PETICIJA ZA PONOVNO USPOSTAVLJANJE LINIJE 28
PETICIJA ZA PONOVNO USPOSTAVLJANJE LINIJE 28 / Saopštenja / Dopis predsednicima skupštine GO Zvezdara, GO Palilula i GO Stari Grad / Komentari
|
Gost |
#12019-11-20 12:21Sta god da treba tu sam za moj kraj gde sam odrastao i gde zivim 30god. Linija 28 je bila nabolja linija do centra grada iz ovog podrucija, gede se nalaze mnoge skole, studenski domovi, vrtici i ostalo. A sad je postao pakao! Jedna od naj starih linija se ukida, a da nisu ni prstom mrdnuli. Meni sad do kuce treba sat vremena i ako zivim na okretnici, guzve su velike a da ne spominjem stare ljude koji idu u G.Bolnicu. Mislim da ako uskoro ne vrate ovu liniju imace gadne probleme, jer mi gradjani i komsije to ne cemo dozvoliti. |
|
| |
|
Gost |
#22019-11-20 23:45Bravo Teodora! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.