Podrska Sasku

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasku


Gost

#226

2013-05-24 14:21

na ovakvim peticijama nema mesta za reklame

Gost

#227 Re: ometanje pravde

2013-05-24 14:22

#218: glas razuma - ometanje pravde

Mislim da je rad pravosudnih organa već ometen ranije (osoba sa 50 krivičnih prijava na slobodi), i da su radili i da rade svoj posao kako bi trebalo, ne bi došli u ovu situaciju, već bi osoba bila na socijalnoj rehabilitaciji. Želim samo da ponovim da nečinjenje države dovodi do ovakvih posledica u kojima svo svi ugroženi (pri ovom mislim i na nastadalo lice).

Srdačan pozdrav.


Gost

#228

2013-05-24 14:26

ma jok,trebao je pozvati pandure,koji bi prvo morali da zavrshe burek u obliznjoj pekari,pa bi se odazvali...nema ova drzava zakon,za nas,male ribe ,u ovom moru...nasha drzava samo shtiti krimose,pljackashe,silovatelje i kojekakve otpadnike...iskreno se nadam da ce ga osloboditi...mada,mislim da je njemu svejedno,on je uradio shta je trebao...zashtitio je svoju porodicu...i verujem,da bi to opet uradio da mu je porodica ugrozena...PUNA PODRSHKA,A SRBIJA NEK PLjUNE NA SEBE,ako ga osudi..

Gost

#229

2013-05-24 14:29

Свако би то урадио,промените глупи закон !

Gost

#230 Re: Re: za different

2013-05-24 14:30

#8: rodjennamrgodjen - Re: za different

Kakva pravila? Mi nemamo američko pravosudje. Naše pravosudje ne poznaje presedane (ako si bukvalno mislio)

Jelena

#231 RE:gde mi zivimo

2013-05-24 14:32

ja potpisala..NE PODRZAVAM UBISTVO ALI OVO JE SAMOODBRANA
ma dosta mi je vise ove drzave...
kad nekoga maltretiraju,siluju,opljackaju prva stvar je da zrtvu navedu punim imenom i prezimenom,a krivca inicijalima...zena ne sme da nosi suzavac jer je kaznjivo-a to sto neko nju napadne nema veze...coveku upadnu u kucu i ti ne smes da se branis-a sta bi bilo da je obrnuto..da je napadac uspeo i ne daj Boze povredio dete ,zenu,samog coveka..MA AJDE IMA LI KO OVDE DA ZASTITI POSTENE LJUDE ILI JE POSTEN COVEK DANAS JE..NA KATEGORIJA ??!!

#1: -

 


Gost

#232

2013-05-24 14:34

Za samoodbranu a pogotovu na svom posedu se ne odgovara tako je u Usa a kod nas je sve naopako ....Neka mu je Bog u pomoc !!

Gost

#233

2013-05-24 14:35

Pošto nemamo valjanu državu, moramo gospodi na vlasti i svima ostalima pokazati šta je to država, kako se država vodi, a o građanima brine.
Hogar Strašni

#234 Tudje neću, svoje nedam !!!

2013-05-24 14:35

Po meni greška u samom tekstu peticije...nema ni prekršaj??? Pa šta i da ima??? To što je porodica bila prisutna, to je samo motiv više. Čak i da je bio sam, ŠTA ĆE DRIPAC U NJEGOVOJ KUĆI ???
Kada bi svaka lopovčina znala da će ovako da prodje, kriminal bi se uglavnom svodio na "bele kragne". Inače podržavam peticiju i isto bih tako postupio, pa nek mi sude.


Gost

#235

2013-05-24 14:36

Sam naslov teksta Peticije nije formiran kako treba, trebalo je da se napiše šta konkretno tražimo od Vlade da promeni u Zakonu. Za šta podrška može se tretirati svakojako ( materijalna, moralna, koju podršku tražimo i za šta?)Ovako nemaništa, sve je šturo.Kada su hapsili tog čoveka trebalo je da se pitaju šta će taj čovek kod njih u kući sa šrafcigerom i fantomkom, da ga saslušaju i puste. A ne da ga hapse. Strašno je kakvo je pravosuđe u Srbiji. U Srbiji je zakon bio i ostao na strani kriminalaca, teško pošten građanin može da istera pravdu. Sudije nemaju pojma sobligacionim odnosima, nameštaju se predmeti i sudije. U Srbiji je sudstvo užasno i ne daj Bože da pred sudovima tražiš pravdu. Mogu da te napadnu, prebiju, opljačkaju,nemaš pravo na pravdu.


