Peticija za dolazak low cost avio-kompanija u Nis (ZAVRSENA)

Low cost airlines fly from Nis Airport.

#76 Re:

2013-10-29 22:08

#75: mina -

Pa obavestite ih da potpisu peticiju.

IZABEL LIZ

#77 MALTA - NIS / NIS - MALTA

2013-10-29 22:10

Why but Why MALTA is never mentioned ???? We could atleast havejust 1 Low cost flight every month and I can assure you that the plane will be packed. May I let you know that I am a Maltese nationality and I love visiting Srbija often. It is so pityfull to hear my friends saying they only pay 50-70 Euros tickets going to much further destinations and I always have to pay in the region of 300euros to get to Beograd Aerodrom. Than have to make a 3hrs journey by bus/car down South. I have alot of Maltese and Serbian friends that would love to come visit both countries but they always tell me that the fare is to high compared with other European destinations, and they are very right. Apart from that we also have a large community of Serbs coming mostly from South East Serbia working in Malta, who I am sure would love to visit their homeland more often. I hope and I just keep on hoping this dream will someday come trough.
Low cost airlines fly from Nis Airport.

#78 Re: MALTA - NIS / NIS - MALTA

2013-10-29 22:19

#77: IZABEL LIZ - MALTA - NIS / NIS - MALTA

Share this petition to your friends to sign it.


Gost

#79

2013-10-30 00:51

JOS ODAVNO je trebala ovakva akcija da se pokrene a trebalo je da je pokrenu Turisticke agencije u Nisu i okolini zajedno sa ugostiteljskim objektima(Hotelima,Restoranima,Barovima,Kaficima) ali dobro,nikad nije kasno ali ne treba da se stane samo na ovoj peticiji jer I NIS JE SRBIJA!

Gost

#80

2013-10-30 06:35

Zar nije 1700 godina dovoljan razlog o značaju rimskog grada , njegovoj prošlosti , sadašnjosti i budućnosti?Drugi važniji razlog jeste u činjenici da na tom delu Evrope Niš ima isturenu poziciju prema turističkim i poslovnim destinacijama istoka i jugoistoka kontinenta. Naravno da je potrebna puno veća promocija turističkih destinacija u krugu jednodnevnih turističkih izleta oko Niša u svim smerovima, s čime bi Niš postao značajna konačna destinacija svetskih turista ..i sve to je bez vazdušnog prevoza nemoguće, a sa vazdušnim saobraćajem ostvarljivo.

Gost

#81

2013-10-30 06:42

To treba učiniti čim pre. S time se ostvaruje dobit za Niš,Srbiju, turizam i opšti razvoj šire regije. Regija postaje poznatija,ali i sama regija mora u svemu biti bliža evropskim standardima, kako bi od svega toga imala veće efekte danas i u budućnosti.

Gost

#82 Re:

2013-10-30 08:33

#15: -

Pa imas iz Frankfurta preko Podgorice za Nis. bilo je bar do nedavno.

mina

#83 Re:

2013-10-30 08:40

#70: -

Ma daj ne pisi nebuloze! Ti si Fahman za IP adrese...po ovome se vidi da pojma nemas.

Sta imas protiv peticije?

mina

#84 Re:

2013-10-30 08:44

#51: -

Let mi traje sat ipo a put do Nisa 5 sati. Kad kasno sletim trebam cekati do zore autobus, a isto tako i kod povratka kad avion iz Beograda leti u 7 ujutru.

Samo oni koji nisu mrdnuli iz svog sela mogu biti protiv ovoga.


Gost

#85

2013-10-30 11:54

Bilo bi zaista jako dobro za Nis da nekako uspe da se izvuce iz senke Beograda, stekne nezavisnost i da dobije ovakve letove.

Gost

#86

2013-10-30 15:32

Konačno neko razmišlja na pravi način.

Gost

#87

2013-10-30 15:47

ujedinjeni do pobede!

Gost

#88

2013-10-30 20:38

Esyjet uvodi novu liniju iz Zeneve za Beograd! Svi dolaze u Srbiju ali samo u Beograd!Opasna politika.

Gost

#89

2013-10-30 21:48

NIS-MINHEN,BICE UVEK PUNO,DOSTA JUZNJAKA RADI U NEMACKOJ......

