Podrska Sasku


Gost

/ #2821

2013-05-29 14:02

U ovoj zemlji svi imaju veća prava od normalnih ljudi. Pravo na bezbednost (pogotovu u svom domu) je jedno od osnovnih ljudskih prava. Da se ne daj bože završilo sa drugačijim ishodom, šljam (Bez lažne učtivosti jer neko ko ima 50 krivičnih dela jeste šljam a i da nema, on je ušao čoveku u kuću u kojoj je sa porodicom. Da je hteo nešto normalno zvonio bi na vratima kao sav normalan svet.) i verovano bi se vadio kako je heroinski zavisnik i da je to učinio u stanju pomućene svesti ili slično, što bi se tretiralo kao olakšavajuća okolnost. Sramota je što čovek uopšte treba da se brani. Ubio ga je u svojoj kući s' ciljem da zaštiti porodicu i sebe što bi uradio ja i svako koga poznajem. S' obzirom kakve institucije imamo možda i mene privedu jer postoji osnovana sumnja da ću da ubijem onog ko mi bude upao u kuću a možda bi neko išao čak i dalje pa bi mi tražili da predam spisak ljudi za koje sumnjam da bi učinili isto jer su i oni potencijalni izvršioci krivičnog dela :) jaooo Srbijo među šljivama :)