Spasimo Beogradski Hipodrom

Spasimo Beogradski Hipodrom / Saopštenja / Beogradski Hipodrom / Komentari


Gost

#1

2017-05-14 12:54

Beograd,samim tim i hipodrom hoce da uniste oni koji ni sa cim nisu doprineli razvoju naseg grada.Zato ne dajmo im nista da unistavaju vise jer su dosta toga vec unistili.Moja Cubura vise nije ono sto je bila niti ce ikad vise biti.Ne dajmo im vise prilike!!!!!
Drina
Gost

#2

2017-05-14 14:59

Konjicki sport je sport urbane sredine. To je osnovni razlog zasto treba da ostane na Carevoj cupriji. U gradu je, moze se lako stici gradskim prevozom, peske biciklom, blizu je suma tj teren za pravilno izjahivanje konja, lokacija je pogodno za terapisko jahanje u okviru vise skola jahanja koje se tu nalaze. Ako moze grad da nadje slicno mesto na uzem podrucju grada onda ne vidim razlog da ih iseljavaju. Neka to drugo mesto upotrebe za svoje prizemne namere.


Gost

#3

2017-05-14 15:29

Hvala na obavestenju
Gledacu emisiju
Bice jos potpisa sa moje strane.
Moja porodica je velika i svi potpisuju
Aca 100

#4

2017-05-15 06:31

ja zivim u Skoplju ali sam bio redovan posetilac jos od 1978 god. i pamtim zlatna vremena kad je za Derbi bio pun hipodrom, kad se organizova lady's day. Pre mesec dana sam otisao da vidim kako izgleda i doslo mi je da zaplacem. ograda od svecanih loza srusena, krov na tribinama se nepravi jos od pozara, zapusteno .... Neznam ko je trenutno direktor ali mislim da prvo treba da dovedi neki sposoban ambiciozan i naravno da voli taj sport, a ne neko po politickoj liniji, i da zasuce rukave


Gost

#5

2017-05-15 15:06

Hvala Vam Sasha, gledacemo:)



Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...