Sagradimo_skolu_na_Cukarickoj_padini

Sagradimo_skolu_na_Cukarickoj_padini / Saopštenja / GO Čukarica podnela zvaničnu inicijativu za izgradnju škole na Čukaričkoj padini / Komentari


Gost

#1

2014-04-09 13:21

Cestitam, imate moju podrsku.

Gost

#2

2014-04-11 06:42

Bravo, i veliko hvala Dusici, to je najvaznija i najplemenitija stvar-obrazovanje nase dece!

Gost

#3

2014-04-16 16:01

Dusice, hvala na trudu i lepe su to vesti, ali po meni odgovor sekretarijata nije izrazio ni pozitivan ni negativan stav. A i broj predskolaca, pa jos raspored po skolama - plasim se da je to odugovlacenje koje ce se svesti na to da deca nastave da idu u OS Filip Kljajic i da se za to obezbedi skolski autobus kao manje skupa varijanta.
U svakom slucaju, nastavljam da pritiskam komsije i rodbinu, pa i kolege i prijatelje da potpisu peticiju.
Pozdrav Dunja Jovicevic

Gost

#4 Re:

2014-04-17 19:09

#3: -

To su sve podaci koje su od mene vec dobili u propratnom pismu. Rekla bih da žele da ih dobiju i zvaničnim putem, valjda da provere da nisam nešto izmislila. U kontaktu sam sa Đorđem Golubovićem (koji je zadužen za sektor obrazovanja u opštini Čukarica) kako bi ti podaci bili što pre poslati. Nešto od toga su i sami već prikupili da bi proverili moje podatke tokom ranijih razgovora, a ostatak može lako da se dobije, jer su škole meni već slale te podatke (postoji član zakona o dostupnosti informacija od javnog značaja zahvaljujući kom sam tražila uvid u sve te podatke). Nastavljamo sa "pritiscima", jer bez našeg pritiska sigurno se ništa neće desiti. Hvala Vam na podršci.