Не убијајмо 1300 каплара поново

Granica

#51 Re: Re: Pih

2013-04-28 08:51

#40: Polupismen - Re: Pih

Vredja? Ja procitah vise puta ovaj post i ne videh uvredu. "Gospodin gastarbajter" je naprotiv vrlo pogresno i bezobrazno obracanje. Ako se vec persira, onda se "vi" pise velikim slovom "Vi". Iz Vaseg posta, gospodine Polupismeni, viri mrznja prema Srbima koji zive u inostranstvu. Vi ste u onoj grupi koja smatra da svako ko je presao granicu Srbije nema pravo na misljenje o desavanjima u svojoj domovini, sto je pogresno. Svako od njih ima pravo da glasa, da misli, da iskaze svoje slaganje ili neslaganje sa desavanjima u Srbiji, ima pravo da zivi u Srbiji, ima pravo da radi sta god mu padne na pamet dok se to ne kosi sa zakonima Srbije. A Vi imate mogucnost da energiju koju trosite na mrznju prema istima usmerite na ucenje pravopisa i gramatike. Ta knjiga za osnovnu skolu nije skupa.

Aj sad drvlje i kamenje
Gost

#52

2013-04-28 08:58

Nekom ne vredi pričati. Lepo mi je moja majka govorila da neki ljudi ne vide dalje od svog nosa. Ne pravdam se,ali moram ovo reći zbog sebe samog. Ja sam dobrovoljni davalac krvi,vlasnik donorske kartice(iako mi mnogi govore da će me neko ubiti zbog toga) i u proceduri za prijem u banku koštane srži. Tako da nemam više šta da pričam sa ljudima koji pod okriljem Boga daju sebi za pravo da nekog nazivaju spodobom i raznim drugim pogrdnim imenima. Neka sam spodoba,neka sam ispuzao ispod kamena,neka sam nepismen - srećan sam da nisam ni sličan vama,odraslima koji koristite decu i huškate ih kad je vama to potrebno. Paranoja,malodušnost i zle misli - od vas sam naučio ove reči. Idem da proverim šta znače, da znam sa čime se borim. Hvala na pažnji!

Aj sad drvlje i kamenje

#53 Re: Re: Re: Pih

2013-04-28 09:07

#51: Granica - Re: Re: Pih

Uvek kad se upustim sa Dverkama u diskusiju nekako ispadnem mrzitelj. Kako, ne znam! Vi ne mozete da podnesete tudje misljenje. Gospodin iz inostranstva je mene izvredjao,tako da sam smatrao normalnim da uzvratim makar malo. Vi mene nazivate polupismenom spodobom koja je ispuzala ispod nekog kamena da bi vama, velikim ljudima, rekla svoje misljenje. Kako sam se samo usudio,sram me bilo. Ja, jadan puzavac,koji nista nije postigao u zivotu,da vama(malim slovom)- velikim Srbima,rodoljubima,divnim ljudima stanem na put(makar na kratko) i usporim vašu veliku borbu za bolje sutra. Molim vas, nemojte se boriti za mene. Kad krenete u vasu borbu, setite se kako mene ne vredi spašavati,ne zaslužujem ja vas, GOSPODO! Ipak sam bio u pravu,osuli ste drvlje i kamenje po meni. Ne možete reći da ste ravnodušni,to mi je dovoljno :))))!

ldp

#54 Re: Re: Re: Pih

2013-04-28 09:19

#51: Granica - Re: Re: Pih

ma mrzi on i srbe u srbiji. juce ih je nazvao fasistima. to je ovde lokalni fan cede jovanovica. jos i predaje deci. on ne voli da cuje za ime 1300 kaplara. bacio je na nasu decu drvlje i kamenje samo zbog tog imena.

marakana

#55 Re:

2013-04-28 09:33

#52: Aj sad drvlje i kamenje -

Gospodine, Vi ste vec odavno dobili odgovor na to ``huskanje dece`` koje ne postoji, tako da sa Vama vise ne vredi raspravljati oko toga. I da znate da nas uopste ne  pogadja Vase misljenje, jer ovde ima hiljadu ljudi koji znaju da i djaci 15-19 godina imaju mozak i umeju da razmisljaju. Toliko.

