Zabranimo dovodjenje pasa na decije igralista...

Markon

#26 Re: Zabranila bih retardima da izlaze iz svojih stanova.

2016-06-15 16:07

#11: Ljubiteljica pasa i ostalih životinja - Zabranila bih retardima da izlaze iz svojih stanova. 

 Da ti jebem mater suntavu i izopacenu, nikakve propise ne postujete, ni za kakav red ne znate, a znate da trazite neka prava. I to ej, ne samo za svoje pse, nego i za ulicne. E pa brzo ce doci kraj vasoj bahatosti, ljudima je preko glave vaseg bezobrazluka.

maja

#27 Re:

2018-02-12 00:29

#7: -  Potpisujem zbog neodgovornih vlasnika prvenstveno. Prvo, ima puno njih koji smatraju da je važniji njihov pas od nečijeg deteta. Ja moje dete moram da sklanjam i da strahuje jer je neko pustio psa da se istrči. Ja neću da razmišljam da li je on dobar, i da li hoće ili neće... Drugo, jako malo njih počasti izmet svog psa, što bi trebalo da se podrazumeva. A LUTALICE SU POSEBNA TEMA! DA LI SE U OVOM GRADU IKO BAVI NJIMA??? 

Kao prvo, budi malo realna. Nikome tvoje dete nije vazno osim tebi. Kao sto je i moje dete vazno meni i ne ocekujem od komsiluka da gaje iste emocije prema njemu. Naravno da je vlasniku psa njegov pas vazniji, koji si mu ti faktor u zivotu?  Kao drugo, posto imam i psa iz iskustva znam da se mala deca zaista jako jako retko plase pasa osim ako nisu to videli od svojih roditelja, tj. roditelji su im preneli svoje strahove. Ako tvoje dete strahuje, taj strah si mu ti nametnula, ja se nikada nisam plasila pasa, ni kada sam bila bas mala i nikad mi ni lutalice (kojih u mom kraju ima bas mnogo) ni bilo koji pas nisu nista uradili. Ja npr. redovno cistim izmet svog psa ako je to moguce, a zbog toga me svi u naselju gledaju kao budalu.. Toliko o mnetalitetu ovde i ljubitelja i mrzitelja pasa.. Za lutalice se slazem iako mi ih je zaista zao, stvarno ih ima previse.. Ovi iz veterine ih sterilisu samo i vrate na ulicu.

Badika

#28 Re: Re: Zabranila bih retardima da izlaze iz svojih stanova.

2018-02-12 00:57

#19: tec - Re: Zabranila bih retardima da izlaze iz svojih stanova. 

Oni neodgovorni će biti kažnjeni na ovaj ili onaj način, ali govoriti o tome kako su krivi roditelji što im je dete napadnuto - e to je LICEMERJE i bezobrazluk. Tačno je, svet nije napravljen samo za ljude, ali svi treba da znaju svoje mesto u tom svetu..

A kako ce biti kaznjeni neodgovorni roditelji ? A njih ima mnogo vise nego neodgovornih vlasnika pasa, realno. Pre mesec dana, prolazi par sa malcem od mozda 5-6 godina pored mene i mog psa koji je uredno vezan. I sad taj malisa krene nogom da sutne mog psa. Srecom pa je moj pas dobrica blenta pa se samo izmakao i nije uzeo za zlo. Mama deteta je uz prevrtanje ocima rekla malom - neeemoj.. I to je sve! Naravno da ne krivim dete, mali je, video je to do nekoga, ali zar ne treba mama da mu kaze bar nesto kao - nemoj da sutiras psa, moze da te ujede. Moj pas nije i nece ga ugisti, ali neki drugi hoce.. I posle im djavo kriv..

I ne bih zavrsavala istim bahatim komentarom Toliko! Hvala na pažnji!

Rekla bih sve najbolje i naucite se malo toleranciji i pogledajte gredu u svom oku pre nego sto vidite trun kod druge osobe.

Mara

#29 Re: Re: Zabranila bih retardima da izlaze iz svojih stanova.

2018-02-12 01:00

#26: Markon - Re: Zabranila bih retardima da izlaze iz svojih stanova. Da ti jebem mater suntavu i izopacenu, nikakve propise ne postujete, ni za kakav red ne znate, a znate da trazite neka prava. I to ej, ne samo za svoje pse, nego i za ulicne. E pa brzo ce doci kraj vasoj bahatosti, ljudima je preko glave vaseg bezobrazluka.

Mater svoju sabane. Osnovni red je vaspitanje koje dolazi iz kuce, a tebi to ocigledno vrlo nedostaje. 

Trifun

#30 Re: Re: Zabranila bih retardima da izlaze iz svojih stanova.

2019-04-14 22:23

ako je vlasnica bezobrazna

#31 Re:

2019-07-15 03:04

#3: -  

potruj ih sve i zavrsena prica.

Sale

#32 Re: Re: Zabranila bih retardima da izlaze iz svojih stanova.

2019-07-15 03:07

#26: Markon - Re: Zabranila bih retardima da izlaze iz svojih stanova. 

Upravo tako, ljudima je vise preko glave idiota koji sa svojim psima koji urlicu i dan i noc maltreiraju celu zgradu i sve u njoj. Da ne govorim o ulicama punih psecih fekalija.

Banja

#33 Re:

2020-05-24 21:58

#2: Mica -  

Ja mislim da su poneki put gori ljudi no psi psi tu nista nisuvkrivi no ljudi