Ukinite verifikaciju BusPlus personalizovanih kartica pri ulasku


Gost

#1

2012-01-18 11:40

ovo je jos jedan od nacina da neki tajkun zaradi mnooogo para!
povraca mi se!

Gost

#2

2012-01-18 11:54

Skandalozno

Anonymous

#3 Privatnost

2012-01-18 12:46

Zloupotreba podataka o kretanju je mnogo gora od načina zarade. U diskusiju o zaradi se nećemo upuštati na ovoj peticiji. Hvala na razumevanju.

Gost

#4

2012-01-18 12:57

Bespotrebno!

Gost

#5

2012-01-18 15:10

Mislim da takav obilik ugrožavanj privatnosti može biti iskorišćen u manipulativne svrhe.

Gost

#6

2012-01-18 16:18

Svaka cast onome ko se ovoga setio!

Gost

#7 Re:

2012-01-18 16:18

#4: -  

 


Gost

#8 Re:

2012-01-18 16:19

#4: -

Bespotrebna peticija ili bespotrebna vefifikacija?


Gost

#9

2012-01-19 23:09

Bila sam u USA, Nemackoj, Italiji, Rusiji, Austriji, Svajcarskoj...Siriji, Grckoj....nigde se ne primenjuje ovakav nacin legitimisanja.
U NY odakle god da dodjes, mozes kupiti kartu za jedan/7/mesec dana...
Kako planiraju da se voze ljudi koji u Beograd dolaze povremeno?
U prastare autobuse staviti moderne uredjaje - bolje da su novce iskoristili za kupovinu novih vozila.
L U D O S T

Gost

#10

2012-01-20 13:22

Potpuno je glupo i nije vredno objasnjavanja
"Radoje Domanović"

#11 "Danga"

2012-01-21 13:21

(Radoje Domanović – DANGA)

“Snio sam strašan san. Ne čudim se samom snu, već se čudim kako sam imao kuraži i da sanjam strašne stvari kad sam i ja miran i valjan građanin, dobro dete ove namučene, mile nam majke Srbije, kao i sva druga deca njena. 'Ajde da rečem da ja pravim izuzetak od ostalih, ali ne, brate, već sve na dlaku radim što i drugi, a ponašanja sam tako pažljiva da mi nema ravna.
…….
"Šta hvalite vašeg Leara?... Vi još niste ni videli junake! Da vidite šta je srpska, viteška krv! Udarajte deset žigova, a ne samo dva!" Činovnik u belom odelu prinese mom čelu žig i ja se trgoh... Probudim se iz sna.”

Gost

#12

2012-01-31 15:58

Nema potrebe!

Anonymous

#13

2012-02-01 14:10

Bruka, lepo smišljeno da neko zaradi pare. Naime naplata karata je sada oduzeta GSP već to radi neko treće lice u ime Skupštine grada Beograda. Za to vreme radnici koji su radili na prodaji i u kontroli GSP-a Beograd ostaju bez posla ili će biti rasporedjeni na neka druga radna mesta. Pa čime će se finansirati GSP, ispada da će čekati da im gradonačelnik udeli crkavicu po svojoj volji jer u celoj priči on je naj glasniji i najveći zagovornik cele priče oko novog sistema naplate. Zar sada kada je svuda kriza i besparica mi opet imamo nove izdatke koji dodatno opterećuju naš kućni bužet. A šta sa radnicima koji će ostati bez posla zbog ovakvog načina naplate karata. To nikoga ne interesuje. I jasno je gradonačnelnik rekao da se ukidaju zone i da će mo imati samo 1 zonu a sada ispada da se to ne odnosi na sve. I na žalost opet oni naj ugroženiji će morati da plaćaju veću cenu jer zbog besparice će morati da kupe BUS PLUS kartu bez slike i da je dopunjuju kako kad imaju para a to košta poprilično ili da kupuju kartu kod vozača. Zamislite se i zapitajte se gospodo za koga je ovo naj bolja varijanta.

Gost

#14 Budalastina

2012-02-01 16:11

Ja imam trajnu besplatnu kartu za invalida izdatu od GSB(znaci trajno besplatnu...tako i pise na njoj)... i sada ovi "novi" kazu to vise ne vazi??? Alooo, pa ja se i dalje vozim vozilima GSB i ne pada mi napamet da dam ni jedan dinar vise , pogotovu NE ovim tzv. dobrotvorima (rade u interesu gradjana???). Oni su samo preprodavci karata(ja to tako shvatam) tako da jedva cekam da mi neko u busu nesto kaze...Treba ih samo ignorisati i kulturno oterati od sebe jer oni nemaju nikakva prava ni po kom osnovu!!! Sta ce...da pise kaznu??? Ko ce to da naplati??? Firma(privatna)???

Gost

#15

2012-02-06 01:01

Potpisujem peticiju u nadi da cemo uspeti svi zajedno da se izborimo za svoju privatnost!!!!!!!!!!!!!!!