Peticija za smenu Slavice Đukić-Dejanović


Gost

/ #43

2013-07-18 20:00

Sinoc sam htela i sama da pokrenem peticiju, ali toliko me je bol savladao zbog gubitka malenog andjela, da prosto nisam imala snage za to. Roditelj sam deteta sa invaliditetom i pakao kroz koji svakodnevno prolazim sa Sistemom mi oduzima mnogo snage. Sestoro dece je umrlo za proteklih sest meseci i za mandata ministarke Dejanovic. Porazena sam cinjenicom da je neko na izborima glasao da ta zena sedi na celu tako vaznog ministarstva, a i njen kolega Babic dir. Republickog fonda za zdravstveno osiguranje takodje ima krvave ruke, zbog nasih andjela. Podsecanja radi siledziji koji je otisao u Ameriku da tamo uci, ali on je baja pa je prebio momka, Dejanovickin kolega je tako lako isplatio milionce dolara poreskih obveznika kao ostetu momku koji je od batina zavrsio u bolnici, a da nije ni trepnuo. Zgrada Lekarske komore, od koje ne znam kakve cemo koristi imati je kostala taman toliko da malena Tijana ode tri puta na transplataciju, a tu zgradu treba savremeno opremiti, ljude zaposliti koje treba da placaju poreski obveznici ove zemlje. Da pomenem i porodicu male Zoje obolele od Batenove bolesti za koju RFZO nije zeleo zvanicno da garantuje da ode na dijagnostiku u inostranstvo, morali su za tri dana da stvore 60.000 EURA, a sa garancijom drzave 1000 EURA. Ima jos grozota, ali covek prosto nema snage da se seca. Ako skupimo 30 000 potpisa ministarka ce morati da ode sa te funkcije, a da ima i malo casti i dostojanstva sama bi podnela ostavku.