Hitno resavanje problema u vezi sa zivotinjama u BG zoo vrtu

Olivera Kelecevic

#76 Strahota!

2016-07-29 20:32

Ako je ovo "Vrt dobre nade", onda sam ja idiot nad idiotima. 

Da li gradski oci ovo vide, ili se po nepisanom pravilu, prave sljepi i gluvi?

Ovo mi vise lici na legalno maltretiranje zivotinja, nego na bilo sta humanog karaktera.

Medved

#77 Re: Re: Re:

2016-07-30 05:53

#72: Volim zivotinje - Re: Re:  

Zasto da ne ?  Sadista je svako ko podrzava ovakav zlocin.

medved

#78 Re:

2016-07-30 05:57

#3: -  

 Samo neko sa niskim nivoom svijesti moze reci da nam zoo vrt treba. Tipican primjer samozivosti.


Gost

#79

2016-07-30 08:58

Zivotinje imaju jednaka prava na zivot, kao i ljudi! Zamislite samo da vi , ja ili bilo koje dete prezivljava , zatvoreno u par kvadrata kao cirkusna nakaza u tim losim uslovima, nehumanim, a pritom nema moc govora da vam iskaze ta osecanja. To vam pokazuje pogledom, svojom dusom, jer patnju zivog bica svi mozemo osetiti i duzni smo progovoriti u to ime!
Jovana

#80 Re:

2016-07-30 11:22

#3: -  

 Ne, ne treba nam.


Gost

#81

2016-07-30 11:29

ovaj jadan zoo vrt trebalo je zatvoriti jos pre 30 godina, lepo premestiti zivotinje u zoo vtrove koji ce se zaista brinuti o njima.

Gost

#82

2016-07-31 01:57

JER ZELIM DA SE STANE NA PUT OVOJ NEHUMANOSTI I NEOZBILJNOSTI RADNIKA U ZOLOSKOM VRTU.
SMATRAM DA MEDVED POLARNI NIJE ZASLUZIO OVAKVE USLOVE,KAO I DRUGE ZIVOTINJE KOJE SE PATE DOK RADNIKE I UPRAVU BOLI UVO I GLEDAJU SVOJ INTERES.
TREBA BITI HUMAN I NAPRAVITI ZDRAVU OKOLINU I USLOVE ZIVOTINJAMA,KOJIMA NIJE PRIRODNO STANISTE ZOLOSKI VRT!
ZIVOTINJE IMAJU JEDNAKA PRAVA NA ZIVOT KAO I LJUDI!!!


Gost

#83

2016-08-01 10:27

Zološki vrt mora biti na novoj, namenskoj lokaciji, savremen, čist, sa životinjama koje ne pate. Osim toga, ko ne voli životinje ne voli ni ljude. Srpski, a i balkanski političari su pravi primer za to.

Gost

#84

2016-08-02 09:24

Životinje u svim zoološkim vrtovima na svetu su JADNE. Strašno je videti njigove poglede i kretnje. Do te mere je neprijatno da izaziva bes i frustraciju. Pitate se šta ćete vi u zoološkom vrtu i šta životinje rade u njemu. APSOLUTNO prevazidjena ideja koja ne pripada 21. veku! Beogradski zoološki vrt mora da bude zatvoren jednom zauvek! Vukovi, divlje mačke, medvedi, majmuni, nilski konji - bilo je strašno videti kako JADNO izgledaju i kada sam bila mala i ponovo - kada sam dobila svoju decu i probala da im priuštim odlazak u ZOO vrt. Katastofa i jad! Zatvoriti ga odmah!
Oct

#85 Zatvoriti zoo-vrtove u Beogradu i Jagodini

2016-08-02 10:00

Evo još jednog mučnog priloga, snimljenog u Jagodini prošlog leta.

https://www.youtube.com/watch?v=tQRZlSCT11k


Gost

#86

2016-08-23 09:37

Ako vec te zivotinje drzimo zatvorene da bi ih gledali i ucili decu o njima, MORAJU imati idealne uslove, zdravije i lepse od prirodnih, inace nemamo pravo ni drzati ih zatvorene. Ovako, deca uce samo o zlostavljanju zivotinja i bezosecajnosti coveka.

Gost

#87

2016-08-30 11:29

Dajem svoj glas da se spasi životinje , da jih puste u naravu prirodu gde jim je mesto , da se zatvore svi ZOO vrtovi , jer ovo su mučilišta životinja , ljudi plačaju skupe ulaznice da gledaju mučenje životinja , da gledaju logore gde su zatvorene ništa krive životinje , jadne životinje nista krivi zatvorenici.....LJUDI, EUROPA, SVIJET ODVEDITE JADNE ŽIVOTINJE NA TERITORIJE U NARAVU GDE JIM JE DOM GDE ONE DA ŽIVE SLOBODNO ...JER AKO IMA ĆLOVEK PRAVO DA ŽIVI GDE ŽELI ONDA IMAJU I ŽIVOTINJE KOJE SU SILOM BEZ NJIHOVE VOLJE DOVEZENE U ZOO VRTOVE U AZILE SMRTI I MUČENJA... GDE SU ZATVORENE I KAO ZATVORENICI NEMAJU IZLAZ NITI SLOBODU...ZAŠTITARI ŽIVOTINJA I NARAVI UDRUŽITE SE ...BEZPOMOČNIM JADNIM ŽIVOTINJAMA TREBA NAŠA POMOČ ...MI LJUDI SMO NJIHOV GLAS...MOLIM SVIJET , EUROPA , LJUDI , UDRUŽENJA ODRUŽITE SE I USTANOVITE DA SE SPASI JADNE BEZPOKOCNE ŽIVOTINJE...
ZATVORITI SVE ZOO VRTOVE U CELOM SVJETU , U SRBIJI , U HRVATSKOJ CROATIA , U SLOVENIJI, U MAKEDONIJA , KOSOVO , ALBANIJA , SVUGDE U SVIM DRZAVAMA ZATVORITI ZOO VRTOVE I PUSTITI JADNE BEZPOMOČNE ŽIVOTINJE NA SLOBODU NA TERITORIJ GDE JIM JE MJESTO GDE SU I PRE ZATVORA ŽIVJELE...U NARAVU....

Gost

#88

2017-01-14 21:15

Kako da potpisem