НАТО нећемо – своје не дамо!


Gost

#51

2016-02-16 23:31

Da spasim Srbiji cast....
ЈВМТ

#52

2016-02-16 23:32

Морамо престати да заборављамо, иначе нас неће бити.


Gost

#53

2016-02-16 23:39

svaki komentar je izlisan,
dosta je bilo
nikome pa ni nama ne trebaju ni ovi ni drugi tudjozemci
da o nama brinu

Gost

#54

2016-02-16 23:56

To je evidentno... Nema sta da se tu komentarise ...

Koko nas narode kaze : "Ko sa djavolom tikve sadi one mu se najzad u glavu razbijaju..." !

Gost

#55

2016-02-17 00:01

Zar je malo razloga... Zbog 1999god. i žrtava u njoj!

Gost

#56

2016-02-17 00:19

Mi smo neutralna zemlja i ne može se potpisivati ovakav neustavan Zakon.
NATO je bombardovanjem Republike Srpske 1995.godine i bombardovanjem SR Jugoslavije 1999.godine i raznim drugim aktivnostima dokazao da je neprijatelj srpskog naroda.
Vrlo neprirodna i nenormalna vojna saradnja sa NATO.
Zašto da logistiku naše vojske preuzme NATO - zar to nije kapitulacija, ko sme da potpiše danas u miru takvu kapitulaciju?


Gost

#57

2016-02-17 00:20

Слажем се у потпуности са горе наведеним текстом, петиције. Могла бих додати још, али да не љутимо Председника, у кога полажемо задње наде. Како радили тако нам Бог помогао!


Gost

#58

2016-02-17 00:20

A ko iz Srbije ne bi potpisao ?

Gost

#59

2016-02-17 01:22

Molim Predsednika da ne potpiše zakon, nego raspiše referendum i proveri volju građana. Nije održivo da narod bude većinski protiv NATO-a, a da se bez referenduma Srbija uvlači korak po korak u NATO.
Predsednik Nikolić neka dobro razmisli da li ćemo sledeće godine da biramo predsednika između njega i Vuka Jeremića ili između Rasima Ljajića i Vuka Jeremića.
Ima istorijsku šansu da dokaže da radi u interesu Srbije, a ne u interesu NATO okupatora.
Фрушкогорски

#60

2016-02-17 03:22

Због Милице Ракић и 3 000 убијених цивила! Због 538 погинулих сабораца ,војника и официра! Због моје мајке која је даноноћно стрепела за својим јединцем! Због плутонијума и уранијума! Због умирања мог народа од последица њиховог милосрђа и демонкратије! Због протераног народа са вековног огњишта! Због мале Јоване од једанаест година силоване и спаљене пред мајком и баком у логору Клечка! Због исчупаних срца и органа! Због сечених глава! Због срушених цркава и затртих гробова! Због Задушница! Због образа предака и завета Лазара! Због потомака! Због бомбардовања Републике Српске! Због бомбардовања 1944! Због привремено окупиране територије! Поручујем и молим владајућу квинслишку елиту да бар мало држи до образа и достојанства,не морају баш до краја бити сервилни страним елементима. Нека се сете 1999.године,где су,ко су и шта су они били , шта се све дешавало и шта им се може десити! Није лако стално бити између Сциле и Харибде ,некоме се царству приклонити мора! Једино царство које нам никада није одмагало је Руско царство а НАТО алијанса, вековно доказани непријатељ! Мењају се прилике на глобалном плану,ничија није горела до зоре! У униформи смо напустили Косово и Метохију,доћи ће време да се у униформи и вратимо ! Не заборавите Суверени да је свакоме од нас корен,душа и срце на Косову и Метохији!! Треба издржати све притиске и недаће,доста је било изгубљених живота,територија и ратова. Смело тврдим и да дођу НАТО фашисти ,по Фрушкој гори ми харати неће! Има нас ветерана спремних и у снази,неће се наносати глава,проћи ће као и њихове деде! Не убијајте нас поново! Доста је смрти,нека вас Господ дозове у памет, а народ СЕРБСКИ нека се умножи,обожи и сложи! Вичнији сам оружју него перу,за крај поруке пар стихова мирољубивог и сањивог Мике Антића : ...Не дам да нам барјаке и раке прекорачења, Колевке и гробља овде , исти живот значе. Не дам да ми свака шуша манастире и иконе ћуша! У нас ти је да ни жртве не умеју да су мртве, већ се коте у животе! Моја земља није гешефт,да се ценкам и погађам... За Видовдан на Косову! пор.Стеван Фрушкогорски Велики поздрав за моју посестриму Биљану Диковић и хвала на правом коментару .


