Peticija za formiranje Policije za zivotinje u Srbiji
Peticija za formiranje Policije za zivotinje u Srbiji / Saopštenja / Molim vas potpisite : / Komentari
|
Gost |
#12014-10-02 11:25E pa neću. Samo peticije neke, a nikakvih rezultata. Pozovi nas na ulicu. Bolje bi bilo- |
|
| |
|
Gost |
#22014-10-02 12:52Konacno da se uradi nesto pametno i korisno kao i u ostalim drzavama koje odavno imaju Policiju za zivotinje. |
|
| |
|
Gocakikica |
#32014-10-02 12:54Konacno da se uradi nesto pametno i korisno kao i u ostalim drzavama koje odavno imaju Policiju za zivotinje. |
|
| |
|
Gost |
#4 Re:2014-10-02 12:57Ne razumem ovaj komentar poziv na ulicu,zasto??? Milim da prvo moramo skupiti dovoljan broj glasova i pokusati na ovaj nacin da to izdejstvujemo,a, ako ne uspemo u tome, onda mozemo na ulicu. Pozdrav!!! |
|
| |
|
Gost |
#52014-11-22 02:52Ja ipak mislim da će i tu biti korupcije i da polovina policajaca neće raditi svoj posao. Jer,ljudi se neće birati po tome koliko vole životinje već po diplomi,kešu i dosijeu. Toliko. |
|
| |
|
Gost |
#72015-01-11 10:37Samo se ljubav vraca ljubavlju. |
|
| |
|
Milena |
#8 Zakon2015-02-10 13:33Da li se zna koliko potpisa treba da se skupi da bi peticija imala znacaja? Da li postoji zakon koji ce uvaziti sve nase potpise? Ako moze neko saopstenje na tu temu, ako moze nekako da se pomogne sa pravne strane, ima potpisnika koji bi doskocili.
|
|
| |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.