam zato što hoću da pomognem ako mogu, ali uz izvinjenje, mislim da je "slaba fajda" od potpisivanja peticija, mislim da treba jedna mnogo "agresivnija" kampanja da se psi udomljavaju i da ih ne bude uopšte na ulicama. Do svesti ljudi je. Meni je život ovog jadnog psa vredniji od bilo kog čivave, pekinezera ili vestija koji ima svoj topao dom.

Gost

#53

2016-01-01 17:34

U kakvom to vremenu zivimo kakav smo to narod treba nas sve pobiti

Gost

#54

2016-01-01 17:35

U Italiji su zabranili u dosta gradova bacanje petardi a i vatromet upravo zbog kućnih ljubimaca,tko zna.......možda će se i kopd nas netko toga sjetiti........

Gost

#55

2016-01-01 17:36

Zato sto mora da prestane to izivljavanje ,zivotinje nam veruju ,i bolje su od ljudi! Strasno je sta monstrumi rade i prodju nekaznjeno!
Mara

#56

2016-01-01 17:36

Dusa mala napacena,srce mi se cepa ceo dan.,pocivaj u miru negde daleko od ovog jadnog i bednog sveta punog zla


Gost

#57

2016-01-01 17:36

Nema načina komentarisati ovoliko ljudsko zlodelo... Iz trenutka u trenutak jasno je da su ovo mogla učiniti i maloletna deca, a to govori da je čovečanstvo ušlo u svoju poslednju fazu medjusobnog istrebljenja. Deca su to učinili sigurna sam jer su to deca roditelja koji od njih nisu napravili ljude već osione i bahate zlostavljače,kojima je jedina zabava izivljavanje nad bespomoćnim zivotinjama. pogledajte oko sebe i videćete svoju i tuđu decu koja to svakodnevno čine a niko ih ne zaustavlja. danas je to pas,a sutra drug. Zašto ste radjali decu ako ih niste odgojili da budu ljudi!? kome je potrebna generacija takvih zločinaca i ubica??? ovo društvo kao da neguje samo to! pa gde su roditelji dece koja su na zalost u manjini i ne pripadaju hordi bezosećajnih maloletnika da podignu glas ovakvoj crnoj hronici... zalosno je,zalim sve koji imaju potomstvo jer ne vidim sta su im u amanet ostavili kada su podigli duhovno i moralno hendikepirane spodobe. uzas!!!

 

Zora

#58

2016-01-01 17:37

Zato sto mora da prestane to izivljavanje ,zivotinje nam veruju ,i bolje su od ljudi! Strasno je sta monstrumi rade i prodju nekaznjeno!


Gost

#59

2016-01-01 17:38

Zato da se nade gad i da smrtno odgovara ..jer vjeli dan mislim ovom psicu i placem i ovdje i bilo gdje da se desi mucit i ubit gadovi

Gost

#60

2016-01-01 17:39

OBAVEZNO kazniti monstrume koji se na bilo koji nacin izivljabaju nad nemocnim zivotinjama. Novcano i u zatvor,ODMAH,bez mogucnosti pomilovanja

Gost

#61

2016-01-01 17:39

Ovom kretenoidnom stvorenju koje je uradilo ovako nešto,treba iseći ruke,noge i jezik,a potom mu turiti petardu u analni otvor da mu explodira.Da ide u zatvor bi mu bio samo odmor,a ovako ne bi mogao ni da kaže ni da pokaže šta mu je,a crko bi u najgorim mukama.
A nažalost sumnjam da će naši "dragi" panduri išta uraditi jer ih baš zabole.

Gost

#62

2016-01-01 17:39

Zato sto su budale bezosecajne oni koji mogu povrediti bilo koju zivotinju i neznam koji supak bi stavio petardu u usta psa.I treba da uhvate tu bezosecajnu budalu i stave ga u ludnicu

Gost

#63

2016-01-01 17:39

nađite kretena koji je ovo napravio i pozovite me da popričam s njim malo

Gost

#64

2016-01-01 17:39

Sta ce Srbija vise da uradi da se spreci ovo zlostavljanje neduznih zivotinja??proklet da je..glupi roditelji sto.kupuju petarde svojim retardima od.dece.

Gost

#65

2016-01-01 17:39

zato sto taj majmuncina mora biti kaznjen i da se stavi njegova slika na fejsbuk pa da dobije komentare koje nikad nije cuo u zivotu

Gost

#66

2016-01-01 17:39

Treba stati na put takvim zlotvorima koji se izivljavaju nad neduznim zivotinjama

Gost

#67

2016-01-01 17:40

Osuđujem bilo kakvo iživljavanje na nedužnim psima koje obožavam.Teško mi je o tome i čitati,a da slučajno budem svjedok takvom poganom činu,mislim da bih počinitelju napravila isto bez obzira na posljedice.Ljudi su zli,a ne životinje.

Gost

#68 Re:

2016-01-01 17:41

#30: -  

 i ja mu zelim da crkne u najgorim mukama


Gost

#69

2016-01-01 17:42

Kazniti monstrume. Kako neko moze povrediti ovo jadno i neduzno bice. Kao da mu nije dovoljno sto se smrzava na ulici i gladuje. Bog neka kazni pocinioca najgorom kaznom.

Gost

#70

2016-01-01 17:42

Najiskrenije molim sudstvo da pocne vec jednom da radi svoj posao I da postuje zakone o zastiti zivotinja! Ovaj pas je zlostavljen patio isto kao I bilo koji covek da Se neko nad njim Na isti nacin izivljavao! Zasto Se zanemaruju zivotinje u Srbiji? Zasto ubice I zlostavljaci ne odgovaraju pred zakonom I onda kada postoje apsolutni dokazi o zlocinu? Zasto vas placamo vas drzavne sluzbe, da zatvarate oci pred ubicama? Sramota! Pokrenite Se vec jednom iz vasih udobnih fotelja I radite svoj posao! SRAM vas bilo!


Gost

#71

2016-01-01 17:43

Vise ne mogu podnijeti mucne slike napacenih pasa i macaka

Gost

#72

2016-01-01 17:43

Zelim za novu godinu da ova osoba koja je to uradila umre ove godine u najgorim mukama i to cu mu zeleti svaki dan!!!!!!!

Gost

#73

2016-01-01 17:44

Jer samo osoba kojoj je potrebna pomoc moze da uradi tako nesto.

Gost

#74

2016-01-01 17:44

Dokle vise ovoliko brutalnosti prema zivotinjama.! Pustaju ih na ulice , one su gladne i nervozne ...tada počinje napad od strane gradjana , ali svakojakih monstruma,Stanimo na put monstrumima , već jednom!

Gost

#75

2016-01-01 17:45

Neka više prestanu svi oblici nasilništva! Ovo je prestrašno i ne da se riječima opisati, a ne želim niti pomisliti u kakvim prestrašnim bolovima je uginulo ovo jadno nedužno biće... Najstrože kazne trebamo za ovakve stvari, uz obavezna liječenja na psihijatriji za počinitelje jer ovo niko normalan ne može napraviti! Ne želim da mi dijete odrasta u ovakvom svijetu izopačenosti i nasilja!