STOP NASILJU!!! PETICIJA PROTIV SNEZANE ZUNIC BOZINOVSKI!!!


Gost

#251

2014-05-27 14:18

Ovog zenskog monstruma treba ubiti.

Gost

#252

2014-05-27 14:30

Ovo je strašno. Dete treba trajno oduzeti a majku pritvoriti i lečiti. Jedino čudno u celoj priči je da otac nije reagovao burnije. Da sam na njegovom mestu odrala bih je od batina, pa kud puklo. Mada,
tek tada nikada ne bi dobio dete...Teško je u Srbiji ostvariti neko pravo i isterati pravdu, pogotovo kada neko uživa zaštitu i ima jake veze...Nadam se da će se sada pod pritiskom javnosti nešto razrešiti...Tužno...

Gost

#253 Re: Re:

2014-05-27 14:41

#244: - Re:

Vi verovatno nemate decu, kad ovako komentarisete.

"(i pretpostavljam da je maksimalno izgubila zivce zato sto je dete zaista nevaspitano sto u krajnjoj liniji prvenstveno jeste njen majcinski i `ocinski` takodje propust-dete se sutira nogama u pokusaju oblacenja!, histerise....tipican znak vaspitno zapustenog deteta kojim se niko ne bavi?!?!?!?!?!?!?

Dete nema ni 2.5 godine u momentu snimanja. Svako dete u pampersu mlati nogama kada mu se isti skine ne sa razlogom da povredi onoga ko ga presvlaci nego zarad igre. Otimanje prilikom oblacenja je takođe nešto što je u tom uzrastu očekivano. Dohvatanje raznih predmeta, vučenje stolnjaka itd itd....Sve spontano prolazi kako dete raste, već sa 3 godine ovih problema neće biti, a svakako se ne rešavaju batinama (Iskusna majka 2 dece)

Ali kada majka od preko 50 godina (koju je vreme davno pregazilo i kojoj samoj treba pomoć) odgaja dete od 2.5 godine onda je sve problem.

Tužno je što je u Srbiji i u 21. veku legitimno mlatiti decu i uvek će se naći neko (nažalost većina) koja će ovakve postupke razumeti, pravdati i relativizirati...

 

 


Gost

#254

2014-05-27 15:04

Drago mi je sto je neko pokrenuo ovu peticiju...
Ljubav prema deci

#255

2014-05-27 16:08

Ne bih da uvredim zivotinje ali i one paze na svoje mladunce a ovo nema ime gospodja profesorica jeste da ima diplomu ali ne i mozak i nije normalna za nju nije dete vec ustanova za lecenje dete nije krivo i nije trazilo da se rodi trebalo bi je pustiti medju ljude koji su ogorceni na takve koji nanose bol deci to nije majka ljudima su oduzimali decu koja su bila gladna i o kojoj niko nije vodio racuna a za ovo bez razmisljanja bi trebalo uzeti i dati normalnom roditelju ako ne toliko je ljudi koji vole decu i koji pruzaju ljubav deci ili koji nemogu da ih imaju na neko se tako ponasa strasno.....nadam se da ce ova peticija uspeti i pomoci ovom detetu a i mnogoj drugoj bespomocnoj pomozite mu molim vas ako mogu nekako pomoci cu i ja

Gost

#256

2014-05-27 16:51

kao psiholog i psihoterapeut konstatujem kod majke ozbiljan poremecaj licnosti sa sadistickim porivima koje ispoljava na svom detetu. bilo bi zanimljivo napraviti tacnu dijagnostiku mentalnog oboljenja profesorke medicinskog fakulteta I lekara, uz podatke anamneze njenog detinjstva, odnosa sa roditeljima kao i odnosa sa svojim suprugom. Ja ovakve majke nazivam MONSTRUMIMA, jer upravo takva struktura licnosti je u stanju da prekrati zivot svom detetu u bilo kom momentu. Doktorka bi trebala da se lisi licence, strpa u zatvor i mentalno adekvatno leci, a na detetu je vec ostavila traga dovoljno za potrebu mentalne prve pomoci u nekom period svoga zivota. Mene samo zanima zasto je radjala decu kada ih mrzi, a onaj ko mrzi decu ne moze ni odrasle da voli, stoga kakav je njen odnos sa pacientima protekao i sta je trenutno stanje u porodici, da li je otac jos uvek sa detetom i majkom pod istim krovom? svaka mu cast na dostavljanju snimaka javnosti!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-27 17:08



