Spasimo viševekovni hrast!

STARI H-RAS- T

/ #631 Re:

2013-07-07 18:14

#1: - 1910.g su nerazumni Srbi sru[oli Hram Svetog Preobrazenja Gospodnjeg u Ov;arslko-kablarskoj klisuri.

Sta je bilo posle, i sa onima koji su to Zlo ucinili, i sa celim narpodom poznato je. Direktni izvrsioci su poludeli, a u narednih- 7-8 godina stradalo je 2 milona Srba. u Narednih 40 godina stradalo je 4 miliona Srba. Gde smo danas svi vidimo. Budemo li ovo zlo opet ucinili nema nam spasa. Dosad sam podrzavao i Velju - 2007.g  ubedio i zenu da glasa za njega kao kandidat za predsednika, ali bude li srusen ovaj Hrast za mene ce svaki  pripadnik manjinskih naroda biti veci Srbin od njega. Sto se Vucica tice , ako mu je do stednje drzavnih para, neka zaobidje ovaj Hrast, sta kosta da kosta, i spreman sam da mu dostavim projekat na osnovu koga ce Srpska drzava ustedeti 5-10 puta vise para u naradnih godinu dana, i to BEZ SMANJENJA PLATA I PENZIJA. Budu li srusli ovaj Hrast - od mene NIKAD VISE NI JEDAN SRBIN nece dobiti glas na izorima. Znaci ili RASIM LJAJIC, ili SULJO UGLJANIN , ili MOAMER ZUKORLIC - zbog ovih cestitih ljudi iz AZARBEJDZANA. Pozdrav svim pripadnicima koalicije STARI HRAST - SAVINAC