Aj sad drvlje i kamenje

#56 Re: Re: Re: Re: Pih

2013-04-28 09:42

#54: ldp - Re: Re: Re: Pih

Čoveče nemoj lupetati. Ne znam o kome govoriš ali znajući felu ljudi kojoj pripadašplašim se,napašćete čoveka bez razloga. Voleo bih da upoznam tog čoveka,siguran sam da ne mrzi nikog,kao ni ja uostalom. Ne smetaju mi kaplari, Luka Spasojevic,Sava Kerkovic, ni bilo koji heroj iz bilo kog istorijskog doba. Ne mrzim nikog na ovom svetu,bilo da je Srbin ili nije.

Aj sad drvlje i kamenje

#57 Re: Re:

2013-04-28 09:47

#55: marakana - Re:

Pa vi na ovom forumu ne bi imali vise od 10 komentara,i svi bi bili tipa"sramota,ubijaju kaplare,deca su u pravu,napred deco" i ne biste skupili ni ovih 130-ak potpisa koje ste do sad da nije bilo mene. Stoga smatram da, svojim govorom,misljenjem,sam digao ovu vasu peticiju na neki visi nivo. Znači vi ste mene iskoriiistili za svoju promociju. Eto tako se iskorisćavaju drugi u svoju korist. Razlika izmedju mene i vas je  u tomr što sam ja toga svestan.  eeee,tako!

Nepoznat Korisnik

#58

2013-04-28 14:58

Mi tebe iskoristili?Ili si ti nama hteo da se nakacis kad si video da nisi u pravu?
Aj sad drvlje i kamenje

#59 Re:

2013-04-28 15:51

#58: Nepoznat Korisnik -

E, deco,deco....srecno vam bilo.

Sacuvajte istoriju srpskog naroda

#60

2013-04-28 16:30

Sramota je uciti decu da se politicki svadjaju. Sramota je rusiti stare tekovine u ime nekakvih novih. Hocete u Evropu? Pa u Svajcarskoj nikada ne menjaju ime skole niti ulice kako se kom politicaru cefne nego zadrzavaju stare obicaje, stare nazive i ponose se time. Politicari bi malo trebali raditi na edukaciji, pokusati da stipendijama stimulisu mlade da zavrsavaju skole a ne da ih u svemu sprecavaju. Dokle li mislite da se samo svadjate i zavadjate ovaj narod da bi za sebe iyvukli korist? Sramota.
Postidjen covek

#61 Poremecen sistem vrednovanja!

2013-04-28 19:26

1300 mladih zivota po rovovima Suvobora datih za slobodu ovog naroda se poredi sa jednim koji zivot tako reci skoncao u fotelji predavajuci marksizam. Sramota i zalosno!!!
neki tamo

#62

2013-04-28 21:34

Nemam nista protiv Vladana Sredojevica, ne znam mnogo o njemu,da budem iskren, ne zanima me. Mislim da ne zasluzuje da ga iko pljuje jer nije on kriv sto menjaju naziv skole. Krivi su drugi, oni koji imaju vlast i koji misle da mogu da rade sve sta zele i da nikoga ne pitaju za misljenje. Kao i mnogi razumni ljudi, mislim da je ovo menjanje imena skole sramota i jedna velika glupost! 1300 kaplara su se hrabro borili i davali svoju mladost,buducnost,svoje zivote za svoju otadzbinu Srbiju i da sada padnu u zaborav,a da se pamti neko ko je bio samo direktor jedne od mnogobrojnih skola i koji je ziveo u miru i blagostanju. Na muci se poznaju junaci! Zalosno je sto u ovoj zemlji mnogi ljudi ne cene zrtvovanje i hrabre podvige nazih junaka! I ne razumem ovog gospodina " Drvlje i kamenje" sto misli da mi djaci nemamo svoje JA i da ne znamo sta hocemo. Mi se upravo borimo za svoje JA, za nasa misljenja i za nasa prava. Nikakve politike tu nema! To su nasi stavovi i nasa osecanja! Kad su se kaplari borili za Srbiju dajuci svoje zivote, mi mozemo barem da zadrzimo ime skole po njima,da sacuvamo njihovu cast! Drvlje i kamenje misli da smo mi,omladina,neki idioti i zeli da nas uci pameti!

