Peticije.online

Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!!

Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta!!! / Saopštenja / Efekat peticije : Vojska žrtvuje osam nemačkih ovčara za vršenje eksperimenta! / Komentari


Gost

#1

2014-04-02 13:17

Divno !

Gost

#2

2014-04-02 13:30

BRAVO!

Gost

#3

2014-04-02 13:35

Nemam reči,toliko sam srećna.Spaseni su.<3 Najlepša vest danas.Ja sam već rekla da sam spremna da udomim jednog.
Vukica Vesna Budisa

#4 Vukica Vesna Budisa

2014-04-02 13:37

Danas najlepši trenutak.Uspeli i spasli te divne pse.Ja sam jedan od udomitelja.Da se ne zaboravi.

Gost

#5

2014-04-02 13:39

Dobro je da je u ovoj zemlji ostalo jos normalnih i humanih ljudi.Divna vest.Hvala.
Nevena

#6

2014-04-02 13:44

Bravo za nas! Divna vest! Ulepsali ste mi dan! Jos cu se rasplakati na poslu :)))))

Gost

#7

2014-04-02 13:46

hvala svima koji su ucestvovali i potpisali peticiju svojim imenom i prezimenom. Kako su psi stacionirani vec u eksperimentalnoj jedinici WMA, slazem se da je neophodno javno ih udomiti, zarad njih i svih nas. Nije mi se dopao ton danasnjeg teksta u kome se pominje da su psi neprijateljski raspolozeni i da reze u odredjenim situacijama. Kao vlasnik psa, sigurna sam da su to vrhunski dresirani psi :)
tijana

#8 tijana

2014-04-02 13:48

jabadabaduu

Gost

#9

2014-04-02 13:48

Рекох, НЕ ДАМ КУЦЕ!

Gost

#10

2014-04-02 13:53

Poštovanje Miljana,
Ako bude bilo vesti, o udomljavanju tih lepih kuca, piši mi na:
stralle88@gmail.com . Mozda mogu da pomognem u pronalazenju novih vlasnika.

Pozdrav, Strahinja


Gost

#11

2014-04-02 13:54

Divno...drago mi je da se tako zavrsilo

Gost

#12

2014-04-02 13:57

Hvala i Vama što ste pokrenuli peticiju. Ja sam za to da se do kraja isprati sudbina tih pasa. Voleo bih i da znam u kakvoj službi su do sada bili, da li su navučeni na neku drogu i sl. Tim psima treba obezbediti bezbrižan život i najbolje uslove do kraja njihovih života...

Gost

#13

2014-04-02 14:03

hvala tebi!!!

Gost

#14

2014-04-02 14:12

Diiiivnooooo, drago mi je ^_^
Vojnik
Gost

#15

2014-04-02 14:19

Ja cu prvi da udomim jednog.U vojsci sam imao na strazi vucjaka.Pisi na milos_1982@yahoo.com


Gost

#16

2014-04-02 14:24

Hvala i tebi za pokretanje ove humane akcije
bob

#17

2014-04-02 14:35

Dobra vest. Kad se dobri ljudi ujedine mora biti spasa za kuce.Istrajati do kraja.

Gost

#18

2014-04-02 14:36

Odlicna vest, ako treba, podpisacemo novu peticiju za udomljavanje. Ti psi, sigurno nisu mnogo stari, a price o eventualnoj agresiji i rezanju ne priznajem!!! To je normalna reakcija i njima ce svakako biti potreban period adaptacije na novu sredinu. A sto se eksperimenata tice, ima sasvim dovoljno primeraka ljudskog roda , da ne nabrajam koji bi to bili, pa neka vezbaju na njima koliko hoce. Pse, kao i sve druge zivotinje, neka ostave na miru, moramo da ispratimo njihovu sudbinu do kraja da nas ne prevare!

Gost

#19

2014-04-02 14:37

Još samo da udomimo pse, inače Nemački ovčari su popularni psi u Srbiji, tako da mislim da problema oko udomljavanja neće biti.

Gost

#20

2014-04-02 14:45

Sada pritisak dalje da se psi udome, ali i da se eksperiment ne prenese na nesrećne pse iz azila ili sa ulice.

hvala svima!
Snežana

#21

2014-04-02 14:46

Predivna vest, srce mi je puno, bravo za sve nas <3 ali kako je ovo Srbija, tu je i crvić sumnje, ko zna koje će biti njihove sledeće žrtve a da mi to nećemo ni znati :( Oslobođenim psima i njihovim budućim vlasnicima od srca želim divno i dugotrajno prijateljstvo i puno ljubavi

Gost

#22

2014-04-02 14:58

:))) Ogromno hvala tebi! Divna si i divna vest! <3

Gost

#23

2014-04-02 15:04

Hvala Bogu da su psi spašeni! <3
I da se ovo nesrećno društvo još uvek ume okupiti oko nekog plemenitog cilja.
Hvala svima koji su se nesebično angažovali u ovom slučaju.

Gost

#24

2014-04-02 15:14

Сузе ми навиру од среће...хвала Богу, хвала свима нама !

Gost

#25

2014-04-02 15:18

Iako ih to ne sprecava da isto ovo urade, a da nikome ne kazu ipak nam je svima srce na mestu!
Mnogo hvala na svesrdnom angazovanju svih Vas koji ste pokrenuli celu pricu.