НАТО нећемо – своје не дамо!

Фрушкогорски

/ #60

2016-02-17 03:22

Због Милице Ракић и 3 000 убијених цивила! Због 538 погинулих сабораца ,војника и официра! Због моје мајке која је даноноћно стрепела за својим јединцем! Због плутонијума и уранијума! Због умирања мог народа од последица њиховог милосрђа и демонкратије! Због протераног народа са вековног огњишта! Због мале Јоване од једанаест година силоване и спаљене пред мајком и баком у логору Клечка! Због исчупаних срца и органа! Због сечених глава! Због срушених цркава и затртих гробова! Због Задушница! Због образа предака и завета Лазара! Због потомака! Због бомбардовања Републике Српске! Због бомбардовања 1944! Због привремено окупиране територије! Поручујем и молим владајућу квинслишку елиту да бар мало држи до образа и достојанства,не морају баш до краја бити сервилни страним елементима. Нека се сете 1999.године,где су,ко су и шта су они били , шта се све дешавало и шта им се може десити! Није лако стално бити између Сциле и Харибде ,некоме се царству приклонити мора! Једино царство које нам никада није одмагало је Руско царство а НАТО алијанса, вековно доказани непријатељ! Мењају се прилике на глобалном плану,ничија није горела до зоре! У униформи смо напустили Косово и Метохију,доћи ће време да се у униформи и вратимо ! Не заборавите Суверени да је свакоме од нас корен,душа и срце на Косову и Метохији!! Треба издржати све притиске и недаће,доста је било изгубљених живота,територија и ратова. Смело тврдим и да дођу НАТО фашисти ,по Фрушкој гори ми харати неће! Има нас ветерана спремних и у снази,неће се наносати глава,проћи ће као и њихове деде! Не убијајте нас поново! Доста је смрти,нека вас Господ дозове у памет, а народ СЕРБСКИ нека се умножи,обожи и сложи! Вичнији сам оружју него перу,за крај поруке пар стихова мирољубивог и сањивог Мике Антића : ...Не дам да нам барјаке и раке прекорачења, Колевке и гробља овде , исти живот значе. Не дам да ми свака шуша манастире и иконе ћуша! У нас ти је да ни жртве не умеју да су мртве, већ се коте у животе! Моја земља није гешефт,да се ценкам и погађам... За Видовдан на Косову! пор.Стеван Фрушкогорски Велики поздрав за моју посестриму Биљану Диковић и хвала на правом коментару .