Za mirne proteste zbog izborne kradje i medijske blokade!!!


Gost

#26

2012-05-09 01:54

Фрка је када си проклет!

Gost

#27

2012-05-09 02:01

Поновити изборе а пре тога увести поново Душанов законик!!!
Građanin Ugroženog Glasa

#28 Prevara će ih savladati...

2012-05-09 02:37

Očigledna krađa i još ćute. Kako ih nije sramota.
strasno

#29 Upravo se ovako radi, siri dalje

2012-05-09 02:52


Gost

#30

2012-05-09 03:30

STA DA KAZEM???????STVARNO NE ZNAM.HVATA ME TUGA STO MI DECA ODRASTAJU U OVAKVOM DEMOKRATSKOM DRUSTVU...A HVATA ME TUGA I ZBOG NASE MLITAVE OPOZICIJE..(mogu da izdvojim KOSTUNICU...PO MENI MI IMAMO SAMO DVERI.

DVERI

#31 Re:

2012-05-09 03:31


Gost

#32 Re:

2012-05-09 04:02

#19: -

TUGA, ALI BAS, BAS TUGA........

 


Gost

#33

2012-05-09 08:56

Podržavam svaku aktivnost
Samo napred

Gost

#34

2012-05-09 10:18

ШИРИТЕ СВИ!!!!! ЈАКО ЈЕ ВАЖНО!!!ВЕЛИКА КРАЂА и СПУШТАЊЕ ДВЕРИ ИСПОД ЦЕНЗУСА! Према информацијама које имамо ДВЕРИ на републичком нивоу прешле цензус са 6 - 7%, међутим како би режим Бориса Тадића могао да формира владу Двери и СРС оборене испод цензуса. Тражићемо увид у сваки листић, тражићемо обарање свих места! ДВЕРИ ће се борити свим институционалним и неинституционаланим начинима да се докаже велика крађа жуто црвеног система! НИКАДА НЕЋЕМО ДА ОДУСТАНЕМО ОД СРБИЈЕ!

ДВЕРИ ЗА ЖИВОТ СРБИЈЕ!

Gost

#35

2012-05-09 11:02

Потребно је да се медији приморају да раде свој посао а то је да врше притисак за понављање нерегуларних избора. Ми који смо свесни морамо да изађемо на видело да се народу предочи безочна крађа и намештаљка, већина народа ништа не зна. Мирним окупљањем пробудити народ, који ће нас подржати кад отвори очи... Србија је пред тоталним колапсом, морамо спасити будућност нашој деци. Ја сам отац две девојчице од пет и шест година. Не радим већ две године јер су се распале фирме где сам радио, а на инфостуду нема ништа. Издржавамо се од женине плате... Њена фирма је под окриљем Телекома, распада се због тешких крађа руководства Телекома. Она је као стручњак прешла у другу фирму (страну) и за сада нећемо умрети од глади... Ја сам радио у преко десет дневних новина у техничкој редакцији. Неке од тих фирми су се распале јер су и биле основане само да подрже неку политичку структуру на кратко. Неке и даље постоје али су услови рада у њима толико катастрофални да је немогуће достојанствено радити свој посао. Тамо људи нису људи него справе за обаваљање посла. Плате су мизерија и шиканирања су свакодневна, а радници нису пријављени (осим шефова и њихових пулена). У њима нема ни основних права за запослене а камо ли да има објективног информисања. Наводим неке где сам радио, али и друге: Правда (СНС), Блиц (странци), Глас јавности и Курир(Тајкун), Прес (тајкун). 24 сата, Aло и Нин су у истом власништву и под истим условима као и Bлиц. Новости (Тајкун). Итд. Бојим се за судбину своје деце и зато се придружујем једином покрету који је изван структура режима - ДВЕРИ. Не тражим ништа за себе, тражим да се нешто уради за ову земљу и овај народ. Никоме не дајем слепо поверење, Дверима дајем своје тренутно поверење и будно ћу пратити сваки њихов потез. Ако откријем било какав облик непоштења окренућу им леђа и обавестићу све где могу о томе. За сада - Двери.

