Не убијајмо 1300 каплара поново

Quoted post

Granica

#51 Re: Re: Pih

2013-04-28 08:51

#40: Polupismen - Re: Pih

Vredja? Ja procitah vise puta ovaj post i ne videh uvredu. "Gospodin gastarbajter" je naprotiv vrlo pogresno i bezobrazno obracanje. Ako se vec persira, onda se "vi" pise velikim slovom "Vi". Iz Vaseg posta, gospodine Polupismeni, viri mrznja prema Srbima koji zive u inostranstvu. Vi ste u onoj grupi koja smatra da svako ko je presao granicu Srbije nema pravo na misljenje o desavanjima u svojoj domovini, sto je pogresno. Svako od njih ima pravo da glasa, da misli, da iskaze svoje slaganje ili neslaganje sa desavanjima u Srbiji, ima pravo da zivi u Srbiji, ima pravo da radi sta god mu padne na pamet dok se to ne kosi sa zakonima Srbije. A Vi imate mogucnost da energiju koju trosite na mrznju prema istima usmerite na ucenje pravopisa i gramatike. Ta knjiga za osnovnu skolu nije skupa.

Odgovori

Aj sad drvlje i kamenje

#53 Re: Re: Re: Pih

2013-04-28 09:07:51

#51: Granica - Re: Re: Pih

Uvek kad se upustim sa Dverkama u diskusiju nekako ispadnem mrzitelj. Kako, ne znam! Vi ne mozete da podnesete tudje misljenje. Gospodin iz inostranstva je mene izvredjao,tako da sam smatrao normalnim da uzvratim makar malo. Vi mene nazivate polupismenom spodobom koja je ispuzala ispod nekog kamena da bi vama, velikim ljudima, rekla svoje misljenje. Kako sam se samo usudio,sram me bilo. Ja, jadan puzavac,koji nista nije postigao u zivotu,da vama(malim slovom)- velikim Srbima,rodoljubima,divnim ljudima stanem na put(makar na kratko) i usporim vašu veliku borbu za bolje sutra. Molim vas, nemojte se boriti za mene. Kad krenete u vasu borbu, setite se kako mene ne vredi spašavati,ne zaslužujem ja vas, GOSPODO! Ipak sam bio u pravu,osuli ste drvlje i kamenje po meni. Ne možete reći da ste ravnodušni,to mi je dovoljno :))))!

ldp

#54 Re: Re: Re: Pih

2013-04-28 09:19:54

#51: Granica - Re: Re: Pih

ma mrzi on i srbe u srbiji. juce ih je nazvao fasistima. to je ovde lokalni fan cede jovanovica. jos i predaje deci. on ne voli da cuje za ime 1300 kaplara. bacio je na nasu decu drvlje i kamenje samo zbog tog imena.