Gost

#61

2016-02-17 06:31

НАТО нећемо – своје не дамо!

Došla voda do grla!


Gost

#62

2016-02-17 06:34

Pa zar treba da glasam za njih koji su nas bombardovali i ubijali nasu decu treba sve poslanike da bude sramota a i vucuca takodje

Gost

#63

2016-02-17 07:21

Do poslednjeg treba da se borimo protiv bilo kakvih sporazuma sa NATO.

Gost

#64

2016-02-17 07:26

Srbija ne treba da ulazi u NATO alijansu, niti da dozvoli bilo kakav prelaz preko svoje teritorije /zemlja, voda, vazduh/, TO SU NAJGORA OLOŠ KOJA POSTOJI NA PLANETI! UBICE MILIONA LJUDI! Srbi se ne druže sa takvima koji su ubili našu decu i uništili zemlju! PAMTIMO VRLO DOBRO SVE I NE PRAŠTAMO !

Gost

#65

2016-02-17 07:29

Licno mislim da je svako objasnjavanje mog potpisivanja (posle nasih, a i svetskih iskustava sa NATO-m). Po meni je NATO = USA pa ne mogu nikako prihvatiti da nam je Amerika najvazniji partner, kako isticu "neki"
politicari.

Gost

#66

2016-02-17 07:41

Pa gde vam je mozak rasturili nam zemlju poubijali nas narod oduzeli zeli Srpsko Kosova postavili nam sankcije i poerd svega toga vi hocete da im dozvolite prolaz kroz Srbiju. Dali ste vi svesni gdegod su ti sljamovi nato prolazili kroz bilo koju zemlju nikom ne odgovaraju za zlocine koje su pocinili kao naprimer silovanje i ubistva ukoliko im to dozvolite svim onima koji su doneli tu odluku zelim da im se to silovanje u ubistvo desi njihovoj familiji tako da drugi put razmisle bolje sta rade.

Gost

#67

2016-02-17 07:46

Zelim mir u svojoj Zenkhu,,,, ne zelim da nasa deca ratju i ginu kao najamna vojska u cilju ,,MIROVNIH MISIJA,,.. zbog njihovih visih cljeva i zbog novca....

Gost

#68

2016-02-17 08:02

Zato što mislim da je dosta ovog licemerja i ludila i zato sto oni koji su nam bacali bombe sa osiromašenim uranijumom na glave verovatno će želeti da nas štite i brane do poslednjeg srbina, a ako se ovaj trend nastavi to će se uskoro i desiti.

Gost

#69

2016-02-17 08:04

Bože spasi....
Potomak

#70

2016-02-17 08:13

Bog zna. Bog zna.


Gost

#71

2016-02-17 08:46

Ne zelim NATO u Sbiji.Nije im mesto u Srbiji.Ubijali su nas i ubijace i dalje.

Gost

#72

2016-02-17 08:56

ЗАТО ШТО САМ СРБИН СВЕТОСАВАЦ И ШТО СЕ БОРИМ 0Д 1941 ДОДИНЕ ЗА СЛОБОДУ И УЈЕДИЊЕЊЕ СВИХ СРБСКИХ КРАЈЕ У ЈЕДНУ ЈАКУ И СНАЖНУ ДРЖАВУ. СА НЕПРИЈАТЕЉИМА СРБА НИКАКАВ САВЕЗ. СРБИЈА СЕ БУДИ,И УЈЕДИЊЕНИ СА БОЖЈОМ ПОМОЋИ СВАНУЋЕ НАМ ТОТАЛНА СЛОБОДА. C - C - C - C
Изаберите надимак

#73

2016-02-17 09:06

Једноставно.... не могу и нећу опростити 1999. а камоли заборавити....

Једна је Србија курви је много

#74 НЕ у НАТО

2016-02-17 09:22

#NatoNE #NeNato #NEuNATO јер је то злочиначка организација која убија свакодневно на десетини људи како би задовољила своје смрдљиве гузице!!! "Једна је #Србија #Serbia курви је много!"


Gost

#75

2016-02-17 09:30

Potpisao sam peticiju ,jer ne zelim biti u savezu sa onima koji su nas bombardovali i unistili