Peticija za dolazak low cost avio-kompanija u Nis (ZAVRSENA)

Peticija za dolazak low cost avio-kompanija u Nis (ZAVRSENA) / Saopštenja / Vreme je da nas aerodrom konacno proradi ! / Komentari


Gost

#1

2013-10-18 20:09

Pozdrav iz Bazela iz grada odakle vec leti WIZZAIR ali nazalost ne ka Nišu. Iz svajcarske za Niš mora biti direktna linija, nebitno dali iz Ciriha ili Bazela. Sada idemo sto vise potpisa,i sto vise linija iz Niša.
Low cost airlines fly from Nis Airport.

#2 Re:

2013-10-18 23:23

#1: -

Hvala na podrsci.
Ovu peticiju su pokrenuli upravo putnici, koji su ogorceni ponasanjem prema Nisu kao drugom gradu Srbije, ali pre svega prema drugom medjunarodnom aerodromu u zemlji, koji godinama trpi razne nedace zbog onih koji bi sve ako je moguce stavili  u Beograd !
VREME JE DOSLO DA SE KAZE DOSTA !
I MI POSTOJIMO !
I MI HOCEMO JEFTINE LETOVE !!!


Gost

#3

2013-10-19 07:17

Čista budalaština, kao i mnoge u fantastičnom nizu neukog rukovodstva aerodroma koje se potpisuje sa 'mi putnici'.

Toliko je gluposti ovde izrečeno, da bi im na ovome pozavideo i Monty Python.

Zato predlažem da se sledeća epizoda snimi na aerodromu Konstantin Mali u Nišu.
Low cost airlines fly from Nis Airport.

#4 Re:

2013-10-19 11:18

#3: -

OVO RADE ISKLJUCIVO PUTNICI !!!
NEMAMO NIKAKVIH DODIRNIH TACAKA SA RUKOVODSTVOM AERODROMA NIS !
NAMA JE STALO DA NESTO PREDUZMEMO PO PITANJU DIREKTNIH LETOVA IS NISA !

NEMOZEMO SAMO DA SEDIMO I KUKAMO !
PA ZASTO ? PA ZASTO ONO ?

AKO IMATE PAMTNIJI PREDLOG SLOBODNO IZLOZITE !
AKO CE VAS PREDLOG BITI BOLJI OD OVOG SLOBODNO !
PRUZICEMO VAM PODRSKU !


Gost

#5

2013-10-29 14:27

Ne znam o cemu se na niskom aerodromu radi, ali secam se da sam jednom kao dete letela do Splita bas iz Nisa. Neopisivo kako lak put za nekoga iz Prokuplja. Danas, kad do tog istog Prokuplja u posetu roditeljima putujem iz Cikaga, najtezi deo puta mi je kolima iz Beograda! Pa ako jednim potpisom mogu da pomognem da se to promeni, naravno da hocu! Ma i vise puta bih se potpisala, nego su nas opomenuli da to ne radimo ;-)
mina

#6 Re:

2013-10-29 19:44

#3: -

Ti zemljace verovatno nikada nisi sa Zapada avionom putovao za Srbiju/Nis !?

Da jesi, tj da si sleteo u Beograd, pa proveo dan na putu od aerodroma do autobuske, cekao autobus, putovao za Nis...proveo dan  u maltretiranju, verovatno bi cutao.

Ideja je odlicna, sve jedno od koga dolazila!

 


Gost

#7 Re:

2013-11-01 13:54

sladjana calca celestino, lugano. easyget,prep.

#8

2013-11-01 14:01

tacno tako, sa bilo kog aerodroma vecina nasis bi letela za nis, tj. privreda, bogastvo usluge, turizam , milioni putnika su zainteresovani za nis ane beograd. kako kaze p-putnik- za kompanije air gost, placa ali hoce i blize desinacije, jer sam ja preko beca, cekajuci 8 sati letela za beograd, pa autobusom za razanj, aleksinac, da bih na vreme stigla,. clanovi nasih familija umiru ami ne mozemo stici ni na pogreb? gde se nalazi nis? u centru, nase zemlje!!!!!!!!
wizzairguest

#9 Re: Re:

2013-11-01 14:05

#4: Low cost airlines fly from Nis Airport. - Re:

naravno, radi se o putnicima, sramota nasa, da centar srbije nema letove i otezava najviseputovanja koja bi bila najkraca.milano, malpensa.


Gost

#10 Re:

2013-11-06 04:42

#3: -

"Budalastina" je bio momenat kad su te tvoji pravili... :)


Gost

#11

2013-11-06 12:35

Naravno da Beogradu ne odgovara da neko leti direktno za Nis,jer svaki put kad putujem iz Svedske ja ostavim po 150-200 Eura u Beogradu + put do Nisa a ovako oni ostaju bez tih para ( izracunajte koliko je to???) Sasa

Gost

#12

2014-01-06 10:26

Koliko treba potpisa za ovu akciju da bi nešto pokrenuli sa mrtve tačke jer ja radim na aerodromu i ne mogu da gledam da sve polako i sigurno propada?
Više puta sam se obrćala gradonačelniku grada i nisam dobila nikakav odgovor čak sa pisala i gospodinu Vučiću i ništa!
Stvarno je došlo vreme da se stane na put ovom uništavanju čitavog regiona.

Gost

#13

2014-05-11 19:43

Uopste mi nije jadno kako mogi da procitam novi tekst, kada mi stigni na mailu da postoji novo obavestenje na vasem sajtu... Uvek isti tekstovi kad god otvorim link koji mi stigne...