STOP ZABRANI I KAZNAMA HRANJENJU NAPUŠTENIH ŽIVOTINJA
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji STOP ZABRANI I KAZNAMA HRANJENJU NAPUŠTENIH ŽIVOTINJA
|
Gost |
#12015-12-17 20:44potpisujem ovu peticiju zato što je ovaj zakon nehuman i sraman. |
|
| |
|
Gost |
#22015-12-17 21:22Razloga ima milion |
|
| |
|
Gost |
#32015-12-17 21:34Ne mogu ni da zamislim koliko ZLO poseduju donosioci zakona ..... |
|
| |
|
Gost |
#42015-12-17 22:52Samo se pitam kada ce zabraniti pomaganje ljudima u nevolji... |
|
| |
|
Gost |
#52015-12-17 23:19Mislim da donosiocima treba zabraniti da jedu,da vide kako je!Sramota! I napustene zivotinje imaju pravo na zivot! |
|
| |
|
Gost |
#62015-12-17 23:22Zato sto volim zivotinje. |
|
| |
|
Gost |
#72015-12-17 23:25Zato sto volim zivotinje i zato sto se pitam sta je sledece? Kada ce zabraniti da pomazemo i siromasnim ljudima? Da li i njih treba ostaviti da umru od gladi,zime i bolesti..... |
|
| |
|
Gost |
#82015-12-17 23:44Jer je ovo van svake pameti... Ko ce meni da zabrani da hranim zivotinje od svog novca... Sljam bolesni... E pa nece.... |
|
| |
|
Gost |
#92015-12-17 23:56protiv zabrane sam jel sam ljubitelj zivotinja i momentalno hranim 3 kuce lutalice sramota sta sve uvode SRBIJO PROBUDISE zastitimo jadne zivotinje |
|
| |
|
Facebook User |
#112015-12-17 23:58Jos kao dete sam hranila zivotinje, davajuci im uzinu koju sam kupila sebi za dorucak. I dan danas to radim, i nikad necu prestati. Parce hleba i malo vode moze bilo ko da da. Ljude sam zamrzela zbog loseg ponasanja prema zivotinjama, jer kako neko rece: "Pas mase repom, a covek jezikom." Niti me dotice taj zakon, niti me zanima. Ako mi neko bude pisao kaznu zbog toga, taj neko ne zasluzuje da se zove covekom.
|
|
| |
|
anaa |
#122015-12-18 00:02nehuman je. donosiocima zakona smnjiti platu i od tog novca pomoci udruzenja zivotinja. |
|
| |
|
Gost |
#132015-12-18 00:03Imam dve svoje mace, i hranim još nekoliko u dvorištu. |
|
| |
|
Gost |
#142015-12-18 00:09Zato sto su zivotinje ziva bica, bas kao i ljudi i potrebna im je nasa pomoc da bi prezivele. |
|
| |
|
Gost |
#152015-12-18 00:22Primitivci donose zakone. Tuzno koga mi biramo za opstinske oce. |
|
| |
|
Gost |
#162015-12-18 00:29Ludost je komentarisati bilo sta,svi mi znamo kakve zivotinje hranimo!!! neka ostane na tome da su to golubovi i psi lutalice koji nisu krivi sto su izbaceni!!! ali ima mnogo vecih i gorih zivotinja a to je covek koji nikad nije SIT TUDJIH PARA!!! |
|
| |
|
Gost |
#172015-12-18 00:35To stvarno samo nekom bolesnom paceniku moze pasti na pamet!!! Pa jel nije bolje nahraniti gladnog nego baciti u djubre, valjda smo neki hriscani, slavimo slave, slavimo Boga i njegove zapovesti!!!! S R A M O T A, kojoj je to budali palo na pamet! |
|
| |
|
Gost |
#182015-12-18 00:35Jer volim zivotinje, a mrzim ovu vlast!!! |
|
| |
|
Nacy Danyca |
#192015-12-18 00:37Niko na Svetu , ovom Zemaljskom , ne moze da mi zabrani , da moj zalogaj JA DELIM sa kim ja zelim ... zalosno je , sto ja to najradije cinim mojim ljubimcima , jer su oni i naj zasluzniji ... ♥♪♪♪♥ ... |
|
| |
|
Gost |
#202015-12-18 00:46Jer je humano!!! |
|
| |
|
Gost |
#212015-12-18 00:53Zašto ste potpisali ovu peticiju? |
|
| |
|
Gost |
#222015-12-18 00:56ko ne voli zivotinje ne voli ni ljude!!!! samo neljudi mogu ovo da smisle!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#232015-12-18 01:00Zašto ste potpisali ovu peticiju? Humano je nahraniti svakog ko je gladan! Aman ljudi budimo dostojni svoje vrste i dokazimo da smo inteligentna bica i ucimo decu vole zivotinje jer svaka vrsta ljubavi oplemenjuje dusu! |
|
| |
|
Gost |
#242015-12-18 01:19Potpisujem jer umesto zivotinjama, treba zabraniti hranu tom sljamu u skupstini grada |
|
| |
|
Gost |
#252015-12-18 01:23potpisala sam ovu peticiju jer zabrana hranjenja zivotinja je kao i zabrana hranjenja ljudskih bica,to je isto,ja sam vernica a i da nisam isto bih smatrala nuznim i humanim i normalanim gestom,i sama sam bila prozvana sto hranim zivotinje koje naidju i sto ih drzim u stanu i to od osobe koja trazi da ,,budemo humani,,prema bliskoj osobi koja iako trenutno jedva pokretna razmislja kako da potruje moje ljubimce,strasno a pri tom niko ne kritikuje decu a ni odrasle koji hranu bacaju tek tako,podsticuci i druge da se tako idiotski ponasaju,nemam reci,i zato se borim da nam niko ne zabrani da budemo humani ali prema svima a posebno prema zivotinjama koje su neduzne a u polozaju su u kom su se nasle |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.