Gost

#258

2014-05-27 17:34

dozivotno joj zabranit doticaj s djecom

Gost

#259

2014-05-27 18:09

Mslim daje ova peticija humana.A sto se klpa tice-zanemela sam...nisam mogla da ga odgledam do kraja.Ovo nsu radli nacisti u logorima sa jevrejima.Dete prezivljava svaki dan  nesto jos gore nego sto je bio holokaust.Svaka vam cast na peticiji.SPASITE OVO DETE IZ RUKU OVE HISTERICNE;LUDE SPODOBE!!!!Molim vas.
jelena

Svedska

barbara

#260 barbara

2014-05-27 18:22

Em sam se isplakala zbog poplava koje su napale moju voljenu Srbju-em sad ovaj klip.Ne vredi zivci su mi popustili-ne mogu da ga odgledam do kraja.Ima li pravde i Boga da neko saceka ovu zenu i isprebija je na mrtvo ime i prezime.Da joj prebije te odvratne ruke da vise nikada ne moze da ih digne na to jadno nemocno stvorenje.Uzas jedan.Sva drhtim.Kako je moguce da joj Centar za Socijani rad nije oduzeo dete do sada?Kako je to moguce?Boze sacuvaj ovo nevino stvorenje-ovog andjela dok se vlasti ne smiluju da mu pomognu.Sada cu klip da posaljem na sajt Vucicu i Nikolicu.Najvisim instancama.Valjda ce naici na nekog odjeka.

Gost

#261

2014-05-27 19:15

Tuzno je sta se radi u ovoj drzavi, u uredjenim drzavama vreme slanja mejla je validan dokaz a kamoli video snimak.

Gost

#262

2014-05-27 20:48

Zena mora dobiti zabranu rada na tako osetljivom mestu jer student ce ispastati kad god je isfrustrirana.. a za dete sta reci jadno dete sta je prezivelo od dva monstruma I otac je dopustio da mu to radi samo da bi snimao ... oboje na dozivotnu drustveno korisnog rada... I dete dati nekom normalnom iz familije

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-27 21:28



Gost

#264

2014-05-27 21:35

Nisu deca za svakog!

Gost

#265

2014-05-27 22:27

I ona je profesor! Strasno a jos gore DETE je sa njom Nju treba strpati u zatvor

Gost

#266

2014-05-27 23:47

HIMANO ! SVAKA CAST !!!

Gost

#267

2014-05-28 08:11

Pored zabrane rada,vratite dete ocu,a doticnu uputite na psihijatrijsko lecenje i posmatranje!!!!Zena je ocigledno bolesna i ima tezak poremecaj!!!!!!!

Gost

#268

2014-05-28 09:11

Nema reči koju bih mogao da upotrebim u komentaru za ovako nesto!
Iskreno sam potresen.

Gost

#269

2014-05-28 10:06

STOP NASILJU!
Em

#270 Nasilnik

2014-05-28 10:08

Samo se nadam da to dete nece postati nasilnik i da jos uvek postoji mogucnost da otac dobije starateljstvo nad istim...u 12. ili 13.-oj godini zivota dete moze da se odluci za roditelja, ali se bojim da do tada ne bude vec izgradjeni nasilnik!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-28 10:52



Gost

#272

2014-05-28 11:39

Ово некоме држи предавања из медицине? Страшно. Медицински факултет хитно расформирати. Боље да се сами лечимо.

Gost

#273

2014-05-28 11:44

zatvoriti!

Gost

#274 #10: -

2014-05-28 13:43


Gost

#275

2014-05-28 14:07

Bruka i sramota,ne bi to nikada nazvao majkom!!!!!