STOP NASILJU!!! PETICIJA PROTIV SNEZANE ZUNIC BOZINOVSKI!!!

gost

/ #186 Subjekt

2014-05-26 12:53

Nijesam u mogućnosti da išta uradim, ali bih rado pošla kod nje da živim u Beogradu... Ne lipši magarče do zelene trave" kako rekoše stari naši, čekajući na zakon i ostale sprovoditelje zakona. Snimak govori više od riječi. Vjerovatno je isfrustrirana od muža koji je ovo ladno danima snimao, iz ko zna kojih razloga, međusobnih loših odnosa i podjebavanjima na uštrb đetetu. A sve to je ne opravdava, ma što da je u pitanju. Ako ne možete zajedno razvedite se. Pravite đecu a nijeste sazreli da svoje frustracije ostavite kod svojih roditelja ili već đe ste ih zaradili... Napravili ste dijete da se iživljavate nad njim pa koga od vas dvoje više zaboli, je li? Kako si ga nosila u stomaku, kad mu sad to radiš? I vrati onome ko je kriv za tvoje loše psihičko stanje a dijete ostavi na miru, smradu od žene! Nemajko! Neroditelju! Nečovjeku! Do bola bolesna isfrustirana fufo! Nedoktoru! Neprofesoru! Nesocijalizovano stvorenje! Neljudsko biće!!! Nećeš ubiti u đetetu onoga ko ti je za tvoj usrani život kriv! Ja bih lično voljela da joj pokažem par zahvata, pa opet, pa onda jedan kondicioni, kučki bolesnoj, dok joj ne vidim pjenu na usta a onda svaki put kad primi porciju da je pitam je li dosta, sve dok ne kaže: nije dosta!!! A onda "to be continued..." dok joj bubrege ne odvalim i ne pošaljem je na dijalizu. I tako svakog dana. A ja bih dijete uzela, majka sam, imala bih i ljubavi i stpljenja. A najviše imam snage kao zvijer da ovakvima pokažem njihovog Boga!!! Život mi se je smučio za samo minut od ovoga snimka.