Uvesti smrtnu kaznu
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Uvesti smrtnu kaznu
|
Gost |
#12014-08-07 00:27Jedino uvodjenjem sto strozijih kazni i broj ubistava dece ce se smanjiti...Za povredjivanje i ubistvo dece treba smrtnu uvesti....trebaju se deca zastititi |
|
| |
|
zivot |
#2 pozdrav2014-08-07 00:56Tijanini drugari...danas ste deca-sutra roditelji,mislim da je ovo pravi momenat za uvodjenje "Tijaninog zakona" u kome izmedju ostalog moraju da kazne ubicama budu sto vece,bez pomilovanja,da za maloletna lica ne mora da se ceka prokleta 24 casa za lociranje tel.i slicno...mozete vi to! |
|
| |
![]() Anonymous |
#3 Re: pozdrav2014-08-07 01:03To je cela sustina ove peticije i nadam se da ce stici do dosta ljudi tokom ovog dana.Ubistvo se ne resava ubistvom,ali svakako uvodjenjem smrtne kazne,pokazujete i porucujete potencijalnim ubicama da se nece lako izvuci sa par godina robijanja. |
|
| |
|
sprečiti a ne lečiti |
#42014-08-07 01:20Nažalost, ovo nije ni prvi, ni jedini, a ni poslednji slučaj. |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)
2014-08-07 01:28- Date of removal: 2014-08-07
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#62014-08-07 01:35Siri dalje,siri dalje |
|
| |
|
Gost |
#72014-08-07 01:39ja da mu presudim licno bez sudjenja |
|
| |
|
Gost |
#8 SMRTNA KAZNA2014-08-07 01:50Treba se uvesti zakon da svaki zlocin koji neko napravi da mu se vrati istom merom! Tako to dragi moji rade Korejanci.... |
|
| |
|
Gost |
#92014-08-07 02:23Pod hitno uvesti smrtnu kaznu da nebi još neko nevino dete stradalo od strane monstruma i ubojica Tijana Juric mali andjele počivaj u miru a ubojici Smrtna kazna. |
|
| |
|
Daca |
#102014-08-07 02:25
|
|
| |
|
Gost |
#112014-08-07 02:42 Dok se u nasem pravosudju ne vrati ponovo smrtna kazna potencijalni monstrumi zapitace se dal ce smeti da pomisle ,izvrse ubistvo. Uzas Mlad zivot jedne devojcice na monstrozni nacin je ugasen.! |
|
| |
|
DEX |
#122014-08-07 02:44Dok se u nasem pravosudju ne vrati ponovo smrtna kazna potencijalni monstrumi zapitace se dal ce smeti da pomisle ,izvrse ubistvo. Uzas Mlad zivot jedne devojcice na monstrozni nacin je ugasen.! |
|
| |
|
#11 |
#13 strasno2014-08-07 02:48ne mogu da verujem kako mogu biti tako odvratni ljudi pa to je strasno .. ko da nemaju svoju decu , pa ako i nemaju .. valjda imaju roditelje .. |
|
| |
|
Gost |
#142014-08-07 02:56nego sta drugo ? |
|
| |
|
Gost |
#152014-08-07 03:39?????? |
|
| |
|
Gost |
#162014-08-07 03:56smrtonosna kazna,ako se to neucini opet ce biti tragicni slucajeva treba kriminal iseci iz korena |
|
| |
|
Gost |
#172014-08-07 04:04Smrtna kazna,ako se to neucini opet ce biti tragicni slucajeva treba kriminal iseci iz korena... ta smrtna kazna treba da se uvesti niz cel svet...jer tako da niz cel svet nema mira...a debila ima na svakoj strani sto stvarno zasluzuju smrtnu kaznu .. |
|
| |
|
Ogorcena Gost |
#182014-08-07 06:02Obavezno vratiti smrtnu kaznu.Peticiju treba podrzati i drzavu naterati da slusa volju naroda. |
|
| |
|
Gost |
#192014-08-07 06:28Odlicna ideja.. |
|
| |
|
Blatko |
#202014-08-07 06:42Sramota, koristite i najveću roditeljsku bol da zaradjujete na reklamama!!! Mizerno da mizernije ne može biti!!! Užas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Gost |
#212014-08-07 07:04Svako ko izvrsi krivicno delo ubitstva treba mu se suditi smrtnom kaznom bez obzira kako je izvrsio iz nehata ili bilo kako. |
|
| |
|
Gost |
#22 Re:2014-08-07 07:14ko se ovde reklamira? peticija je nacin da ljudi urade nesto, a nikako reklama. posebno u ovom slucaju, kada je cela javnost oza;oscena zbog smrti nevinog deteta. |
|
| |
|
Gost |
#232014-08-07 07:14Psihopata koji ubije na svirep nacin maloletno dete ili bilo koju drugu osobu, ne zasluzuje da zivi na teret ovog drustva. Milost ne zasluzuje. Tijana, pocivaj u miru! |
|
| |
|
Gost |
#242014-08-07 07:19Za ovakve zločine svakao ako se nepobitno dokaže krivica. |
|
| |
|
Gost |
#252014-08-07 07:24Ako je maloletna brutalno ubijena...ubica je psihopata i nema sta da trazi u nasem drustvu.Deca su nasa svetinja i nasa nada....treba ih stititi.Ako ne moze drugacije...pa,tako...snaznijom rukom!!!! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.

