Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!!


Gost

#1151

2014-04-02 08:51

Sramota! Velika sramota!

Gost

#1152

2014-04-02 08:55

Zivotinje nisu za eksperimente!!! Kao ni ljudi,ni deca...

Gost

#1153

2014-04-02 09:12

svaka cast,da imam uslove udomio bi jednog psa vojske republike srbije-vojnika
Doka Dokica

#1154

2014-04-02 09:25

Bog je ta draga bića stvorio šestog dana stvaranja, istog onog dana kada je stvorio i čoveka!To nije slučajno, sve ima svoju svrhu i smisao.Verni i odani, najbolji čovekovi prijatelji!Nikada ne bi učinili ono što čine ljudi, koji su pretrpani , prepunjeni zla i samo o zlu misle. To je sve greh što čini u ljudima, a ne zaboravimo da životinje ne sagrešiše i da će Bog pitati svakog ponaosob zašto činiše toliko zla njegovim stvorenjima, koja nam dade da se o njima staramo, dok traje njihov i onako kratki život. A psi spadaju u one verne prijatelje, koji će UVEK, bez razmišljanja za vas položiti svoj život.Dižem svoj glas protiv ovakvih zločina pred ljudima i vičem ka Bogu neka pogleda i izvrši ono što je obećao:Otkrivenje 11,18:"......i de se pogube oni,koji zemlju pogubiše." I još nešto molim: nemojmo ljude nazivati životinjama i stokom! To je vrlo nepravedno prema tim dragim bićima. Nazovimo ih onim što jesu:bezakonici,grešnici, u čijim su srcima sve pobude i misli uvek samo zle. Ne svetimo im se ! Osveta je Božja i stiže sigurnije nego novi dan; sigurna je i nezaustavljiva i nad njom čovek nema moći, kao što je nema nad vremenom koje protiče. Gospode,sačuvaj ove nevine pse, kao što si čuvao moju milu Dokicu, kao što misliš o svakoj vlasi sa naših glava, kao što se staraš o vrapcima i drugim pticama, kao što livade odevaš bolje i lepše od odela najbogatijih ljudi, premda se cvetovi na njima ujutro otvore, a već uveče uvenu i posuše.Znam da zlo treba da pokaže svoje pravo lice pred celim svemirom, ali te molim, imena radi Tvjoega velikog, zaštiti ova nevina bića, koja verno poslužiše čoveku i kroz koja nam toliko puta šalješ pouke, samo ako hoćemo da ih čujemo. Zaštiti Gospode, usliši ovu molitvu, koju dižem prestolu milosti u ime Hristovo. Pomozi da: " ono,dakle što želite da čine vama drugi (ljudi), ono činite i vi njima, jer je to Zakon i proroci." (Matej 7,12.).Amin.








Gost

#1155 tačno tako! Nisu za eksperimente. A kad im se nanosi zlo, one to ZNAJU i osećaju šta će im se dogodi

2014-04-02 09:30


Gost

#1156

2014-04-02 10:47


"Životinje na kojima se vrše eksperimenti su žrtve nezamislive patnje. Od trenutka kada ogled počne, za njih počinje agonija",ZAR OVO NIJE DOVOLJNO ZA POTPIS???

Gost

#1157

2014-04-02 11:03

Sram ih bilo gde će im duša ? Pa ti psi su bili na granicama ove jadne Srbije i ko zna koliko su života vojnika spasili. Mnogi su poginuli za vreme NATO agresije i na Kosovu , o tome niko ne piše. Pa naježio sam se kada sam pročitao izraz: " radi se o >rashodovanim< psima iz vojske Srbije " Sramota, pa nisu to kamioni i cokule da se rashoduju. I onda ih umesto nagrade treba mučiti neljudskim eksperimentima. Užas, kakav smo mi to narod, pa ni ne zaslužujemo bolje od onoga što nam se događa. Svaka čast autoru ove peticije, molim je da nastavi sa peticijom za zabranu korišćenja pasa i drugih životinja za potrebe eksperimenata. Ljudi ne znaju da ne samo Galenika nego i sve druge fabrike lekova koriste SVE VRSTE domaćih životinja za eksperimente. Ubacuju im se implatati, vade organi, presađuju drugim životinjama, veštački oplođavaju i vade fetusi za izradu raznih preparata. Na psima sa dugom dlakom probaju se farbe za kosu i razna sredstva. Takođe pri izradi sprejeva - insekticida i sl. sve se proba na životinjama . UŽAS. Te pse i mačke, kuniće i sl. veterinarske stanice i rado prodaju za eksperimente i veterinarskim fakultetima. U svetu se to odavno radi na modelima. Ipak najstrašniji eksperimenti se vrše na svinjama zbog mnogih genetskih sličnosti sa ljudima. To je za horor priču. Svaka čast za ovu peticiju.


Gost

#1158

2014-04-02 11:05

dok imaju koristi dobri su a kad trebaju da uzivaju u zasluzenom odmoru tada su rashodovani.
SRAMOTA.

