Peticija protiv ukidanja OŠ "Đuro Strugar"

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija protiv ukidanja OŠ "Đuro Strugar"


Gost

#101

2016-07-20 20:08

Moj suprug i naša deca su išli u Đuru...

Gost

#102

2016-07-25 08:15

Kupili smo stan u bloku 37, zbog blizine skole I boravka za dete koje je 3. razred. Zbog toga zelim da skola ostane. Skola je veca I lepse uredjena od skole gde treba da idu. Dosta roditelja je ulozilo u tu skolu I sad nista ne vazi. Bolje da oni iz druge skole dodju Djuru, a starija deca da idu u tu drugu skolu.

Pozdrav,
Vesna Jovovic

Gost

#103

2016-08-03 09:18

 

Potpisujem peticiju jer moja deca idu u susednu skolu koja ima preko 460 djaka i ako djaci iz Djuro Stugar predju ovamo bice 700 sto ce biti previse za jednu skolu koja je lepo uredjena i organizovana.

Maja

#104 Re: #33

2016-08-09 14:27

#44: - #33 

 Moja deca idu u skolu Ratko Mitrovic. Ova skola nije tolika da moze da se organizuje spajanje. Vec ranije su nas obavestili da u tom slucaju nema boravka za decu, da ce se ici u dve umesto u jednu smenu i da aktivnosti koje su se obavljale u skoli poslepodne -kosarka folklor i drugo nece biti moguce vec cemo voditi decu na druge udaljenije lokacije. Sa roditelji prvaka i drugaka da rade. Gde da ih ostave prepodne.

 Niko ne govori o kvalitetu skolovanja, pogodnosti rada u jednoj smeni ali i mogucim sukobima ucenika starijih razreda iz dve skole nakon sto se spoje.


Gost

#105

2016-09-13 19:17

Isao sam sa Vama(zoran petrovic) u Djuro Strugar , genetacija 1965.
Prodjem ponekad tuda zbog posla i drago mi je da postoji.