Не убијајмо 1300 каплара поново

Quoted post

Aj sad drvlje i kamenje
Gost

#52

2013-04-28 08:58

Nekom ne vredi pričati. Lepo mi je moja majka govorila da neki ljudi ne vide dalje od svog nosa. Ne pravdam se,ali moram ovo reći zbog sebe samog. Ja sam dobrovoljni davalac krvi,vlasnik donorske kartice(iako mi mnogi govore da će me neko ubiti zbog toga) i u proceduri za prijem u banku koštane srži. Tako da nemam više šta da pričam sa ljudima koji pod okriljem Boga daju sebi za pravo da nekog nazivaju spodobom i raznim drugim pogrdnim imenima. Neka sam spodoba,neka sam ispuzao ispod kamena,neka sam nepismen - srećan sam da nisam ni sličan vama,odraslima koji koristite decu i huškate ih kad je vama to potrebno. Paranoja,malodušnost i zle misli - od vas sam naučio ove reči. Idem da proverim šta znače, da znam sa čime se borim. Hvala na pažnji!

Odgovori

marakana

#55 Re:

2013-04-28 09:33:51

#52: Aj sad drvlje i kamenje -

Gospodine, Vi ste vec odavno dobili odgovor na to ``huskanje dece`` koje ne postoji, tako da sa Vama vise ne vredi raspravljati oko toga. I da znate da nas uopste ne  pogadja Vase misljenje, jer ovde ima hiljadu ljudi koji znaju da i djaci 15-19 godina imaju mozak i umeju da razmisljaju. Toliko.