Gost

#1159

2014-04-02 11:22

Prihvatam jednog, od osam, za udomljavanje!!!!!!!!!

Gost

#1160

2014-04-02 12:01

Da sačuvamo plemenite životinje
Miroslav

#1161 Miroslav

2014-04-02 12:02

Da sačuvamo plemenite životinje

Gost

#1162

2014-04-02 12:26

Strasno... Nadam se da ce ovo nesto pomoci...

Gost

#1163

2014-04-02 13:13

Kako neko može da bude tako okrutan.da prepusti pse na milost i nemilost ljudi i otkad ja znam za sebe na psima se nikada ranije nisu radili eksperimentiiiiiiiiii.

Gost

#1164

2014-04-02 13:26

xxx

Gost

#1165

2014-04-02 13:36

Ovo je nevidjeno i ni po cemu ne sme biti dozvoljeno da se desi!
Pa ako toliko zele da urade te eksperimente nek ih izvode na sebi, sta su dizne zivotinje za njihove hirove!!!
KEROLJUBAC

#1166

2014-04-02 13:50

DANAS SAM NA SAJTU KURIRA PROČITAO DA SMO USPELI DA SPASIMO SABORCE SVE IZ RUKU ONIH KOJI SADA SAMO MOGU DA SAGNU GLAVE.NADAM SE DA IDEJNOG VOĐU I IDEJNOG INICIJATORA KAO I ONOG KO JE TO ODOBRIO ZA TAKO NEŠTO SLEDUJE BAREM KAZNA DA SE PRED KOLEKTIVOM VMA PROČITA DA JE IZ NAJBOLJE ŽELJE ZA USPEHOM I POMAGANJU VRSTE P O G R E Š I O PA MU SE UPUĆUJE OPOMENA DA U BUDUĆE BRZOPLETOM ODLUKOM NE KRNJI UGLED VMA I VOJSKE SRBIJE.ZAISTA JE UGLED POLJULJAN. DA SU NEKE DRUGE ŽIVOTINJE BILI U RADU ISTO ŠTO I PSI I NJIH BI ŠTITILI OD TE BRZOPLETE ODLUKE.I DA ZNATE MI NISMO ODGAJANI KAO ISTOČNJACI A I ONI NEDAJU DA SE PSI KORISTE ZA ISHRANU LJUDI.IZGLEDA DA NAJZAD LJUDI POSTAJU ONO ŠTO SU I TREBAJU DA BUDU LJ U D I

Gost

#1167

2014-04-02 13:50

Mislim da je u te pse previše uloženo da bi se tek tako odbacili. Na posletku, ako već pomenuti eksperimenti nisu neophodni, zašto žrtvovati pse ( i životinje, uopšteno)

Gost

#1168

2014-04-02 13:52

Ljubitelj sam zivotinja,i sam imam dva nemacka ovcara muzjak/zenka.Kao klinac pocetkom 90tih sam dobio vojnog (granicarskog) NO,imao je nesrecu na pokaznoj vezbi i ostao bez sape na zadnjoj desnoj nozi,trebao je biti uspavan..ali moj komsija,koji je inace major po cinu,uspeo je da ga uzme i pokloni bratu i meni.Suvisno je komentarisati tu rasu.

Gost

#1169

2014-04-02 14:01

Neka doticni zrtvuju svoju djecu i najmilije za experimente.....a ne neduzne pse....pocrkali dabogda majmuni

Gost

#1170

2014-04-02 14:39

Evo prihvatam da odmah udomim jednog psa, ako mogu da daju pse na poklon. Uostalom, ako mogu da ih ubijaju, zašto ne mogu da ih ostave u životu i poklone ih ljubimcima nemačkih ovčara, a eksperimente mogu da vrše na pacovima.
sa88le
Gost

#1171 Sramota!!!

2014-04-02 14:40

Skroz podrzavam ovu peticiju zato sto su ti psi verno cuvali granice srbije u svom vremenu i sada zasluzuju mirnu penziju a ne da ih muce i vrse experimente nad njima. Zar su to zasluzili cuvajuci nase granice i sluzili verno vojsci srbije??? Sramota za Srbiju!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-02 14:46


sinbad

#1173 Re:

2014-04-02 15:06

#1: -

Zato mi i postojimo da reagujemo na ovakve stvari. Sa nama je svet mnogo lepsi i po ljude i po zivotinje. Cestitam svima na uspesnoj akciji. Osvetlajmo obraz ovoj zemlji i ne popustajmo, jer kad pametniji popuste, budale zavladaju!

Sinbad

#1174 Re:

2014-04-02 15:20

#1166: KEROLJUBAC -

Na zalost nij eto jedini slucaj gde je vojska pokazala surovost prema zivotinjama. Evo primera: http://petface.net/2014/03/31/tuzno-pas-vezan-celicnom-zicom-tri-dana-cvileo-na-petrovaradinu-sada-trazi-pomoc/


Gost

#1175

2014-04-02 16:07

Samo bolesnom umu je i mogla da padne napamet ovakva ideja da muci najlepsu zivotinju medju psima




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...