Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!!
Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!! / Saopštenja / Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta! / Komentari
|
Gost |
#12014-04-01 13:58Hvala Bogu!!!! mnogo sam se plasila za te kuce. obavesti nas o udomljavanju <3 |
|
| |
|
Jasmina Aleksic,Nis |
#2 NARODE POBEDILI SMO !!!!2014-04-01 14:01Bogu Hvala i Slava ! Sad predstoji borba da se SVE zivotinje otuda izvuku, kao i to da se ti"prepametni humanisti" privredu pravdi ! Nema stajanja !!! Hvala svima koji su potpisali peticiju i sirili je dalje, ovo je bio GLAS NARODA ! |
|
| |
|
Gost |
#32014-04-01 14:05Svaka čast! ovo je dokaz da udruženi kao ljudi možemo sve promeniti |
|
| |
|
Gost |
#42014-04-01 14:09DIVNO i HVALA svima, presrecna sam, jos ima nade za nas! |
|
| |
|
Gost |
#52014-04-01 14:12PRESRECNA SAM !PLACEM !NE PLJUJTE MI VOJSKU ! |
|
| |
|
VILA EVANGELINA |
#62014-04-01 14:14Hvala Vojsci RS -POBEDILA JE HUMANOST ! |
|
| |
|
Gost |
#72014-04-01 14:29Драго ми је да је акција успјела. Свака част људима доброг срца. :) <3 |
|
| |
|
Vojkan, Niš Gost |
#8 PREZADOVOLJAN2014-04-01 14:36Dva dana sam ganjao peticiju na svim mogućim profilima i forumima, bar 15-20 šerovanja. I izveštavao kako napreduje. Hvala ti na trudu da nas ujediniš. |
|
| |
|
Gost |
#92014-04-01 14:43Jeeeeeeej !!!! |
|
| |
|
Vojkan, Niš |
#10 UDOMLJAVANJE2014-04-01 14:45Ako treba pomoć oko udomljavanja, javi se. Moj profil: https://www.facebook.com/vojkan.zivkovic.7 |
|
| |
|
Gost |
#112014-04-01 15:02Hvala Bogu. Izgleda da medijski pritisak ovde ipak daje rezultate. To treba i ubuduce koristiti, nikad se ne zna... Inace treba znati da vojne pse mogu da "udome" samo osobe sa iskustvom u radu sa borbenim psima, pa i onda tesko. Nikako neko bez iskustva te vrste. |
|
| |
|
Gost |
#122014-04-01 15:52mislim da nije bas tako,psi ce biti izgladnjivani i uspavani |
|
| |
|
Gost |
#132014-04-01 15:53Mnogo sam srecan sto se ovako zavrsilo.Pozdrav svima.Aleksandar Mijic |
|
| |
|
Milica |
#142014-04-01 16:01Uspeli smo! Ovo je zajednicka pobeda. Eto sta se može kad se ujedinimo. |
|
| |
|
Gost |
#15 slobo2014-04-01 16:01upravo sam u komentaru poslat Vama tako nesto i predlozio. |
|
| |
|
Gost |
#162014-04-01 16:03Jao bas mi je drago,spasli smo te divne dusice. |
|
| |
|
joka 13 |
#172014-04-01 16:05Jeeeeee!!! Presrecna sam!!!! |
|
| |
|
Gost |
#182014-04-01 16:11lepo cete im se oduziti za njihovu vernost I odanost gde ce vam dusa |
|
| |
|
Gost |
#192014-04-01 16:18Hvala na ovako lepoj informaciji. <3 <3 <3 |
|
| |
|
Gost |
#202014-04-01 16:18Udomite ta divna stvorenja, biće vam najbolji prijarelji. |
|
| |
|
Gost |
#212014-04-01 16:20Super, odlicno...8 zivota je spaseno.. |
|
| |
|
Gost |
#222014-04-01 16:25Jesmo li resili problem nisam u toku???? |
|
| |
|
Никола |
#232014-04-01 16:30Честитам. Свима нама. |
|
| |
|
Aleksandar NS Gost |
#242014-04-01 16:32Drago mi je da smo uspeli.Nadam se da će negde pronaći vlasnike koji će ih voleti. |
|
| |
|
Gost |
#252014-04-01 16:38Hvala bogu da se jedna akcija pozitivni okončala. Nadam se da će ti lepi psi biti udomljeni. |
|
| |
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.