Podrska Sasku

Goran

/ #240 ovaj razumni

2013-05-24 14:39

Vidite da podjebava sve zivo ovde,kao sto je neko napisao,dao Bog da ti se svaki dan to desavalo,pa bi video kako bi reagovao i na sta. Ti si poltron ove vlade,dajem glavu da si advokat ili sudija kojem je zakon na prvom mestu,verovatno si zavrsio i pravni fakultet gde ti je ispran mozak. Dajem glavu u torbu ako nije tako. Zbog takvih kao sto si ti,smo tu gde jesmo. Nego sta neko ga je trebao izbosti,trebao je 50 puta!!! Nema pravo niko meni niti bilo kome da ulazi u kucu u ponoc kroz prozor. Meni su pljackali prodavnice sa nozem,pistoljem,jel pitao neko tu radnicu sto je radila,gde joj je pravo na slobodu,pravo na mir? Nije,ona izbezumljena 3 nedelje. U godinu dana 12 ORUZANIH PLJACKI,verovatno coveku za hranu trebalo pa se opravdava,nije mu trebalo,trebalo mu je za DROGU. Nikada niko nije osudjen,sta je sa radnicom i njenim psihickim stanjem na prvom mestu,sta je sa parama koje je odneo,ko ce to da pokrije? A drzava svoje pare trazi? E kada je posle nekoliko pljacki moj cale dosao do saznanja da se sve desava kada jedan "komsija" izadje iz zatvora,onda ga je lepo presreo i rekao mu. Jos samo jednom da se desi pljacka,policiju vise necu zvati a tebe cu prvog traziti,od tada NI JEDNA PLJACKA SE NIJE DESILA... e tako treba sa olosom postupati. A vi advokati,marionete i ostalo,molite Boga da vam se ove stvari ne desavaju. A zbog vaseg razmisljanja bi voleo da vam se dese i da prodjete ne povredjeni i promenite pogled na svet.