Gost

#36

2012-05-09 11:06

До сада се у Србији све решавало протестима и на улици Ми Српске Двери смо желели да се све то реши у институцијама али нису нам дали да будемо оно што јесмо и што желимо па ајмо опет легалним правом и мирним протестима да покажемо да желимо да се истина сазна ЗА ЖИВОТ СРБИЈЕ ЗА ЖИВОТ СРПСКЕ ДЕЦЕ

Gost

#37

2012-05-09 11:13

Sve za Dveri,sve za zivot Srbije!

Gost

#38

2012-05-09 14:19

ЗА ЖИВОТ СРБИЈЕ!!!

Gost

#39

2012-05-09 21:29

.

Gost

#40

2012-05-09 22:36

Srećan sam što je narod posle prvog šoka smogao snage da shvati razmere krađe "žute" kriminalne bande i da ne želi da prizna tu prevaru kao izbor!!!

Gost

#41

2012-05-09 22:54

ne zelim ovu vlast u kojoj se osecam gore od nacionalne manjine u svom gradu ,pokrali su me ,10god.sam na birou ,bez ikakvog primanja ,bolesna sam ,imam ekspertizu ,od instituta za medicinu rada ,u kojoj stoji da ,nisam za nikakvo radno mesto sposobna ,komisija me je dva puta odbila ,sada sam predala ,upravnom sudu srbije ,tuzbu ,ali se ne nadam da cu ostvariti svoje pravo ,pod broj 2 .od oca sam nasledila dve parcele ,koje se vode kao sanaciono zelenilo ,oni posekli celu sumu zvezdara ,a moja parcela sanaciono zelenilo ,10 god trazim prenamenu oni ne daju ,isla sam kod ,tadica djilasa ,ali oni kazu da nisu nadlezni ,u urbanistickom zavodu kazu cekajte ,da prodje glavni dup ,cekala na kraju mi kazu da je moja parcela i parcela mojih rodjaka ,koja se nalazi u ul. matice srpske ponovo na analizi detaljnog plana ,oni zidaju gde hoce i sta hoce ,a ja moram da postujem zakon ,za njih zakon ne vazi ,ko je dao pare njima su odobrili gradnju ,u blizini moje parcele ,ko neda pare nema ,trazila sam od djilasa da uzme on za izgradnju socijalnih stanova ,i meni da daju ,da imam od cega da zivim ,kazu ne moze .86 god je oduzet deo moje parcele za ul.matice srpske 12 ari ,isplaceno je vrlo malo ,ali to nije vazno ,vazno je to sto su isplatili kao neizgradjeno gradjevinsko zemljiste ,ali ostatak su stavili zelenilo ,samo da ne mogu da prodam ,da bih imala od cega da zivim ,ima jos ,ali me zaboleo prst od ,kucanja ,to sve mozete da proverite ,u urbanizmu grada beograda ,pozdrav

Gost

#42

2012-05-09 23:01

Ovde je stvar više nego jasna. Kradja izbornih listića je mogla da bude predvidjena, jer izdajnički režim Borisa Tadića nema drugu alternativu osim da se dočepa vlasti po svaku cenu, koristeći sva sretstva koja su mu dostupna. Ako je mogao da se protiustavno i protivzakonito kandiduje i po treći put za funkciju pretsednika republike, zašto da ne ukrade i dovoljan broj glasačkih listića kako bi on i koalicija oko njega dobili dovoljno postotaka glasačkog tela da ne moraju da odu sa vlasti. Jedini cilj Borisa Tadića u ovome je da dokusuri republiku Srbiju rasparčavajući je i uništavajući po nalozima svojih evropskih poslodavaca u svojstvu proevropskog sluge Nato agresora. MMB


Gost

#43 Re:

2012-05-09 23:10

#42: -

ON CE BRZO U GROB da ODE - umesto na NEZAKONITI 3. MANDAT! Verujem - da se trudi da jos podosta lica povuce sa sobom...


Gost

#44

2012-05-09 23:20

За истину ма каква она била!!!

Gost

#45

2012-05-10 02:55

Srbijom vise odavno ne vladaju Srbi, a kad ce ne znamo !!!