Peticija za renoviranje vile "Dzervin" Knjazevac

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija za renoviranje vile "Dzervin" Knjazevac


Gost

#1

2015-08-09 15:17

Odlicna je. Vila Dzervin i gradjani Knjazevca su to zasluzili. Hteo bih jos nesto da predlozimako smem i ako sam rodom iz Beograda ja i moja porodica 2-3 puta godisnje posecujemo Knjazevac. Predlozio bih izgradnju male brane na Svrljiskom Timoku kako bi korito u centru grada bilo leti ispunjeno i da se ko nekad voze i camci, sto da ne. Hvala i podrzacu svaku akciju.

Gost

#2

2015-08-10 15:45

Mada je u vlasnistvu banke lokalna samouprava treba da je otkupi jer je vila simbol Knjaževca

Gost

#3

2015-08-10 20:20

Zato sto je vila najprepozntljiviji simbol Knjazevca,zato sto sam se sankala ispod vile,zato sto sam bila sva musava od dudova koji su oko vile,zato sto moj sin radi isto,zato sto volim Knjazevac i jos hiljadu zato!!!

Gost

#4

2015-08-11 08:09

Ako se nesto ne uradi sa Vilom srusice se vrlo skoro,samo bi trebalo pre toga da se resi vlasnistvo i to sto pre.

Gost

#5

2015-08-13 17:36

Zato sto vila u Knjazevcu, poznatija kao Vila, treba da bude obnovljena i da ponovo sija punim sjuajem nad divnim i prelepim gradom Knjazevcom. A ne da izglweda onako propalo i oronulo. Nazalost, iskoristili su je, rasturili, i ostavili takvu da je drugi srede. Bilo i bice. Ali zato treba da se sredi, renovira i popravi.
Ona je jedan od najlepsih, ako ne i najlepsi predstavnik grada, dominanta, reper, veoma vazna tacka u gradu.
Pozdrav!

Gost

#6

2015-08-13 20:38

ZATO STO SAM 16 GODINA DOLAZIO U KNJAZEVAC,I SA KUMOVIMA I PRIJATELJIMA UZIVAO SETAJUCI KORZOOM,KUPAJUCI SE NA BARANICI PA I SEDENJEM U PREDIVNOJ VILI DZERVIN.

Gost

#7

2015-08-16 21:18

Steta je da jedno ovakvo unikatno obelezje grada Knjazevca nestane .ja ga pamtim iz vremena kad je ovo zdanje bilo maskota grada.Pozdravljam peticiju i verujem da ce uspeti
.

Gost

#8

2015-08-31 20:26

Volim stare gradjevine unikatne arhitekture koje kod nas na zalost propadaju.Vila je i simbol Knjazevca trebalo bi stvarno preduzeti nesto. Hvala svima koji su podpisali peticiju u nadi da i buduce generacije imaju istu sliku vile na brdu.

Gost

#9

2015-11-29 17:03

Zato što bi to jedino bilo normalno.