Gost

#236

2013-05-24 14:37

Па зар тридесет дана притвора за очигледну самоодбрану своје породице и своје имовине!?

Gost

#237 Re: lupas

2013-05-24 14:37

#5: different -

a jeli sta je trebao da ga pocasti kafom i ratlukom,iotkud ti znas dali ovaj nebi ubio njega njegovu zenu i dete i siguran sam da ga on uopste nebi ubio nego je strah i adrenalin ucinio svoje i zato nelupaj video bi tebe da se nadjes u takvoj situaciji.


Gost

#238

2013-05-24 14:38

Covek ne treba ni jedan dan da provede u zatvoru!!!Sramota za drzavu i njen smrdljivi zakon!!!
mile dodic
Gost

#239

2013-05-24 14:38

molim sve ljude koji imaju bar malo pameti da potpisu da se posten covek koji je samo stitio porodicu oslobodi ! ovo moze bilo kome da se desi i svako ce da zastiti svoju porodicu od manijaka! decko nije kriv sto se nalazio u sopstvenom stanu ili kuci, kriva je bagra sto ne menja zakon o privatnom posedu i lopina sto je usao da pljacka i da ubije!

Goran

#240 ovaj razumni

2013-05-24 14:39

Vidite da podjebava sve zivo ovde,kao sto je neko napisao,dao Bog da ti se svaki dan to desavalo,pa bi video kako bi reagovao i na sta. Ti si poltron ove vlade,dajem glavu da si advokat ili sudija kojem je zakon na prvom mestu,verovatno si zavrsio i pravni fakultet gde ti je ispran mozak. Dajem glavu u torbu ako nije tako. Zbog takvih kao sto si ti,smo tu gde jesmo. Nego sta neko ga je trebao izbosti,trebao je 50 puta!!! Nema pravo niko meni niti bilo kome da ulazi u kucu u ponoc kroz prozor. Meni su pljackali prodavnice sa nozem,pistoljem,jel pitao neko tu radnicu sto je radila,gde joj je pravo na slobodu,pravo na mir? Nije,ona izbezumljena 3 nedelje. U godinu dana 12 ORUZANIH PLJACKI,verovatno coveku za hranu trebalo pa se opravdava,nije mu trebalo,trebalo mu je za DROGU. Nikada niko nije osudjen,sta je sa radnicom i njenim psihickim stanjem na prvom mestu,sta je sa parama koje je odneo,ko ce to da pokrije? A drzava svoje pare trazi? E kada je posle nekoliko pljacki moj cale dosao do saznanja da se sve desava kada jedan "komsija" izadje iz zatvora,onda ga je lepo presreo i rekao mu. Jos samo jednom da se desi pljacka,policiju vise necu zvati a tebe cu prvog traziti,od tada NI JEDNA PLJACKA SE NIJE DESILA... e tako treba sa olosom postupati. A vi advokati,marionete i ostalo,molite Boga da vam se ove stvari ne desavaju. A zbog vaseg razmisljanja bi voleo da vam se dese i da prodjete ne povredjeni i promenite pogled na svet.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-05-24 14:39



Gost

#242

2013-05-24 14:40

Peticija je ok, branimo srbiju od bitangi i baraba!

Gost

#243

2013-05-24 14:40

Promena zakona pod hitno.
Родољуб

#244 Re: Re: ometanje pravde

2013-05-24 14:41

#227: - Re: ometanje pravde Све је баш тако.

 


Gost

#246

2013-05-24 14:43

Neverovatno je da zakon u nasoj drzavi stiti kriminalce a goni ljude koji se brane od nasilnika...
mile dodic

#247 Re: na zalost

2013-05-24 14:44

#233: -

nasa vlast ima drugu teoriju sudjenja

bitno je da se neko kazni i da sto viuse kazni ide u budzet da bi "gospoda" na vlasti primali debele plate a mi obicni smrtnici  , ko nas jebe, mi smo marionete!


Gost

#248

2013-05-24 14:47

Komentar je suvisan. Covek je samo branio sebe,svoju porodicu i imovinu na svom posedu!!!
Pod hitno menjati zakon i osloboditi coveka!!!
Bravo Sasa!!!

Gost

#249

2013-05-24 14:47

Tragedija i za jednu i za drugu porodicu... ali svako ko bi se nasao u takvoj situaciji postupio bi kao Sasko... ne birajuci sredstvo! Potpisimo peticiju!!!


Gost

#250

2013-05-24 14:48

Sramota je da hapse coveka zato sto se branio od lopova. Da su ga ubili na njegovom pragu nadlezni bi porodici izjavili saucesce, a lopov bi se izvukao. Ovo hapsenje je bruka za drzavu!