Peticija za dolazak low cost avio-kompanija u Nis (ZAVRSENA)

Peticija za dolazak low cost avio-kompanija u Nis (ZAVRSENA) / Saopštenja / ¨Nismo toliko bogati da letimo sa aerodroma Beograd¨! / Komentari


Gost

#1

2013-11-11 00:22

odlicno...samo napred

Gost

#2

2013-11-11 04:36

SVAKA CAST, sledece sto bi trebali da izracunate je isto ali samo do Skoplja i Sofije pa da uporedimo.Inace,treba staviti na znanje ljudima iz Air Serbie(sto smo i licno uradili) da posle ove peticije nece slediti druga,pa treca peticija i tako unedogled nego ce slediti "POZIV NA BOJKOT " Air Serbie i poziv da se ,do uspostavljanja letova sa Aerodroma Konstantin Veliki leti iz Skolja ili Sofije,pa cak i Pristine ko ima hrabrosti a i da bi smo im pokazali da Pristane rizikuje da ima KOMERCIJALNIJI odnos prema nama sa Juga Srbije nego sam Beograd pa ako ih ne bude bilo posle toga SRAMOTA onda idece sledeca faza koja se zove "gradjanska neposlusnost" ali i dopis glavnim medijima u Srbiji gde ih obavestavate o ovoj peticiji i ako ne budu vest o tome objavili,popis medija koji je ne budu objavili sa propratnim pismom da objasne razlog.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-11-11 09:39


Low cost airlines fly from Nis Airport.

#4 Re:

2013-11-11 09:41

#2: -

Sobzirom da smo ovo nasli na forumu, ne znamo da li ce biti neke nove racunice vezano za put do Sofije ili Skoplja.
Ukoliko bude objavicemo .


Gost

#5

2013-11-12 11:41

Ako letite iz Ciriha najbolje SWISS avionima!Vec godinama unazad imaju najbolju ponudu kao i vreme dolaska i odlaska do i iz BG!

Gost

#6

2013-11-12 15:52

Potpuno ste pročitali moje misli, prosto se nameće pitanje: zašto putovati avionom, jer, pored cene, to toliko TRAJE, da se može i kolima stići do Ciriha

Gost

#7

2013-11-13 22:21

Drzava Svajcarska grad Lugano

Gost

#8 D-V

2013-11-17 21:06

Ovo vazi za jednu osobu.A koiko bih ovo sve bilo za jednu porodicu 4 clana?I recimo da dodju u letnjem periodu gde su karte dosta skuplje?Nemoguce da samo u Srbiji ima jedan medjunarodni aeodrom,pa nije Srbija Malta.Crna Gora je mnogo manja od Srbije pa ima dva medjunarodna aeodroma,Hrvatska 4,Slovenija 2,BiH 2,Makedonija 1.

Gost

#9

2013-12-17 15:14

Budimo realni, cena povratne autobuske karte nije vise od 20e. Sedmodnevni parking u garazi Beogradskog aerodroma je 3900 din. Ne znam po kojoj racunici je gorivo 150e, mene benzincem kosta 6500-7000 sa putarinom, dakle 60e. Ako vas neko dovozi i odvozi onda moze da bude 120e, ali tada ne racunate parking...
U svakom slucaju, bez obzira na svu tu jeftiniju racunicu, dosta sam se namucio i bio mrtav umoran jer sam imao voznju 2,5h do BG, pa formalnosti na aerodromu, 2 sata leta u neudobnom Embraeru, zatim pola sata na aerodromu i sat vremena u rentakar agenciji i na kraju nekoliko sati voznje. To je zaista puno, a nije potrebno.

Gost

#10

2014-01-05 19:00

Cinjenice su tvrdoglave, ali i ljudi.
Mislim da moramo smisliti resenja u varijantama i nuditi ih. Mozda akciju treba da vodi Nadzorni odbor Aerodtoma, a da ovo bude pomoc i animiranje javnosti.
Dragoslav Pavlovic,grad Nis, Srbija
Nis!

#11

2014-02-11 00:58

Decentralizacija je resenje!