ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА

ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА / Saopštenja / Слобода Шешељу / Komentari


Gost

#76

2014-03-22 22:37

VOJISLAV SESELJ JE ZASLUZIO SLOBODU.


Gost

#77

2014-04-22 11:07

DR.VOISLAV SESLJ NIJE ZASLUZIO DA ODE U HAG? ON JE OTISAO U HAG DA CELOM SVETU POJASNI STA SE DESILO SA SRBIJOM U VREME BOMBARDOVANJA?POJEDINE ZEMLJE :(NAROCITO ZAPADNE) NISU ZELELE DA CUJU ISTINU) I SAD UGROZAVAJU NJEGOV ZIVOT MORBIDNIMPONASANJEM?DA IMAM NEKU MOC I PAMET JA BI GA KIDNAPOVALAI DOVELA U SRBIJU?VOJO SESELJU HEROJU SVIH HEROJA POBEDA JE TVOJA

Gost

#78

2014-04-22 12:48

Napiši komentar

Gost

#79

2014-04-24 23:21

Naravno da sam potpisao i da zelim da Vojislav Seselj izadje sto pre ali bih takodje voleo da postavim pitanje svima koji se u ovom momentu brinu o tome kako je g. Seselju danas u Hagu,ali bih najradije njemu pismo napisao.Svi smo svedoci da ovi ljudi koji danas vode Srbiju su njegov izum,njegovi sledbenici koji su mu okrenuli ledja.Okrenuli ledja radi vlasti neki radi koristi ali pitao bih Vojislava ko danas njega predstavlja,ko su ljudi koji su odlucili da sami natupe na izborima i evo opet nista ne urade.Da li Vojislav ima prave informacije,pa iz zatvora pravi greske koje je mnogo puta pravio a toga nije bio svestan.Nisam ja kriv sto su ga izdali najblizi ljudi…krivica je i njegova..a smatram da i danas cini greske jer ovi sto vode stranku danas ne vrede nicemu…pozzz