Za reformu Saveza gluvih i nagluvih Srbije (SGNS)

Srdja Stojinovic

/ #113 Re:

2013-04-07 21:58

#77: Somborac -

Ja Srdja volontiram kao clan bez plate ili dohodka u SGNSO. Ja sam izabran legitimno Odlukom Upravnog Odbora SGNSO da POMAZEM organizaciji. Nas Savez ima  budzet koji je NULA dinara od OPSTINE SOMBOR- PROVERI !- Ali ako TI zelis da radis za nista i da napravis nekakvu pametnu revoluciju dobro si dosao! Ali pazi moras za djabe da budes pismen, sposoban da radis sa ljudima, odgovaras na telefon da budes kurir, cistac, administrator, da pomognes gluvima da ostvare svoja prava u sudstvu,zdravstvu, skolstvu, u crvenom krstu u socialnoj sluzbi i cak da pomognes da se neko sa vreme na vreme zaposli onda si dobro dosao da ti predam duznost! Ali pazi ocekuju se rezultati i odgovornost na "poslu" a ne da se provlacis da ne cujes dobro pa da ti to bude izgovor sto samo imas ideje a sve ostalo brljas! Ako mozes bolje pod ovim uslovima dobro si mi dosao jedva cekam nesto pametnije da radim!!!!

A sto se tice Lele koja MORA da radi u skoli zato sto nema plate u SGNSO sa njenim kvalifikacijama AKO TI mislis da ces DOBITI pare od bilo koga sa tvojim kvalifikacijama da vodis SAVEZ ti si zaista utopista!