ПЕТИЦИЈА ДА СЕ ОДОБРИ ОСТАНАК У СРБИЈИ КАРЛА И ЛУНЕ

Kako jeste

/ #121 Besmislica

2014-04-22 21:22

#1: -

Srpske vlasti ne mogu da odobravaju azil, kao i bilo koje druge zemlje, ukoliko ne posoji za to validan razlog. Ukoliko ljudi aista zele da mu pomognu, mogu da umesto potpisa, doniraju mu svi po jedan euro, taman ce prikupiti 1000 evra, koji su mu potrebni da ima na racunu ne bi li produzio boraviste.

A sto se tice samog Karla, vidim da su jos pre nekoliko godina pisali a forumima o tome kako je hteo da ih navuce na sumnjive "investicije", zena jedna je juce postavila to na njegovom profilu, ali je on naravno to odmah izbrisao, postujem i ovde: http://arhiva.elitesecurity.org/t240070-lunov-investment-ima-li-neko-informaciju-ovoj-firmi

Inace, obratite paznju na poslednji komantar u Danas-u, citiram:

"Imala sam prilike da upoznam Karla, svojevremeno smo i na fejsbuku bili prijatelji. Ono sto mogu reci o njemu je da je iako dobar, psihicki labilan covek. On je dosao u Srbiju nakon smrti njegove zene, vise da pobegne iz Francuske, gde nije imao prijatelje, posao, pa je video dokumentarac jednog dana o Srbiji, i tu mu se javila ta ideja da se preseli ovde. Drugi razlog je kako je rekao to sto je cuo da je Srbija jeftinija od Francuske, a s obzirom da je on imao minimum para, rodila mu se ideja da on "postane ambasador Srbije u svetu", kako se sam nazvao, otvori blog, i mislio je da ce pare pljustati, da ce to biti fina zarada o tome sto ce pisati afirmativne tekstove o Srbiji. Nista lose u tome. No, kada je video da to nije tako jednostavno, i da uspeva da zradi neki minimum za njega i njegovu cerku, on krece da naginje ka srpskom nacionalizmu, i odjednom njegov FB profil postaje sve vise "pljuvacki" protiv EU, Amerike, krece da promovise "Veliku Srbiju i Kosovo kao srce Srbije", da hejtuje LDP, LGBT populaciju...i da tugu svoju utapa u litrima rakije. U svoj svojoj agoniji, mislim da je negde 5 godina ako se ne varam vec ovde, njegovu cerku ne salje u skolu! Kaze da joj to ne treba, i da je njoj dovoljno to sto ce je on uciti o Srbiji (!) Devojcica je slatka i pametna, ali bez obrazovanja, koje je ovde obavezno naravno. Pored njega takvog, postala je dosta zatvorena i asocijalna, a secam se da je bila mnogo veselije dete, sada je i sama mukica zbunjena. Otkada je Karl krenuo sa svim tim govorom mrznje na njegovom FB profilu, izbrisala sam ga iz liste prijatelja. Kontaktirao me je naknadno jos par puta, trazeci mi novac. Eto, to je Karlova prica."

http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata_u_sat/francuzu_karlu_odburu_odbijen_azil_u_srbiji.83.html?news_id=75320