Петиција за гашење фејсбук странице „Slobodna Vojvodina“
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Петиција за гашење фејсбук странице „Slobodna Vojvodina“
|
Gost |
#12016-05-31 08:27zato sto su to sve placeni idioti koji se prodaju kaovuk brankovic na kosovskomboju.. |
|
| |
|
Gost |
#22016-05-31 08:40ne kudi Vuka Brankovića, jer ne znaš pravu istoriju.... znaš ono što ti je servirano...
|
|
| |
|
mshone |
#3 Re:2016-05-31 09:41Svejedno su plaćenici da vode nepismene ovce pod geslom da im je bolje van Srbije. A ovce ne kontaju da bi takvo stanje trajalo vrlo kratko i da bi sa statusa "Van Srbije" vrlo brzo prešli u status " U tudjem dvorištu", gde bi vlasnik dvorišta prvo sterilizovao novo parče zemlje od "krpelja i buva iz susednog dvorišta", pa onda preorao i posadio povrtnjak za svoje potrebe. |
|
| |
|
Gost |
#42016-05-31 13:30Vojvodina je severni deo Srbije u kome zivi vecinsko,Srpsko stanovnistvo.Ne moze biti republika,samostalna drzava niti bilo sta trece. |
|
| |
|
Gost |
#52016-05-31 14:53Ugasio bit sve pokrajine. ne vidim razlog za njihovo postojanje. |
|
| |
|
Богдан |
#62016-05-31 20:15Као Суботичком грађанину моја је дужност да се борим против пропагирања сепаратизма који ће додатно оштетити Србију и Српски народ. Никада се Војводина одцепити неће, |
|
| |
|
Gost |
#72016-05-31 20:17Zivela Srbija jedinstvena |
|
| |
|
Gost |
#82016-05-31 20:26не би желео да живим у земљи коју комада кој како хоће |
|
| |
|
Микеле |
#92016-05-31 21:02Зато што сам Србенда ортодоксна! Од Бога Вам желим свако добро! Догодине у Призрену! За Крст и Часну слободу до коначне победе, НАПРЕД! Поздрав браћо и сестре Срби! Бог с нама! Збогом! |
|
| |
|
Gost |
#102016-05-31 21:18Војводина је СРБИЈА!!! |
|
| |
|
Gost |
#112016-05-31 21:27Zato što volim da nam Srbija zajedno sa pokrajinom bude snažna i složna. |
|
| |
|
Gost |
#122016-05-31 21:39Због сепаратизма и разбијања Србског националног бића, петицију требају потписати сви грађани Србије и Срби у свијету којима је Србија у срцу. |
|
| |
|
Gost |
#132016-05-31 21:40 ДОСТА ВИШЕ ОТИМАЊА СРПСКИХ ТЕРИТОРИЈА. ВРЕМЕ ЈЕ ДА ВРАТИМО СВЕ ШТО ЈЕ СРПСКО. |
|
| |
|
Gost |
#142016-05-31 22:10Zato jer ne zelim da se srbija komada vise i da srbima vladaju ljudi koji nisu dostojni da ih vode. |
|
| |
|
Gost |
#152016-05-31 22:22Србија мора да остане јединствена. Нема цепања територије коју су нам на чување оставили дедови. Пројекат проклетих са запада мора да се осујети. Само сложни можемо то. |
|
| |
|
Gost |
#162016-05-31 22:32Ma kakvo otcepljenje Vojvodina je Srbija uvek bila jeste i ostace da bude vecno. |
|
| |
|
Србија изнад свега ! |
#172016-05-31 23:40Војводина Србска дика никад неће бити република ! |
|
| |
|
Gost |
#182016-06-01 00:19Зато што непријатељи Србског Народа спроводе,сепаратизам и мржњу. |
|
| |
|
Gost |
#192016-06-01 01:18Zasto bi se odcepljivali zbog nekih tamo bolesnim umova. Vojvodina, Srbija, Kosovo to su srca Srbije! Nisam za odcepljenje, nego da zivimo u ljubavi i slozi i da ne dozvolimo da nam to rade! |
|
| |
|
Global Media Planet INFO |
#20 Ko to može zaustaviti Monsanto?2016-06-01 04:39A kako ćemo mi to Peticijom da sprečimo odvajanje Slavonije iz Hrvatske i Vojvodine iz Srbije kada sve to u paketu ide Monsantu kao nova teritorijalna jedinica? Štetne i GMO hrane je sve više na našim tršištima i niko to ne može i ne sme zaustaviti... vlasti to moraju dozvoliti jer im je naređeno sa "višeg nivoa"... sreća je ako neko može i ima prostora da gaji domaće sa starijim semenima jer su i nova semena GMO. "Želimo trećinu hrvatskog tržišta kukuruznog semena... Zagreb i Beograd neće postati regionalno središte Monsanta, ali će to postati Osijek i Novi Sad." - Zoran Petrović, direktor Monsanta za Srbiju i zemlje bivše Jugoslavije. Klikni za VIŠE Dovoljno je poslušati priču ovih reportera koji su dobili otkaz zbog otkrivanja istine o Monsantu. Pogledajte šta su otkrili OVDE Global Media Planet INFO - Prava istina je skrivena daleko od očiju običnih ljudi |
|
| |
|
Gost |
#212016-06-01 04:44Treba znati istoriju, pa se zamisliti. Ne kaljati obraz predaka. Istorija je ipak učiteljica života. |
|
| |
|
Gost |
#222016-06-01 05:17Придружујем се и потписујем ову петицију у нади да ће актуелна власт учинити све како би осудила организаторе на доживотне робије |
|
| |
|
Gost |
#232016-06-01 05:38да се спречи издаја коју континуирано чине сви припадници власти и да се нато говеда истерају са наших простора! |
|
| |
|
Nemanja |
#24 Re:2016-06-01 05:59Ne pljuj Vuka on nam je poturen kao zrtveni jarac za ''izgubljenu'' bitku nemackim prekrajanjem istorijje u 19-om veku.. Dobili smo bitku, ubili sultana i Vuk je bio heroj koji je sa 2000 teskih konjanika razbio tursko krilo i urusio tursku vojsku.. to sto je Knez Lazar posle bitke glupo izgubio glavu sa malo vlastele ostao u crkvi na liturgiji pa ih turci koji su se vratili po telo sultana pogubili to je druga stvar.. |
|
| |
|
djolez |
#25 Re: Ko to može zaustaviti Monsanto?2016-06-01 06:04#20: Global Media Planet INFO - Ko to može zaustaviti Monsanto? Tu puska zavrsava posao, po kancelarijama pobiti te bagre sto rade za monsanto, pa da vidimo ko ce smeti sledeci da radi za njih.. |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.