Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje

Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Saopštenja / Uklonimo HAARP sa Srpske zemlje / Komentari

meex

#26 Re:

2014-05-20 10:37

#10: -

kad te boli zub i popijes tabletu nisi izlecio zub, samo si odlozio zubobolju. znaci nije do zidova nego do naroda.

istina je tamo negde

#27

2014-05-20 10:39

potpiah peticiju ... ali... da se zana:
Da se razumemo odmah na početku, kad Američko ministarstvo odbrane realizuje neki neki projekat, uz objašnjenje da to radi „samo da bi malo istraživali jonosferu za potrebe korišćena tog dela atmosfere za bolju komunikaciju“ svaki normalan čovek se usere od straha, međutim . .
Početkom devedestih godina prošlog veka razne američke državne agencije, univerziteti i kompanije su krenule u realizaciju HAARP projekta, a sve pod patronatom Američkog ministarstva odbrane.
HAARP (Program aktivnog auroralnog istraživanja visoke frekvencije) navodno služi za istraživanje polarne svetlosti i radio komunikacije, međutim ono što se takođe provlači u opisu posla HAARP-a je i zaštita teritorije Amerike od napada balsitičkim raketama, kao i uništavanje neprijateljskih satelita.
Cela zbrka i pompa oko HAARP-a u Srbiji je nastala kada su neki mediji, (pre svih Vaseljenska i dnevne novine Pravda) počeli da objavljuju priče o tome kako je HAARP instaliran u Srbiji, tačnije u Barajevu i kako on prevashodno služi da kontroliše umove Srba, te kako su Srbi zapali u apatiju od kada je 3. maja, isti, pušten u rad i kako je ova suša isključivo posledica HAARP-a instaliranog u Barajevu.
I naravno dobar deo Srba se odmah setio, da su baš tu negde početkom maja počeli da zaglupljuju, da budu apatični, da teško dišu i osećaju promene u organizmu, a u prilog celoj tvrdnji je išlo i to što je vruće i što je suša, a to ne može biti ni zbog čega drugog nego tog našeg Barajevskog HAARP-a.
To i još gomila drugog „bulšita“ koja je svojstvena domorocima na ovom prostoru je za tren oka postala jedna od glavnih tema domaće javnosti.
Da se teorija zavere završila na tome bilo bi super, međutim ne, usput su objavljeni tekstovi kako HAARP utiče na žene da postanu seksualne robinje, te da su Monsanto (najveća prehrambena kompanija na svetu) i HAARP povezani, da rade zajedno da bi cena hrane sada još više skočila, a da se oni još više namlate para, kao i to da je Milošević odbio postavljanje HAARP antena u Srbiji i da je zato naša država bombardovana 1999. godine.
Usput su antiamerički aktivisti i neki domorci u Barajevu krenuli po svojoj opštini da traže ozloglašeni HAARP čiju su sliku videli u novinama. Počeli su da šalju pisma redakcijama dnevnih novina u kojima su tražili da se krene sa krčenjem šuma, da pronađu gde su Ameri sakrili taj kompleks, i da se isti uništi. Doduše, niko im nije rekao da se taj HAARP sistem koji su videli u novinama nalazi na Aljasci i da je veličine 14 fudbalskih stadiona, da je koštao 250 miliona dolara, te da ga nije lako sakriti u džep, ambar ili štalu nekog Barajevskog gazdinstva ili šume, a da bi bilo potpuno idiotski graditi tako nešto u galskom selu u kojem taksiraju i novinariraju razni Asteriksi i Obeliksi, koji već godinama odolevaju naletu Američkog imperijalizma.
Čitav spin je zapravo krenuo zbog Gugl mape pozicija antena i sličnih potrepština za istraživanje radio-talasa niske frekvencije koje koristi Američki univerzitet Stenford, a koji je jedan od nekoliko američkih univerziteta koji su radili i na HAARP projektu.

Teoretičari zavere su prevideli da je razvoj i instaliranje HAARP-a na Aljasci u mestu Gakona koštalo 250 miliona dolara – puta ovih stotinak lokacija pa vi vidite
Mapa pokazuje da u Beogradu postoji „nešto“ tog tipa, međutim, to „nešto“ je uskopojasna prijemna antena prečnika 2,6 metara na krovu zgrade Instituta za fiziku u Zemunu, koja služi za merenje jačine signala iz Gekona, a čiji radijus u najluđim snovima dostiže stotinak metara. Kad kažem dejstvo ne mislim na kontrolu uma, jer bi za tako nešto bilo potrebno da se poseduje isti, već za prijem tih radio-talasa niske frekvencije, koji zapravo samo nerviraju pse.
Teoretičare zavere je dodatno ohrabrila činjenica da je na Stenfordu za tu antenu zadužen čovek po imenu Moris Koen, koji je inače imao nesreću da ima isto ime i prezime, kao i jedan od najvećih Ruskih špijuna u Americi, koji je svojvremeno
GWAR

#28

2014-05-20 11:07

Ovo su ozbiljni idiotluci.

