Odlikujte Ruske spasioce !

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Odlikujte Ruske spasioce !

tuganlik

#351

2014-06-13 04:08

obavezno odlikovati ,i uputiti izvinjenje za los ispracaj od strane nasih rukovodilaca.
verovatno su prezauzeti evropom, pa su na prave i iskrene prijatelje zaboravili kao i svoje gradjane
nadam se da rusko rukovodstvo razume polozaj srpskog naroda.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-13 19:37


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2014-06-14 20:36


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-15 02:01



Gost

#355

2014-06-16 08:59

zasluzili

Gost

#356

2014-07-09 20:53

Zalosno je sto na ovaj nacin narod ukazuje na velike greske i propuste odgovornih lica i drzavnih organa koi su morali da povedu racuna o ovakvim stvarima bez obzira na situaciju u kojoj se nasla i drzava i vlada.Velika zamerka gospodinu Vucicu, bez obzira na njegovo ogromno angazovanje, ovakve propuste,nije smio dozvoliti

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-11 23:08


ducab

#358

2014-10-04 10:27

"У добру је лако добар бити, на муци се познају јунаци"

Руски спасиоци су показали и доказали своју храброст и јунаштво помажући српском народу

за време катастрофалне поплаве, када му је помоћ била најпотребнија.

Господине Николићу Ви сте на потезу: РУСКИМ СПАСИОЦИМА УРУЧИТЕ ОРДЕЊЕ ЗА ХРАБРОСТ ЈЕР ОНИ  СУ  ТО ЗАСЛУЖИЛИ!!!

Хвала  вам хероји што постојите такви какви јесте!!!


Gost

#359

2014-10-06 21:45

E svaka vam cast na inicijativi!!! Moj trener i prijatelj, Radivoje Radulovic je sa bratom i zenom licno bio u Obrenovcu, gde su samoinicijativno dosli i nasli camac da bi spasavali ljude pred poplavnim talasom, i oni su sa puno toplih reci govorili o ruskim spasiocima, o brzini i pozrtvovanosti sa kojom su pritekli u pomoc stanovnistvu Srbije. Ja sam iz mesovitog rusko-srpskog braka, uvek kazem da sam i Ruskinja, i Srpkinja, i strasno sam srecna i ponosna i zbog toga sto su Rusi prvi dosli da pomognu Srbima za vreme poplave, i zbog toga sto ih Srbi nisu zaboravili i pokrenuli ovako lepu inicijativu da im se zahvale. SVAKA CAST MAJSTORI!!!