Zelimo nove izbore u Cupriji, a ne PALMU na vlasti !!!


Gost

#1

2012-07-07 22:18

Crno nam se piše i u Jagodini ali se nadam da neće dugo !
Jagodinka

#2 Re:

2012-07-07 23:28

Ma daj,kakve peticije kakve budalaštine,ljudi su se dogovorili,napravili većinu i vi tu ništa ne možete,jedino......da se bolje konsolidujete pa za 4 godine ponovo pokušate da osvojite vlast!


Gost

#3 Re: Re:

2012-07-08 00:03

#2: Jagodinka - Re:

Pa naravno da je za vas budalaština,kada očekujete da pokradete sve što ima u Ćupriji,kako bi vaš "Gospodin " plaćao ono što je obećavao. Palma je ucenio sve centrale stranaka,SPS, PUPS, URS, da nateraju ove jadnike na lokalu da podrže ovu novo nastalu vlast, i omoguće da kriminalcu bude dostupan novac Ćupričana, koji pak mora tu uslugu da plati, a svi znamo kojim novcem. Otićiće i to malo sve u Jagodinu. I zaista treba nešto konkretnije uraditi, a ne samo ovo. Ljudi koji žive u Ćupriji, i nemaju uslova da odu iz nje, ili neće, treba da se pokrenu, da izađu na ulicu, isteraju bagru. Pa zar kriminalci da vode ovaj grad? Ovo je zaista propast.

Tica

#4

2012-07-08 01:50

Licno mislim da od ove peticije nema nista, ali svaki pocetak je dobar i budi nadu. Na sledecim izborima u Cupriji ce se pojaviti grupa gradjana MIJAJLOVA JAMA. Cuce se jos o tome, verujte...
Radule...

#5

2012-07-08 02:12

Kako god da su uspeli da se "zberu" na jednom mestu... mislim da ipak neće dugo... previše je tu usijanih glava... a ovo kao MIJAJLOVA JAMA... zvuči nekako komunalno... čišćenje.... pa dobro.... to mi dođe kao profesionalna deformacija... nije problem...

Gost

#6

2012-07-08 02:18

nezeli palmu na vlasti u cupriji sposobnismo i sami
cakana

#7 Re:

2012-07-08 13:52

#4: Tica -

građani su zaboravili na osnovno svoje pravo-pravo udruživanja i menjanja svega što im se ne dopada pa tako i ove nakazne vlasti

nema te građanske inicijative koja je neuspešna ukoliko su ljudi složni

Jagodinka

#8 Re: Re: Re:

2012-07-08 17:42

#3: - Re: Re:

Zašto onda niste nešto preduzeli nego ste dopustili da vam kriminalci kapu kroje.Koliko znam, Morava grad je imala 5 odbornika,SNS nešto više,ali njima niko ne odgovara...te ovaj je lud,te ovaj je lopov,te ovaj je nepismen,a mi smo svi IDEALNI...eeee...sujeta je strašna stvar.

Tražili ste gledajte...


Gost

#9 Re: Re: Re: Re:

2012-07-08 20:21

#8: Jagodinka - Re: Re: Re:

Ne lupaj bre gluposti,ako nisi upoznata sa pregovorima,onda ne komentarisi i u Moravi grad postoje od tih pet koji su odbornici uspeo je i njima strah da ulije u kosti Rade bilder.Zato bolje cuti kad ne znas.

Jagodinka

#10 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-07-08 22:58

#9: - Re: Re: Re: Re:

Pa zbog čega su se onda kandidovali i bez veze oduzeli glasove strankama koje možda imaju hrabrosti da se suprotstave tom bilderu?

Ćuprija će još dugo biti tu gde jeste,zato što su izabrani lokalni političari u stanju sve da urade zarad sitnih ličnih interesa i povlastica koje taj status obezbeđuje.

Meni je samo krivo da vas jedan taljigaš iz Končareva vodi žedne preko vode.A po tvojoj retorici vidi se da teško prihvatate kritike i sugestije,što pokazuje da niste spremni ni da napredujete ni da se menjate...

 

 


Gost

#11 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-07-12 20:59

#10: Jagodinka - Re: Re: Re: Re: Re:

Prihvatamo kritike nego smo ogorceni na to sto nam se desilo,ali i dalje verujemo da to nece dugo da traje.


Gost

#12 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-07-20 22:27

#11: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

E,ljudi,pa niste klinci,kristalno jasno ono sto se u Cupriji desilo,valjda ne treba puno o tome. Rekao tata da tako mora i to je to. Neverovatno je da je grad pao u ruke ovog smokljana i dokazanog kriminalca, ali sta je - tu je, politika je to i to je jedino moguce u ovoj jadnoj Srbiji. Nadajmo se da ce i tata uskoro pasti i da ce mladi i pametni ljudi uskoro videti svetlost dana. Imamo ih dosta, ali matorci nam ne daju da uzmemo stvar u svoje ruke


Gost

#13 Re:

2012-07-23 17:50

Ma ne daj boze nikome

snajper

#14

2012-09-07 17:33

megalomani