Gost

#63

2013-04-29 16:57

Na samu peticiju nemam komentar,ali ga imam u vezi drzave iz koje se javljam!Nije Srbija i CG nego samo Srbija!

Gost

#64

2013-04-29 17:49

I ovaj slučaj promene naziva škole , kao i promene naziva ulica po srpskim gradovima, samo je još jedan pokazatelj bezumlja i samovolje lokalnih vlasti i sraman dokaz o tome da pojedinim pripadnicima srpske nacije ništa sveto nije. Dok se ostali civilizovani narodi ponose svojom istorijom i tradicijom , dotle se u ovoj nesrećnoj zemlji stalno uklanjaju tragovi naših heroja u oba svetska rata, a sve to radi sužene svesti mediokriteta koji stalno nameću svoje kriterijume. Žalosno i krajnje primitivno..

Gost

#65

2013-04-30 12:31

Немам шта друго да вам кажем осим да вам поручим да не одустајете ма колико вам времена и снаге требало. Са своје стране ћу се потрудити да међу својим пријатељима и саборцима из Двери проширим ову реч о вашој петицији.Само напред!!!!!Ако свако на свом месту уради колико може биће нам свима много боље!

Gost

#66 Re:

2013-04-30 12:59

#65: -

Ovim tempom ćete skupiti 1300 potpisa u maju sledeće godine. A 1300 vam treba,po mojoj računici ili možda grešim? A Vi gospodine Dverjanine ne morate da se trudite.Ako niste obavešteni vaši saborci iz "Starešinstva" ili neke druge  institucije su im već svesrdno pomogli  i stali na "njihovu" stranu. U svakom slučaju bravo za vas!


Gost

#67

2013-04-30 13:00

MARATON, MARATON, MARATON!!!

Gost

#68

2013-04-30 13:01

Мој отац је родом из Славковице. Сви који су из Љига знају шта то значи. Љиг знам добро. Срам да вас буде све вас који хоћете промену имена школе.

Gost

#69 Re:

2013-04-30 13:08

#68: -

Ja neću promenu imena škole ali hoću da imate iole poštovanja prema ljudima koji ne misle isto kao VI! I moj otac je rodom iz ovih sela,i ja sam odavde,ovde odgajam decu i NIJE ME SRAMOTA NIČEGA! Vi ako se stidite, vaš problem! Ja kao roditelj nikad ne bih dozvolila da mi neka politička stranka iskorišćava decu, NIKAD!!!

 


Gost

#70

2013-04-30 13:21

Занемео сам кад сам ово прочитао ! Благо је рећи срам да вас буде, стидите се !

Gost

#71 Re:

2013-04-30 13:27

#70: -

Tako ljudi reaguju na zdrav razum - ZANEME...


Gost

#72 Re: Re:

2013-04-30 13:28

#71: - Re:

Baš me zanima šta biste mi učinili kad je sram vas bilo BLAGO? Recite mi molim Vas ako ste odnemeli!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-04-30 13:56


marakana

#74 Re: Re:

2013-04-30 13:57

#66: - Re:

Иди ти нек ти Микиле помаже...какви кретени, будале без мозга

marakana

#75 Re: Re:

2013-04-30 13:58

#69: - Re:

Госпођо, не причајте шта не знате, не ширите лажи, јер ћете једног дана пред Страшним судом дебело платити због лажи. Толико.