PODRŠKA NENI KUNIJEVIĆ I OČUVANJU PRAVIH VREDNOSTI


Gost

#26

2016-06-29 21:27

Iz razloga koji je naveden, da sacuvamo vrednosti. Previse je loseg !

Gost

#27

2016-07-01 06:59

Da dam glas vrednostima za ono sto je vredno i zaslugama koji su to radili.Jer se stidim emisija koje se javno daju i truju narod i omladinu kao sto sto su"farma, Parovi i mnoge serije koje nemaju nikakvu vrednost i koje odvlace narodu paznju od stvarnosti. A posebno sto daju reklame u vecem delu programa , nekih serija da bi imali vecu gledanost. Sve vestacko. Samo psovke, razvrat, vestaske i izopacene lepe devojke sa silikonoma, vestackim noktima , obrvama, sponzoruse, drogerasi, alkoholicari, nikakav kvalite i to je nas program...od kako je Tito umro ...samo mi ne gledam TV , niti citam novine...pratim sve iz nazroda uzivo...i u svim porama normalnog zivota sam aktivna naravno od vrednosti pora. Neno ne odustaj. Pozdrav ucitelhica u penziji sa 36 godina staza radeci taj posao.

Gost

#28

2016-07-01 12:07

Draga moja Neno, imaš moju podršku. Voli te tvoj Cune

Gost

#29

2016-07-01 15:22

Nena je institucija.

Gost

#30

2016-07-01 20:14

Volim izvornu muziku Srbije i Jugoslavije.

Gost

#31

2016-07-01 20:24

Da se narodne pesme slušaju a ne GLEDAJU duge noge...itd.

Gost

#32

2016-07-01 22:31

Zato sto ta zena sasluzuje to
Ник

#33

2016-07-02 04:24

Зато што држава у којој се не подржи "жива светитељка" као што је Г-ђа Нена Кунијевић, независно од апсурдности да је дошла у ситуацију да се бори за наше исконске вредности, нема своју будућност! Нека је организовано подрже сви млади "фолклораши" и у народним ношњама преплаве Таковску улицу!


Gost

#34

2016-07-02 14:25

Pesma nas je održala. Neni, hvala.
Grale.

Gost

#35

2016-07-02 15:06

Nena je divna osoba i želim joj da uspe u očuvanju naše kulturne baštine i tradicije za šta se i bori. Treba svi da je podrže, jer se bori za očuvanje prave narodne muzike u moru kiča i šunda koji nas preplaviše.

Gost

#36

2016-07-03 19:50

Zato što trba sačuvati od zaborava najlepši deo narodnog muzičkog stvaralaštva.

Gost

#37

2016-07-03 20:24

Nena Kunijevic je odlican poznavalac istinskih vrednosti. Nacin na koji ona upoznaje publiku sa tradicijom je velicanstven. Da je nema, trebalo bi je izmisliti. Njene emisije ce biti bukvar u muzickom smislu. To je nas kulturni identitet. Ne smemo dozvoliti da nam ukinu istinske vrednosti

Gost

#38

2016-07-03 21:33

Odgledao sam snimak konferencije za stampu Nene Kunijevic sa sa paznjom i razumevanjem problema.
Podrska za hrabrost, profesinalizam i ocuvanje pravih vrednosti.

Gost

#39

2016-07-04 07:23

Treba sacuvati nase kulturno blago....
BG

#40 BG

2016-07-04 07:57

Draga Neno,


želim da i dalje radiš posao koji si najbolje radila u našoj zemlji decenijama.
 
Borko Gvozdenović

Gost

#41

2016-07-04 08:09

Zasto ne bi?poznajem G-dju koja je apelovala za to i sto uvek zelim da pomognem mojoj donovini u ocuvanju kulture i tradicija itd.

Gost

#42

2016-07-04 16:05

Hvala Bogu sto postoje ljudi poput Nene Kunijevic

Gost

#43

2016-07-04 17:38

Zato sto sam etnomuzikolog i zelim da ocuvam nasu tradiciju, a sve manje gajimo nase i kopiramo tudje

Gost

#44

2016-07-04 21:45

zbog podrske neni za njenu emisiju, te podrske da se skolovan kadar varati na televiziju , i da se vrate moralne i eticke vrijednosti .tv je danas najveca obrazovna ustanova, za generacije od vrtica do penzionera, a kvalitet programa, il prosiruje il jos vise zatupljuje, vec poprilicno od borbe za prezivljavanje pogubljena i ispacena ljudska bica na ovim prostorima. hvala neni, nadam se da je zatalasala , ono malo razuma koje je ostalo u ljudima
llll

#45 pllll

2016-07-05 11:57

Postovana Neno, cela Srbija je uz Vas , a i dijaspora. Samo nedostaju oni Vasi pevaci koje ste pre 20 godina izvadili iz zaborava i smestili ih na mesto koje izgleda nisu zasluzili. Ceo svet bi ocekivao da prva podrska stigne od njih bar uz znak zahvalnosti zato sto ste ih izvadili iz zaborava, a od nekih napravili i zvezde. Zahvaljujem se u ime svih nas koji Vas podrzavamo , Cunetu koji je bio i ostao prvi medju najvecima i ciji potpis vredi vise nego svih ostalih koji se nisu potpisali. Pitam se gde Merima Njegomir, Nedeljko i Dusica Bilkic, Duet Zelcesvki Selimova, Snezana Djurisic ... i da vise ne nabrajam. Valjda ce se sami prepoznati i pocreneti. A u ostalim sta ce vam bilo ko mi smo iza Vas. Ne dajte se !!! Vasi obozavaoci.


Gost

#46

2016-07-05 14:11

kada daoBog da ima vise NENA ova bi Drzava cvetal. NENA je sinonim etnologije Srpstvog entiteta i postovanja tradicije bez ikakve zle namere na bilo koju versku ili nacionalnu pripadnost. U to ime bi trebali da se zamisle malo vise instance nego mi gologuzijani. Neka joj da Svevisnji snagu da izdrzi uz Nas

Gost

#47

2016-07-05 22:27

Zašto sam potpisala ??? Zato sto je Nena Kunijevic svojim dugogodisnjim radom dokazala da je izuzetan poznavalac nase narodne baštine I čuvar tradicije.Iza nje su mnogobrojne emisije nase tradicionalne muzike,a posebno mesto zauzima kultni serijal " Leti,leti,pesmo moja mila " .Ovaj serijal je ostavstina za buducnost,i RTS treba da bude ponosan sto je vlasnik jednog takvog serijala.Iz gore navedenog razloga,smatram da je I Neni Kunijevic I pravoj narodnoj muzici mesto upravo na RTS-u.

Gost

#48

2016-07-05 22:55

Draga Neno,zasluzujes podrsku najsireg auditorijuma,a moja podrska se podrazumeva.

Jasna Kočijašević i
komentar pod brojem #47

Gost

#49

2016-07-06 06:54

Odlično...

Gost

#50

2016-07-06 08:08

Naravno da podrzavam gospodju NENU KUNIJEVIC jer znam o kome s radi. Neko koje takve rezultate u dugoodisnjem radu rapravio siguran sam da je greska da se takva licnost uklanja sa njenog radnog mjesta. Ne logicno je veliko nepostovanje. Tu se ne mora biti posebno mudar i pametan da bi se to znalo. Ocigledno onaj ko NENU KUNIJEVIC ne vidi tako da veoma malo znanja pameti ima za takav kavlitet rada kao sto ga je pokazala i od sebe gospodja Kunijevic. Hvala.