Не убијајмо 1300 каплара поново

neki tamo

/ #62

2013-04-28 21:34

Nemam nista protiv Vladana Sredojevica, ne znam mnogo o njemu,da budem iskren, ne zanima me. Mislim da ne zasluzuje da ga iko pljuje jer nije on kriv sto menjaju naziv skole. Krivi su drugi, oni koji imaju vlast i koji misle da mogu da rade sve sta zele i da nikoga ne pitaju za misljenje. Kao i mnogi razumni ljudi, mislim da je ovo menjanje imena skole sramota i jedna velika glupost! 1300 kaplara su se hrabro borili i davali svoju mladost,buducnost,svoje zivote za svoju otadzbinu Srbiju i da sada padnu u zaborav,a da se pamti neko ko je bio samo direktor jedne od mnogobrojnih skola i koji je ziveo u miru i blagostanju. Na muci se poznaju junaci! Zalosno je sto u ovoj zemlji mnogi ljudi ne cene zrtvovanje i hrabre podvige nazih junaka! I ne razumem ovog gospodina " Drvlje i kamenje" sto misli da mi djaci nemamo svoje JA i da ne znamo sta hocemo. Mi se upravo borimo za svoje JA, za nasa misljenja i za nasa prava. Nikakve politike tu nema! To su nasi stavovi i nasa osecanja! Kad su se kaplari borili za Srbiju dajuci svoje zivote, mi mozemo barem da zadrzimo ime skole po njima,da sacuvamo njihovu cast! Drvlje i kamenje misli da smo mi,omladina,neki idioti i zeli da nas uci pameti!