PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA UKIDANJE RTV PRETPLATE


Gost

#651

2015-12-08 22:42

JA TO NE SMATRAM SVOJIM JAVNIM SERVISOM. SA SBB IMAM UGOVOR I TO JE MOJ JAVNI SERVIS, KOLIKO JOS NJIH TREBA DA PLATIM.

Gost

#652

2015-12-11 07:32

Smatram iz vise razloga da ne treba da se placa preplata za RTS. Neki od razloga : placam u paketu kablovskog operatera , ne gledam rts , treba je prodati -privatizovati pa kao i ostale velike televizije nek se finansiraju a i ako je javni servis ko odlucuje o toliko zaposlenih a i njihovim velikim platama (dok veliki broj mladih rade kod privatnika za cak manje od 20000.00din i jos mnogo toga

Gost

#653

2015-12-12 18:13

Zato sto je neustavna i zato sto se protivi propisima da je gradjanin duzan da placa samo ono na sta se obavezao ugovorom ili ako koristi odredjene usluge.

Gost

#654

2015-12-12 18:15

Na moju minimalnu penziju od nepunih 13.000 din to je ogroman namet i postacu jos socijalno ugrozeniji. Molim vlast da vodi racuna o tome jer verovatno ima mnogo gradjana koji su na ivici egzistencije.

Gost

#655

2015-12-12 18:17

Nemam komentara, samo ce nam se kazati i nama i njima.

Gost

#656

2016-01-12 20:28

U ovoj eri tehnike neka kodiraju ili na neki drugi nači omoguće ljudima da ko hoće da gleda reprize repriza rts-a neka kupi bilo koju reprizu i gleda ju do kraja života. Ja nemam ni resiver za digitalnu televiziju i ne nameravam ni da ga kupim. Znača ja još treba da kupim i da trošim novac na nešto što me ne interesuje. Sramota. A predsednik Nikolić je dok nije bio predsednik rekao da ne plaćamo pretplatu, a sad je uvode. Koji su licemeri ti političari.

Gost

#657

2016-02-18 10:10

Ja nemam ispravan tv, ne gledam ni farmu i ostale reality-je, ne pratim sport, ne gledam vesti, sve serije koje se prikazuju na rts-u sam gledao kad su prvi put prikazane tako da me ne interesuje da ih ponovo gledam, ne gledam zikinu sarenicu niti bi ista gledao i da mene placaju dato gledam. Ja ima svoj program koji gledam preko yotub-a a koji nema veze s RTS-om tako da NECU da placam. A sada u RTSu su mi rekli da ne mogu da odjavim jer svako ko ima ELEKTRICNO brojilo mora da placa RTS pretplatu!! Gde tu ima logike, apsurdno!

Gost

#658

2016-02-23 21:33

ovo je javna otimacina novca,ako koristimo struju placacemo struju a ne svakojake gluposti. pljacka i ucena naroda od strane drzave i na ovaj cinican nacin vi mozete kaciti bilo kavu glupost da placamo uz racun za struju posto znate da je tu najsigurnije

Gost

#659

2016-02-26 08:08

Treba lopove sa RTS ugasiti jednom zauvek
Ako hoce da rade neka idu privatnike

Gost

#660

2016-02-26 08:10

NAJVEĆI LOPOVI U SRBIJI
PARAZITI
NERADNICI
sasa

#661

2016-02-28 07:27

da li je  istina da    opet drzava krade  od ljudi   novac za  pretplatu   za  tv   sta  je sa  onima koji imaju  tv  boks  preko  telekoma   oni  ce  placati duplo   pa koje tu lud   i dokle vise sa tim   ja nepratim  njihove kanale zasto  bih placao    to  sto je  televizija propala   kakav je  nacin  klasicno otimanje para  od ljudi  ima li smiusla


Gost

#662

2016-02-28 21:52

Moje osnovno pravo je da biram sta zelim da gledam i placam,a ne drugi da mi to namece.Demokratska zemlja!!!

Gost

#663

2016-03-15 22:29

Neustavna odluka.Nelogična jer se povezuje pretplata i brojila.Svi koji imaju kablovsku već plaćaju pretplatu,a na ovaj način naplaćuje im se duplo.Javni servis je preglomazan za jednu malu državu a obzirom na postojanje interneta umanjen mu je značaj i kao takav treba ga prepustiti samofinansiranju.

Gost

#664

2016-07-05 18:07

zato sto nemaju zakonsko a ni moralno pravo nametati nesto sto ne zelis gledati,ako zele taksu ili pretpaltu,neka napreve paket programa od 100 pa na vise kanala,pa ko zeli ugovor sa rts neka potpise.drugo,nemam nameru gledati picoustog na svakih 5 min uta i ostalu lpovsku i izdajnicku bagru.neka kao i u austriji,nemackoj io ostalim zemljama uvedu,ko ne placa skrembuju kanal i kraj.nemam ugovor sa rts i ne zanimame,kao ni taksa,jer je taksa za administrativne usluge a rezimska rts bastilja to nije.