Peticija za smenu Slavice Đukić-Dejanović


Gost

/ #35

2013-07-18 16:37

Ne znam ko je uopste postavio doticnu gospodju na funkciju ministra zdravstva!!!! Katastrofa! Zbog celokupne situacije u nasoj zemlji bila sam primorana da emigriram i mogu vam reci da mi je drago iz samo jednog jedinog razloga- mog sina! Rodjen je bez casice na kuku i imao je operaciju sa samo 18 meseci, u drzavnoj bolnici u londonu, drzavni doktor koji na posao dolazi biciklom i koji me je grlio i tesio kad sam spustila svoje dete na operacioni sto, koji mi je rekao da mi daje rec da nece izaci iz sale dok ne bude sto posto siguran da je za moje dete uradjeno sve sto je u movi medicine!!!! Tako je i bilo i hvala mu do neba! I nisam platila ni penija! I zasto je lecenje u Srbiji besplatno samo na papiru a u praksi jer skupo da skuplje ne moze biti!!!! Imam oca koji je tesko bolestan vec 5 godina je vezan za krevet, svakog meseca je potrebna veca kolicina novca za potpuno iste lekove, pelene, insulin itd!!! Pa zbog cega je on ceo svoj vek radio i placao porez, socijalno i sta vec! Da ceka neciju milostinju! Sram vas bilo da vas sram bilo! Samo vam je vazan vas licni interes, nemate ni trunke morala! Mladost Srbije umire s vi ste slepi i gluvi!!!!! Odlazite ako imate iole ljudskog u sebi!