PETICIJA ZA LEGALIZACIJU MARIHUANE U SRBIJI


Gost

/ #7

2013-11-03 17:14

ja sam za.ali ovo je srbija ljudi se plashe da nedospeju na neki policiski list ili sl. ja mislim da treba da se owih par drushtva sto za bore za legalizaciju marihuane treba ujeditit,napraviti studija sta bih to donelo dobro srbiji,a onda treba vrshiti pritisak na politichare kako e sve zasluge otvaranje novih radnih mesta,zadovoljni seljaci,pare od turizma i sl. ici u njihovu korist,pucati na njihov ego.jer kada kazete nekom polticaru na vlasti,ej za par meseci bi mogao da smanjish nezaposlenost,zadovoljish seljake,privuchesh turiste samim tim i strana ulaganj,bices ponovo izabran-a ponovni izbor znachi josh 4 godine mogucnosti leva ruka desni dzep. nema to nam je jedina sulucija a i samim time smo svi mi gradjani srbije u plusu,nebitno..prema mojoj kalkulaciji kada bi se za par meseci marihuana legalizovala,sledece godine bi budzet bio na nuli,ali godinu posle bi konacno izasli iz deficitita!!! razmislite te silne milijarde,da za 2-3 godine 4,5milijardi direktno i indirektno samo od trave,a za 7,8... bili bi smo najrazvijeniji na balkanu,a avaj prvi korak je najtezi.Evo ja sam spreman st god treba da se radi da bi se to uradilo!!