Šta će biti sa spašenim nemačkim ovčarima?

Šta će biti sa spašenim nemačkim ovčarima? / Saopštenja / Šta će biti sa spašenim nemačkim ovčarima? / Komentari


Gost

#1

2014-04-04 06:45

Pozdrav. Potpisao sam dva puta. Zelim da udomim psa, imam sve sulove i znanje. Posedujem vec jednog psa rase Belgijski ovcar koji je za iste namene kao i psi o kojima je rec. Sta treba da uradim kako bih pokrenuo postupak usvajanja psa? Dragan

Gost

#2

2014-04-04 11:03

Nista ja njima ne verujem,ali ni jednu jedinu rec.
Lejla

#3

2014-04-04 11:07

Ima ljudi koji znaju da se brinu o ovim plementim psima.
Pogledajte samo koliko njih se ponudilo da im daju dostojanstven i zaslužen život.
Dakle,nema opravdanja da se ove pametne životinje ne udome JAVNO.
Samo napred,glas javnosti se pokazao kao moćan u prvom krugu,idemo na pobedu i u drugom!
Ma,i dalje plačem..od sreće ovoga puta....

Gost

#4

2014-04-04 13:57

stavljeno na FB stranicu,,,,,neka im je Bog na pomoci,,,,

Gost

#5

2014-04-06 10:41

Vuk magarca je odavno pojeo.Eksperimenti se uveliko rade,još od prošle godine-kaže ORKA!
Koji su to skotovi,gade mi se....a tek ministar,sram ga bilo! Ima li taj čovek S od savesti,da izadje u javnost i kaže da neće mučiti pse-HEROJE!Monstrumi su to gori i od Mengelea.

Gost

#6

2014-12-03 16:38

Milijana divna si. Svaka cast za ovu akciju. Kada bi svi bili ko ti ...
mirela

#7

2015-06-06 07:32

Hvala  Bogu da su ostali  zivi  jer su to i  zasluzili  .Odradili svoj  posao i    hajde da ih  sada   ubijemo,  Boze...pa sta ce nam.

 Hvala svima koji su   potpisali   PETICIJU.

 Time  ucimo i svoju decu   da su zivotinje  deo naseg zivota  koje volimo  jer  zasluzuju to.




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...