Produzenje roka za zavrsetak studija po starom programu

Inženjer u pokušaju

/ #24

2014-01-24 23:48

Meni, a verujem ni mnogim kolegama koji su u sličnoj situaciji, nikakva dodatna nastava, pa čak ni povećanje broja ispitnih rokova ne predstavljaju naročitu pomoć...
Imam posao, radim uglavnom devet sati dnevno, uključujući subote... Oženjen sam i imam ćerkicu, tako da po povratku sa posla vreme moram da posvetim i porodici... Ispitima mogu da se posvetim, samo nedeljom ili kasno noću (ali ne više od sat-dva)... Jedino i isključivo, produžetak roka (pa makar i za godinu dana) može da bude od neke koristi... E sad, neču moći da dam odgovor svima onima koji postavljaju pitanje zašto do sada nisam završio studije, jer odgovor ni sam ne znam... Jedino što mogu da kažem da sam zbog toga propatio kao niko na svetu i da zbog diplome, koju još uvek nisam stekao, ne retko imam noćne more i česte nalete depresije, bez obzira što sam apsolutno ispunjen na svakom drugom polju. O tome da sam bio jedan od najboljih studenata u generaciji i da sam zbog toga dobio posao vec kao apsolvent, nema svrhe pisati. Iskreno se nadam da se Vašom akcijom pojavilo dugo očekivano svetlo na kraju tunela i da će višegodišnja agonija svih nas biti okončana razumevanjem i pozitivnim odlukama svih nadležnih... Zbog toga vam dragi Prijatelji želim puno, puno uspeha u akciji i svaku ličnu i porodičnu sreću...