BEZ POLAGANJA MALE MATURE ZA OSMAKE 2014.


Gost

/ #1081 Razumite

2014-05-20 18:29

#1: -

Ljudi nase godiste (1999.) se maltretira od pocetka 7. razreda,ovi sada sto su u ministarstvu nemaju pojma sta da rade,ministar se menjao vise pute.Ljudi su pogubljeni tamo,alo!Prvo kazu svaki test 20 bodova,onda bice-nece,i sad na kraju (VALJDA) odlucilo se da svaki zadatak nosi do 0,8 ili 0,4 u zavisnosti od teksta...
A oni koji su tek pogubljeni su ljudi iz Obrnovca.Ja sam iz Zrenjanina i veoma mi je zao zbog ljudi i dece tamo,ali Obrenovac volim koliko i svoj grad i poznajem sve iz OK ..TENTA'',i momke i devojke i javila mi se drugarica koja je nase godiste i 2 dana nije ni jela ni pila,i 2 dana je gledala kako tela plutaju pored nje.I sad kao i sva ostala deca iz poplavljenih krajeva ona treba da brine za prijemni i pored poplavljenih kuca,unistene firme i oca koji je ostao zarobljen...
Dajte ljudi imajte malo razumevanja,mi smo ipak deca,a u ostalom mnogo zrelija i mnogo vise znamo od dece iz EU jer smo odrasli tezim zivotom i sad ce neko da mi soli pamet kako su njihova deca zlatna,a u stvari su razmazeni balavce.U ostalom neka svako upise ono sto zeli,tako rade sve pametne zemlje,pa ako mu ne ide onda jbg..
AKO NISTA BAREM SMO SE UDRUZILI i drago mije zbog toga..