Gost

#29

2014-05-20 11:20

Mislim da je još opasno vrijeme da se išta poduzme, mislim kako je potrebno puno više ljudi da se informatizira o ne samo Haarp-u već i o ostalim američkim tvorevinama koji služe za kontrolu i manipulaciju nad ljudima. Mislim kako je vrijeme pogodno za širenje informacija (ovih što znamo, mi koji prosvjedujemo peticijom) ljudima koji o tome ne znaju. Ljudi ne čitaju, ne koriste internet da bi nešto naučili i saznali. Mislim kako je trenutačno u našoj moći da ono što smo saznali da loše utječe na nas da se obranimo koliko je u našoj mogućnosti, da ignoriramo reklame, da se vratimo unazad sadimo svoj vrt, jedemo zdravo, zapitamo se često, budemo skeptični, primamo informacije, približimo se više prirodi, više brinemo o svojem duhovnom zdravlju. Previše je ljudi u neznanju tako da je vrijeme da se širi znanje i informacija onima koji je nemaju.Tek kada taj broj ljudi bude budan onda će se nešto moći poduzeti ... otprilike za 10 tak godina, vjerojatno kad bude već kasno. Ne zove se ovo doba bez veze informatičko!...
МиланЧе

#30 Уклањање ХААРП-а !

2014-05-20 13:44

Колико сам успео да видим, ХААРП је укључен крајем априла месеца, само десак дана пре почетка овог зла које је задесило мој народ, и моју домовину.
Највећи противник је онај којег не видиш. У реалној, војничкој борби - је снајпер, док је током мирнодобских периода оно што проузрокује разне промене, како на расположење и притисакк људи, тако и на метеорологију -таласи разних врста и фреквенција.
Нисам стручњак у овој области, али као ел.техничар барем имам појма о свему овоме.

Подржавам ову петицију, у потпуности!
Милан Поповић

Gost

#31

2014-05-20 14:58

Pisao sam na fb stranu
https://www.facebook.com/HAARPSRBIJA
ali mi je gospodin blokirao pristup da pisem, ocigledno je da stranicu koriti da bi skupljao lajkove, pise gluposti, ni sam ne zna gde se nalazi ta HAARP antena, i to je samo prijemnik u Srbiji nema odasiljaca, da ih ima videlo bi se, ne moze da bude jedna mora da ih bude dosta i mora da postoji agreagat koji bi sve to napajao...

Antenu je u Srbiju poslao naucnik sa Stanforda i ta antena samo prima niske frekfencije iz jonosfere, i to je vjerovatno stetno i utice na vrijeme naravno.

A HAARP ne mora da bude u Srbiji da bi oni uticali na vrijeme, to mogu da urade i sa Aljaske, iz Rusije, Norveske itd...

A ti sto skupljas lajkove na ostnovu toga mozes da ga d...s lagano!!!

Gost

#32

2014-05-20 16:11

...ako ne zakonom...zna se druga strana...

Gost

#33

2014-05-20 16:51

Podržavam!!!!

Gost

#34

2014-05-20 20:24

Najmanji je problem naci advokata,narocito voljnog da skloni ovo djubre...

Gost

#35

2014-05-20 22:02

Naučno dokazano da uništava jonosferu iznad srbije....zloupotrebljeni Teslini patenti za uništenje srbije....to špijunsko đubre van naše i jedine Srbije!!!!

Gost

#36

2014-05-21 06:52

Treba prvo proveriti navode da se kod nas u Srbiji nalazi HAARP sistem.
Razlog za to je što meštani u okolini Barajeva, gde se navodno nalazi HAARP sistem, tvrde da na tom području NEMA NIŠTA!
Moramo imati dokaz, kako bi pokrenuli postupak!

Gost

#37

2014-05-21 09:22

Srekno !

Gost

#38

2014-05-21 16:34

po hitnom postuplu ukloniti sve sto nam smeta da mi mogli da zivimo normalno da nam se poplace nikad vise ne dodju
Srpin!

#39

2014-05-22 14:26

Zameram autoru peticije što nije napisao srBskih zemalja, te ću mu stoga uskratiti potpis!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-05-25 02:01


nezdovoljna

#41

2014-05-25 02:05

Zelim da povucem svoj potpis sa peticije. Molim da me izbrišete.