Gost

#90

2013-10-30 22:21

godinama putujem na relaciji minhen Beograd i za sat i po vremena ja se mucim satima do nisa kad letim iz minhena.nekada Imam kasni let a direktan Autobus do nisa Imam retko u evcernje sate.tako da moje putovanje traje satima a letim samo po nekad i sat vremenazasto su norvezani investirali u niski aerodrom i zasto kad je magla mogu svi da slete u nis a ne moze da se leti iz nisa nigde
hvala
Low cost airlines fly from Nis Airport.

#91 Re:

2013-10-30 22:35

#90: -

Norvezani koliko smo upoznati su donirali novac za rekonstrukciju aerodroma Nis 2002 ili 2003. godine.
Nis je alternativni aerodrom svim aerodromima u regionu, zbog izuzetno povoljnih vremenskih prilika bez pojave magle u jutarnjim ili vecernjim satima.

Treba pitati drzavu sto 33 aviokompanija saobraca iz Beograda ove zime, a iz Nisa pitanje da li ce to ove zime opste biti nekih letova, posto je let do Podgorice ukinut.

Ceka se odgovor Air Serbia-e, za letove do Beograda.
Da je to prava nacionalna kompanija i Nis bi imao neke vece koristi odnosno direktne letova ka Evropi.

 


Gost

#92

2013-10-30 22:39

Ako dozvolimo da Niš izgubi aerodrom onda će biti poslednja palanka u Srbiji. Nije tačno da ne postoji interesovanje za letove iz Niša i nisu tačni podaci o broju putnika koji lete iz Niša ili iz inostranstva. Nisu putnici samo iz Niša, već iz cele jugoistočne Srbije. Kada je postojala direktna linija Niš-Cirih avioni su bili puni putnika.

Gost

#93

2013-10-30 23:41

G-din Vučić je rekao da se gradi nova fabrika u Zemunu zbog blizine aerodroma...ok ali Niš ima aerodrom od 1910 god.Drugi po prijemu putnika u Srbiji...možda bi bio i prvi da "beograđani"dozvole rad samog aerodroma...

Gost

#94 Re: Re:

2013-10-30 23:43

#82: - Re:

Samo?A ostatak Evrope i Skandinavije...cccccccccccc


Gost

#95

2013-10-31 07:57

Dokle vise BEOGRAD!

Gost

#96

2013-10-31 08:06

Da li se to Gospodin Perisic dodvorava ili je marioneta Vuciceva? Beogradu je bitno da Nis nema avio saobracaj. Ukidanjem leta za Podgoricu dokazuje da ga je bas briga za sugradjane. Leteti do Beograda pa onda dalje je samo za lica sa visokim mesecnim primanjima.Hocemo letove iz Nisa.

Gost

#97

2013-10-31 09:23

Zivim u u mestu udaljenom 1000km od Osla i putovanje ka Srbiji mene i porodicu dovoljno umori vec kroz Norvesku,a najgore je kad sletimo u Beograd u kasnim vecernjim satima i nema prevoza za Nis. Meni i porodici bi to mnogo znacilo, a poznajem mnogo ljudi iz kraja kojima cu preneti za peticiju.

Gost

#98

2013-10-31 09:25

Mislim da menadžment aerodroma u Beogradu minira svaki sporazum koji je vezan za Niški aerodrom i dovođenje lou kost kompanija.Cela jugoistočna Srbija čeka da se pokrene avio prevoz sa Evropom iz Niša. Linije koje su trenutno aktivne iz Niša nemaju nikakav smisao u pogledu isplativosti. Dovođenjem jačih lou kost kompanija pašće i sadašnja cena crnogorskog prevoznika koji uslovljava letove.Šta rade direktori niškog aerodroma po pitanju dovođenja?Čekaju da im dođu predstavnici stranih avio kompanija? E pa gospodo ne radi se to tako? zasucite rukave i opravdajte svoje fotelje i za to što ste plaćeni od naših para,učinite nešto dobro za ovaj kraj Srbije....

Gost

#99 ja

2013-10-31 10:17

Ma frankfurt nis bre

Gost

#100

2013-10-31 12:29

veoma velika potreba za juznu srbiju koja ima mnogo vise stanovnika nego okolina beograda.