Pravdom protiv ''veza'',pomozimo Nikoli.

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Pravdom protiv ''veza'',pomozimo Nikoli.


Gost

#1

2013-03-07 23:30

lazovcine prljave!
pravda

#2 Re:

2013-03-07 23:32

#1: -

Istina boli,isteracemo pravdu!

bozo

#3 Re:

2013-03-07 23:47

#1: -

pazi da ti se ne osusi jezik


Gost

#4

2013-03-08 00:10

Sramota sta rade Nikoli,to uopste nije fer..
gost

#5 Re: a fer je to da decka ubogalji za ceo zivot?

2013-03-08 00:28

gost1

#6 odg

2013-03-08 00:35

Nikola nije zeleo da ga udari, a kamoli ubogalji, decko je ziv, zdrav, normalan, oporavlja se, decko je sam trazio nevolju, zasto je u 2h posle ponoci bio tamo gde je bio, i silio se.. Nemojte pisati gluposti da je decko ubogaljen, kad jse dobro oporavlja.
Brat !

#7 Brat

2013-03-08 01:56

Pravda za NIKOLU ! Hocemo samo da se nas drug brani sa slobode !!!
Sele :D

#8 Uz tebe sam!

2013-03-08 06:22

Boze, sta se radi na ovom svetu!!!!
Pravda za Nikolu naravno!!!!! Svi smo uz njega, decko koji nikome ne misli i ne zeli zlo! NIKOLA, NEDAJ SE,SVI SMO UZ TEBE!!!! <3

qqq

#9

2013-03-08 08:16

Ne mozete samo napisati da je decko dobro i da se oporavlja i da je sam trazio sta je hteo,msm to je besmisleno...ako cemo o tome da su ti momci problematicni i da se tuku,ja dosada nisam cuo da su ikome naneli teske povrede a kamoli da su se tukli letvama.Sledeca stvar je ta da se slazem da je Nikola dobro dete i da nije nikada pravio probleme,ali ako su mu vec dolazili pred kucu i izazivali ga u 2 ujutro,decko je mogao da pozove policiju i resi problem.Neka se decko brani sa slobode,ja nemam nista protiv ali treba se uzeti u obzir da je i taj Dusan necije dete,i da nije zasluzio da mu se desi to sto mu se desilo.I da napomenem Dusan je bio odlican plivac i sportista,ali da li se iko pita,hoce li posle ovoga moci da nastavi sa sportom..
sss

#10 MMM

2013-03-08 09:26

Na zalost, vidim, stvarno nisi obavesten. Istina je, momci se tuku svaki vikend. Spisak bez razloga pretucene dece je podugacak. A sto se letve tice, isti taj Dusan, redovno cupa letve ispred Gimnazije i sa klupa u gradu, i tako ide u pohode. Sto se sporta tice, niko ne sumnja da bi Dusan bio odlican sportista, ali ga u tome nije Nikola sprecio vec njegov nacin zivota. Nikola to sto je uradio, uradio je, i ne bezi od odgovornosti. I on je svestan da nije trebao tako da reaguje, ali sad je kasno. Odmah je priznao sve i naravno da mu je jako zao i spreman je snositi odgovornost za to. Nikola nije lazov, ne izmislja dogadjaje kao druga strana, ne manipulise. A da je Dusan necije dete, naravno da je tako. Zna se i cije. Iste te roditelje je odmah nakon dogadjaja, odnosno sutra dan, posetio Nikolin otac da ponudi pomoc i raspita se o Dusanovom zdravlju. I telefonom se raspitivao za njega svaki dan, dok nije dosao kuci posle sest dana. Ne trazi niko da ovaj slucaj bude zaboravljen, trazi se pravda, i da se Nikola pusti na slobodu, da se sa slobode brani.

Gost

#11

2013-03-08 14:29

znam ovo dete jos kao malog decaka,uvek nasmejanog i lepo vaspitanog...Sramota sta su mu uradili,kao najveci kriminalac da je.
N<3

#12 N<3

2013-03-08 17:59

Nikolu znam dugo godina i jako je dobar momak. Ne zasluzuje da sedi u pritvoru niti da bude strogo kaznjavan. Svestan je sta je uradio. Nije planirao da uradi nesto lose niti da ikome naudi. Kaje se sto se to dogodilo. Posten je i rado pomaze drugima. Hajde da i mi sada pomognemo njemu. Nikola, drzi se ♥
Dzoni

#13 Re:

2013-03-08 18:21

#1: -

Mora da si ti jedan od njih ,al ako mislis na sebe i ekipu, da ,slazem se da ste lazovcine prljave

Dzoni

#14 Re:

2013-03-08 18:25

#9: qqq -

Poenta je u tome da i oni s kojima oni imaju probleme i koga maltretiraju su isto necija deca samo sto s igrom slucaja nisu dosli s teskim povredama kuci ili zavrsili u bolnici , klinci nisu ni punoletni ,sta treba ocekivati za 5 godina ? Niko ne kaze da nikola nije kriv ,ali ovoliki pritvor i sve je preterivanje,zasto su cackali mecku,lepo im je receno da niko nece probleme ali dzabe. A milicija bi samo trenutno resila situaciju,prema tome mislim da je jedino normalno da se brani sa slobode i da svako odgovara za ono za sta je uradio ali pravedno ,bez ikakvih mucki i smicalica

krkrk

#15 ghdfh

2013-03-08 22:33

Doće im jednom iz dupeta u glavu.
PRAVDA ZA NIKOLU!

#16

2013-03-10 03:21

Bilo, proslo, ne ponovilo se!
SLOBODA ZA NIKOLU!

Gost

#17 Lazo

2013-03-12 00:06

Dole veze, dole korupcija, zivela pravda,
NIKOLA NA SLOBODU!!!
istina

#18 gamad

2013-03-15 21:31

zasto svi vi potencirate da je i nikola kriv? zbog cega je decko kriv, mozda zbog toga sto se branio? nemojte biti smesni i isterivati laznu pravdu, nikola je postupio kao i sto bi svaki drugi normalan covek i najebao je ni kriv ni duzan. zalosno je u kakvoj drzavi zivimo, tu nakurcenu klincadiju treba smestiti u kazneno popravne domove pa neka se tamo tuku izmedju sebe do mile volje
uporan

#19 Sloboda za Nikolu

2013-03-16 11:01

Ljudi da li ste zaboravili na Nikolu.
Hej on je sve vreme u pritvoru,
dok su oštećeni zdravi i pravi,
probudite se,
HOĆEMO SLOBODU ZA NIKOLU