Peticija: Saša Dragin da se brani sa slobode


Gost

/ #45

2013-08-08 11:45

Поштованa,
-обавештавам вас овом приликом да подржавам вашу петицију за нашег Салета,поручите му да се држи и да му не могу ништа ове џуџе неотесане и свакако ја лично ћу подржати сваку акцију која може да помогне нашем једином министру пољопривреде.Не припадам ниједној партији и врло добро знам ко је народу највише помагао,а иначе за вашу информацију ја сам остао без посла јединствен случај на простору Косова и прекршена одлука владе из 2005 али је то реакција садашње врхушке,а велику захвалност својем запослењу дугујем вашем супругу којег још једном поздрављам,имате моје контакт инфо човек без посла неможе пуно да помогне али оно што је у мојим могућностима контактирајте без устручавања ми се неплашимо ни шиптарских терориста камоли неких новопечених а доста дуго познатих фаца који су нас и довели ту где смо па смо сада неки други глумци.Код нашег народа је генерално проблем меморија памћења брзо се забораља и добро,а што је најгоре и зло које су чинили садашњи паметњаковићи.Волео бих да посетим Салета ако је то изводљиво известите ме.
ПС:Не користим друштвене мреже па се извињавам што вам директно одговарам на овај меил.


Милан Вуловић
сл. Горњи Крњин
38218 Лепосавић
Телефон:064/241-50-59
e-mail:milan.vulovic@yahoo.com
Дана 08.08.2013 год.
Лепосавић
Косово и Метохија